Мішина розказала про залицяння заможних чоловіків і російського актора, місячні витрати та секс у незвичному місці

12 квітня 2023, 11:15

Акторка Ксенія Мішина розказала про фінансову складову життя: заробітки, витрати на місяць, оренду квартири тощо.

В інтерв'ю "Слава+" вона також згадала про роман з одруженим чоловіком, секс у незвичному місці і залицяння від впливових людей.

"Слухай, в мене були проєкти. Я заробила гроші на проєктах за кордоном (Хорватія, Бельгія - кіно, шоу на каналі ТЕТ). Я ніколи не рахувала, скільки грошей мені потрібно на один місяць. В мене ще є мої шампуні, бізнес (але ні, нема, поки бізнес на стопі). Але я хочу продовжувати в більш крутому напрямку. Все це треба вибудовувати", - зазначила вона.

 
Як стало відомо, у Мішиної є власна квартира в Києві, однак в приміщенні ще необхідно зробити ремонт: "Вона добудувалася, але ще не готова"

За підрахунками Слави, в місяць зірка витрачає приблизно 70-80 тисяч гривень, а за квартиру сплачує приблизно 20-25 тисяч гривень на місяць.

Згадала актриса і про особисті драми, зокрема роман із одруженим чоловіком.

"Коли я це пройшла, то зрозуміла, що в моєму житті більше не буде одружених чоловіків. По-перше, я не знала про це, я ж дізналася, коли вже дізналася. Все вже розвалилося. Було не дуже класно, звісно. Але якщо ти йдеш свідомо на цю історію, ти повинен розуміти наслідки, які можуть бути", - попередила вона.

 

2 роки тому Ксенія розповідала про намір і бажання від впливових чоловіків з нею зустрітися, однак останнім часом таких випадків більше не було:

"Підкатували, але в мене така природа, що я не можу спати чи комунікувати з чоловіком, який мені не до вподоби, на якого в мене "не встає". Деякі можуть. Це окрема професія. Я не можу взагалі, навіть якби дуже сильно хотілося".

В 2007 році Мішина брала участь у конкурсі "Міс Сімферополь" і отримала там приз глядацьких симпатій та звання віце-міс.

"Слухай, я пам'ятаю, що після цього мене запросили на якійсь конкурс, який я виграла. Але потім я зрозуміла, що це якийсь місцевий конкурс для якихось там олігархів. До мене почали там чіплятися: "Ой, давай зустрінемось. Сходимо в якийсь ресторан", - розказала Ксенія.

 

Згадала зірка і про залицяння від російського актора Сергія Гармаша:

"Я пам'ятаю, в Севастополі приїхав знімати Бондарчук свій "Обитаемый остров", і там грав Сергій Гармаш. Він вже такий у віці, серйозний дядька. І нас, масовку, загнали туди, треба було щось зіграти.

І тут до мене підходить Бондарчук (Федір Бондарчук - російський актор і режисер - ред.) і говорить: "Слухай, а давай ми з тобою знімемо маленьку сцену". Зі мною там щось зняли великим планом, а потім до мене підійшов Серьожа і почав зі мною знайомитись і запропонував обмінятися телефонами".

"Що я там, мені 18 років: "Ого, ну давайте". Я дала свій телефон, а він мені дзвонив десь півроку, кликав мене на побачення, а я все відморожувалася. Я не пішла. Одного дня він мені подзвонив і запитав: "Слухай, я так розумію, що ти не хочеш стати класною акторкою. Я міг би зробити з тебе класну акторку, грала б у класних фільмах. Ти подумай, якщо що приїжджай..."", - згадала акторка, однак пропозицію Гармаша так і не прийняла.

 
Мішина показала, як виглядала у 18 років

Розказала Ксюша і про пікантні подробиці особистого життя, зокрема про секс у незвичному місці.

"Було в поїзді, причому в плацкарті, на боковому місці", - зізналася Мішина.

Нагадаємо, рішення не ділитися більше особистим із широким загалом Ксю прийняла після того, як уся Україна спостерігала спочатку за її романом із Олександром Еллертом, а потім за крахом їхніх стосунків.

А у жовтні минулого року у зірки завівся таємничий залицяльник, який підкорив її красивими сюрпризами та виманив на побачення.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Приймати та не намагатися переробити: "Холостячка" Мішина поміркувала про кохання

"Ми просто заблукали": Мішина відверто розповіла, чому пішла від Еллерта

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів