Шарліз Терон у джинсі та шкірі знялася для глянцю й розказала, чи пишаються нею доньки

22 вересня 2022, 17:39

Американська акторка Шарліз Терон розповіла, як змінило її материнство і як її доньки ставляться до того, що їхня мама - кінозірка.

У стильних луках від Prada, Alaïa та інших відомих брендів вона попозувала для Harper's Bazaar US.

 
Шарліз Терон на обкладинці жовтневого номеру глянцю
фото JOSH OLINS із instagram та сайту Harper's Bazaar

Шарліз розказала зворушливу історію з власного дитинства, яка немов передрекла те, що колись вона стане прийомною мамою. Коли дівчинці було 8, вона написала листа своїй матері Герді, попросивши її поїхати до сиротинця та привезти звідти до Різдва братика або сестричку. Мама зберегла листа і показала дочці, коли та всиновила першу дитину.


Як зізналася Терон, тепер, коли в неї є доні, вона не дозволяє собі кричати, коли їй того хочеться.

"Коли мені було 20-30 років, і коли я виховувалася, переважно... треба було бути гучною сучкою, щоби вибороти собі якесь місце. Мені не обов'язково подобалося бути такою людиною, але в моєму житті таки був час, коли це був єдиний спосіб, який я знала", - пояснила вона.

"Тепер ми родина, і я більше - не просто Шарліз", - додала зірка.

 
Акторка виховує двох прийомних доньок

Лише тепер, коли Джексон 10 років, а Огаст 7, дівчатка починають усвідомлювати зірковий статус їхньої мами. Але він не справляє на них великого враження.

"Їхні друзі питають їх: "Це твоя мама у фільмі Marvel?" Вони інколи бачать білборди зі мною, або ми йдемо через аеропорт, і там висить реклама J’adore. Вони вдають, ніби дуже соромляться. Кажуть: "О Боже. Не дивися, мамо. Там твоє велике фото", - поділилася Терон.

 
На кінозірці комбінезон від Alaïa

"Коли мої діти кажуть: "Мамо, ніхто не робить смачнішої пасти, ніж ти", з чим ніщо не зрівняється. Мені навіть не треба, щоби вони говорили: "О, ти в тому фільмі". Я досі потерпаю від заздрощів, що в нашому оточенні є мама, яка робить французькі тости, від яких у захваті моя мала. Вона дала мені рецепт, і я намагалася. Але щоразу, коли я їх готую, моя мала: "Ні, в тітоньки Ніколь вони кращі". І я така: "От трясця!" Такі штуки мене більше мотивують", - наголосила Шарліз.

 
 
Шкіряний тренч The Row і туфельки Prada
 

Нагадаємо, старша прийомна дочка акторки є трансгендером. До 3 років Шарліз виховувала Джексон як хлопчика, доки дитина сама не дала їй зрозуміти, що вона дівчинка.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Шарліз Терон показала рідкісне ФОТО обох доньок

Шер, Ілон Маск, Шарліз Терон та інші знамениті батьки, що мають дітей-трансгендерів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів