Ексдружина Остапчука про його погрози: Людина з розладом особистості

2 липня 2022, 15:10

Ексдружина телеведучого Володимира Остапчука, Олена Войченко, розказала, в яких стосунках перебуває зі своїм колишнім.

В інтерв'ю Аліні Доротюк вона також розповіла, як називає нову дружину свого екса - спойлер: "коханкою Шуфрича" - та про погрози з його боку.

"Це людина з розладом особистості. Не помічати цього, мені здається, неможливо. З приводу діагнозу я переконана, тому що була присутня в кабінеті, коли казали, що існує проблема. Існує така проблема, але запису в історії хвороби, я думаю, немає", - зізналася Войченко.

 

Вона також прокоментувала, як ставиться до нової жінки Володимира.

"Я, в принципі, не хочу обговорювати жінку, яка претендує стати матір'ю, мачухою чи ще кимось для моїх дітей, тому що я справді не вірю, що вона нею стане. Тому що це абсурдна ідея сама по собі".

 
Олена не бажає, щоби нова жінка Остапчука зближувалася з її дітьми

"Якимось чином постійно притягується Христина в цей процес до малих. Вибач, але з професійної коханки Шуфрича не зліпиш матір моїх дітей", - звернулася вона до Доротюк.

За словами Войченко, Остапчук, попри всі сварки, під час війни допоміг їй матеріально. Проте через його поведінку зараз вона не дозволяє шоуменові спілкуватися з дітьми

"Він дав $10 000. Це прекрасний вчинок, я подякувала за нього не один раз. Але після нашого перетину кордону ситуація погіршилась. Я не знаю, може там якісь особисті проблеми. Далі пішло все стандартно: "щоб ти здохла", "чому ти там?". "Ти маєш повернутися і бути під обстрілами", і потім ще й "іди ти на...", - розказала колишня дружина Остапчука.

"Він почав мене звинувачувати. Тобто він прямим текстом бажав мені смерті, довго озвучував те, що, мабуть, не треба було вивозити дітей, тому що вони були в безпеці і у бомбосховищі у підвалі. Я не знаю, чи це свідчить про якусь неадекватність, чи просто цинічність", - зазначила вона.

 
Після місяця перебування в Польщі Олена разом з дітьми переїхала до Канади, де й досі живе

Жінка розказала, скільки витрачає на життя за кордоном.

"Знижка величезна, але приблизно це коштує в районі 2000 канадських доларів на місяць", - розповіла вона про ціни на дитячий садок.

"Ми мешкаємо з власниками будинку, які мене прихистили. Перший місяць ми не сплачували нічого, хоча в Канаді це дуже рідка ситуація. Найдорожчі міста: Ванкувер, Торонто. Ми мешкаємо в Торонто.

У пристойному нормальному районі однокімнатна кватира коштуватиме приблизно $1500. Зараз ми теж зупинилися на $1500", - проінформувала вона.

Нагадаємо, восени 2020 року Остапчук і Войченко розлучилися після 12 років шлюбу. Протягом довгого часу Володимир і Олена не могли досягти згоди в питанні їхніх спільних дітей, Емілії та Евана.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Остапчук показався в ванні з другою дружиною та розповів про почуття до першої

"Не живи моїм життям": Остапчук звинуватив ексдружину в брехні та шантажі

Ексдружина Остапчука розказала, що він зраджував її вагітну: Були голі фотографії жінок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів