"Особливі спогади": принц Вільям поділився небаченим фото принца Філіпа з правнуком

12 квітня 2021, 17:04

Британський принц Вільям поділився зворушливим фото свого покійного дідуся Філіпа з правнуком, принцом Джорджем. Він розказав про важливу роль, яку ця людина відіграла в житті кількох поколінь королівської сім'ї, і про те, як ця сім'я житиме далі без неї.

"Сторіччя життя мого дідуся було визначене служінням - його країні та Співдружності, його дружині та Королеві, нашій родині", - сказав Вільям.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

"Мені пощастило, що в мене був не лише його приклад, а і його постійна присутність у моєму власному дорослому житті - і в добрі часи, і в найтяжчі дні. Я завжди буду вдячний, що в моєї дружини було так багато років для того, щоби пізнати мого дідуся, і за його доброту до неї", - зазначив він.

"Я довіку цінуватиму особливі спогади, які назавжди лишаться про їхнього прадідуся в моїх дітей, як він приїжджав за ними в своєму екіпажі, те, що вони особисто бачили його смак до пригод, а також його капосне почуття гумору!", - поділився принц.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

"Мій дідусь був надзвичайною людиною та частиною надзвичайного покоління. У майбутньому ми з Кетрін продовжимо робити те, чого він би хотів, і підтримувати королеву. Я сумуватиму за моїм дідусем, але я знаю, він хотів би, щоби ми продовжували роботу", - додав Вільям.

Як відомо, принц Вільям стоїть другим у черзі до трону. Після Єлизавети ІІ корона має дістатися принцові Чарльзу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Думки про суїцид, "пастка" королівської родини, розрив із Чарльзом: найголовніше з інтерв'ю принца Гаррі та Меган

"Ми зовсім не расистська родина": принц Вільям уперше прокоментував інтерв'ю Гаррі й Меган

Принц Гаррі без Меган Маркл прилетів до Британії на похорон дідуся

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів