28-річна модель із Чернігова стала "Міс Україна Всесвіт"-2022

15 червня 2022, 10:30

Оргкомітет конкурсу "Міс Україна Всесвіт" вже обрав володарку звання "Міс Україна Всесвіт"-2022. Нею стала 28-річна Вікторія Апанасенко, яка також була "I Віце-Міс Україна Всесвіт"-2021.

Таке рішення організатори прийняли у зв’язку з війною в Україні.

"Нашій країні зараз не до свята, але нам потрібно використовувати усі можливі засоби, щоби привернути увагу до подій, які відбуваються у нашій державі. Саме тому ми вирішили не втрачати можливість представити Україну у фіналі "Міс Всесвіт", який має 70-річну історію і транслюється у кожній країні світу. Наша місія на міжнародній арені - розповісти історію нашої країни та боротися за правду і мир на культурному фронті...", - прокоментувала президентка конкурсу Анна Філімонова.

 
Вікторію Апанасенко ми вже бачили на конкурсі торік, коли перемогла Анна Неплях

Вікторія Апанасенко закінчила факультет психології КНУ ім.Тараса Шевченка за спеціальністю "Соціальна робота". Також вона професійна модель і зараз активно підтримує українські бренди.

Віка вільно володіє українською та англійською мовами. З дитинства займалася художньою гімнастикою, бальними та сучасними танцями, малюванням, брала участь у конкурсах читців поезії та прози. Пише вірші та готує до випуску власну книгу поезії.

 

Під час війни Вікторія активно волонтерить, готуючи їжу для бійців ЗСУ та літніх людей у Києві.

"Коли мені зателефонувала Анна Філімонова і сказала, що я буду представляти Україну на "Міс Всесвіт", я була волонтером в ресторані і мила підлогу. Мій шок складно було передати словами. Це була багаторічна мрія мого дитинства. Напевно, вперше за довгий час я заплакала від щастя", - зізналася Апанасенко.

 
Віка запевняє, що активно волонтерить і допомагає киянам, які цього потребують

"Я дуже люблю свою рідну Україну, і це велика честь представляти її на міжнародному рівні... Дуже важливо продовжувати говорити про війну, бути надійним тилом для наших ЗСУ. Нам потрібна пітримка інших країн, щоб зберегти життя наших людей та зупинити жорстокість росії. Я усвідомлюю відповідальність у такий важкий і жахливий час бути одним із амбасадорів України на міжнародній арені, говорити голосом усіх жінок нашої країни. Я їду боротися не за свою перемогу, а за перемогу своєї країни", - запевнила міс.

 
Кажуть, краса врятує світ..

Уже зараз триває інтенсивна підготовка до участі у фіналі відомого конкурсу "Міс Всесвіт", дата та місце проведення якого стануть відомі пізніше.

Оргкомітет "Міс Україна Всесвіт" відзняв соціальний ролик, який буде розміщений у міжнародних ЗМІ та має на меті розповісти про події в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Корона "Міс Всесвіт"-2021 дісталася 21-річній моделі з Індії

"Міс Україна Всесвіт"-2021 Неплях про любов до горілки, табу в сексі та ескорт-чутки

Білик, Онопка в прозорій сукні та Тігіпко з молодою жінкою: як "Міс Україна Всесвіт"-2021 обирали. РЕПОРТАЖ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів