"Втратила літри крові": Ешлі Грем мало не померла під час домашніх пологів

24 травня 2022, 12:50

Американська модель плюссайз Ешлі Грем, яка 7-го січня повідомила у Instagram про народження синів-двійнят, після цього понад місяць не виходила на зв'язок зі своїми фанами.

Тепер стало зрозуміло, чому: домашні пологи Ешлі минули з ускладненнями, і вона мало не померла через кровотечу.

Свою історію 34-річна Грем розказала виданню Glamour.

Зі слів Ешлі, її хлопчики, Роман та Малачі народилися з різницею в дві години та 7 хвилин.


 
Ешлі - щаслива багатодітна мама
фото з instagram грем

"А далі, знаєте, я поглянула на мою акушерку і сказала: "Мені недобре. Гадаю, я маю лягти" і я відключилася", - розповіла зірка

Після цього вона пам'ятає лише відчуття легкого доторку до щоки, яке, як згодом з'ясувалося, було ляпасами, якими її намагалися привести до тями, та укол у руку. Її чоловік Джастін молився, сама Ешлі бачила лиш темряву та зірки.

"Коли я нарешті прийшла до тями, я роззирнулася і побачила всіх. Мені казали: "З тобою все добре. З тобою все добре. З тобою все добре." Вони не хотіли тоді говорити мені, що я втратила літри крові. Не хотіли говорити, що одній із акушерок довелося перевернути мене і тиснути пальцем над тазовими кістками, щоби зупинити кровотечу. І вони не хотіли говорити мені, що вена на моїй руці весь час спадалася, і в них не виходило ввести голку, щоби вколоти мені окситоцин, тож їм довелося колоти його мені просто в руку", - розказала Грем.

 
На щастя, найстрашніше вже далеко позаду

"Але навіть попри те, що вони тоді не хотіли вдаватися в деталі, я поглянула на кімнату, побачила кров буквально всюди і випустила з себе глибокий, тваринний крик - емоційне вивільнення з хаосу, який я щойно пережила", - поділилася вона.

Знесилена Ешлі не могла ні сісти, ні повзти. Її просто перекотили на висувне ліжко, в якому вона провела наступні чотири дні.

 
Синів-двійнят Грем із чоловіком назвали Роман та Малачі

"Я тиждень не могла ходити. І не виходила з дому близько двох місяців. Мої акушерки навідували мене щодня. Гадаю, їм здавалося, що те, якими тяжкими були ті події, мене тригеритиме, але я весь час їм казала: "Ви всі врятували мене. Бог урятував мене. Це справжнє диво", - пригадала модель.

Іще Ешлі розказала, що до вагітності двійнятами, у лютому 2021-го року вона пережила викидень.

Як відомо, свого первістка Айзека, якому вже 2 рочки, модель теж народжувала вдома.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Жінки – це супергерої": оголена Ешлі Грем із маленьким сином знялася для глянцю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів