Перша леді на модному форумі розказала, чому носить українське

11 березня 2021, 15:37

Дружина президента Олена Зеленська пояснила, чому під час закордонних візитів вдягає лише вбрання від українських дизайнерів.

Про це перша леді говорила на панельній дискусії про моду в рамках Всеукраїнського форуму "Україна 30".

"Мода – це один з інструментів культурного впливу. А для дружин президентів – це ще й важливий інструмент культурної дипломатії. Так уже склалося, що те, у що я вдягнена, часом обговорюють гучніше, ніж мої робочі зустрічі та проєкти. Мені це може не подобатись, але хіба це не є підтвердженням того, що мода сьогодні відіграє велику роль у нашому житті?", - заявила Зеленська.

 
Для форуму Олена обрала чорний брючний костюм, білу сорочку та біле взуття

"По-перше, мода допомагає налагоджувати культурні зв’язки між країнами. Участь у тижнях моди та організація власних за кордоном – вдалий шанс показати світу колекції та талант українських модельєрів cвіту", - наголосила вона.

"По-друге, українська мода та легка промисловість – це велика індустрія, яка дає робочі місця близько 130 тисячам людей. Україна експортує текстильну продукцію на суму понад 1 мільярд доларів. А обсяг внутрішнього ринку споживання сягає 5 мільярдів доларів. Тобто є великий економічний потенціал, який варто нарощувати та реалізувати сповна", - зауважила перша леді.

 
Зеленська зізналася, що неодноразово перші леді інших країн просили її влаштувати для них візити в українські шоуруми

"По-третє, мода має важливу соціальну місію – вона дає змогу жінкам розвиватися та розкривати свій талант у творчості та в лідерстві. Адже з тих 130 тисяч осіб, які зайняті в модній індустрії, 75% – це саме жінки", - підкреслила дружина президента.

 

"Мені не просто пощастило бути першою леді. Мені пощастило бути першою леді України. Країни, у якій так багато талановитих дизайнерів… Завдяки талантам наших дизайнерів я можу використовувати свою роботу та статус, щоб з гордістю промотувати Україну на міжнародній арені. Тому я завжди обираю одяг українських дизайнерів для міжнародних візитів", - підсумувала перша леді.

 
В одному з інтерв'ю перша леді казала, що не зважає на бренди та не не виконуватиме замовлення щодо свого зовнішнього вигляду

Під кінець своєї промови Зеленська згадала, як скандальна жовта сукня, в якій вона була на інтронізації японського імператора, допомогла зібрати кошти дітям.

Фото пресслужби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів