"Він все для мене": Приходько розповіла про стосунки з чоловіком, політичні пропозиції та місячні витрати

28 квітня 2023, 11:10

Співачка Настя Приходько розказала про стосунки зі своїм нинішнім чоловіком Олександром, батьком її синів Гордія та Луки.

В інтерв'ю "Слава+" вона також розповіла про місячні витрати, політичні амбіції та чи спілкується з біологічним батьком її старшої доньки Нани.

Приходько зробила румтур будинком і зізналася, що наразі економить.

 
Вікно в кімнаті старшої доньки Нани

"Витрачаю набагато менше, ніж хотілося б. Я навіть не знаю, я не буду брехати тобі, скільки. Менше $1000 (30 тисяч гривень). Комунальні послуги окремо. Це я беру стосовно їжі", - розповіла Приходько.

 
Кімната хлопців
 
Кухня, де відбулося інтерв'ю

Не обійшли і тему особистого життя. За словами Насті, протягом року вона жодного дня не думала про розлучення зі своїм чоловіком Олександром:

"Це моя опора, це моє життя, мій найкращий друг. Він все для мене, я не знаю, як жити без нього. Ти що. По-друге, це моє перше кохання. Кохання - воно єдине. Дякувати Богу, що так. Тфу, тфу, тфу, ми навіть не сваримося. Ми ніколи не звинувачуємо один одного".

 
Пара одружилася ще у вересні 2013-го. А за 5 років, у 2018-му у шлюбі Насті виникла криза і ледь не дійшло до розлучення

Настя згадала, що останній їхній конфлікт відбувся, коли вони втікали від війни. Подружжя було за кермом і лаялося.

"А потім ми почали діяти як одна команда. У нас троє дітей, нам треба зараз їх захищати. Тому, куди нам свої стосунки зараз обговорювати", - розповіла співачка.

Приходько також розказала, чи з'являється в житті її старшої доньки Нани біологічний батько:

"Дякувати Богу, ні. Він не з'являвся, але мені здається, що це буде ще набагато більший стрес при цих подіях. Ще нам тільки цього лиха не вистачало".

 
4-го квітня 2010-го року Насті народила доньку Нану від Нуріка Кухілави (чоловік на фото). У 2011-му році парочка розійшлася, а в липні 2012-го Приходько оголосила про своє заміжжя

Розповіла Настя і про творчість. Як відомо, менеджери Приходько відновили її професійну діяльність, однак сама співачка наразі співає без задоволення:

"Я просто роблю свою роботу. Я співаю, я зустрічаюсь з людьми. По-перше, це моя професія, це мій хліб. Я не можу без цього, бо це все моє життя, я все зробила для того, щоб стояти на сцені. Мені дуже шкода, що я не можу це робити в повному обсязі, але коли є можливість і такі пропозиції, то я обов'язково погоджуюся.

В плані того, щоб якусь творчу діяльність, в плані пісень - не йде. От закрито в мене. І я це відчуваю, по енергетиці, по всьому. В мене зачинені ці двері зараз на створювання пісень. Не можу і все".

 

Приходько, в минулому якої є невдала спроба політичної кар'єри з Юлією Тимошенко та Олегом Ляшком, зізналася, що отримувала пропозиції в політичній сфері, однак погоджуватися вона не збирається. Не так давно Приходько отримала пропозицію щодо вступу в нову партію.

"Я ж не обираю якісь важливі комітети, якийсь сектор. Я просто хочу допомагати людям... Тому мене нікуди не візьмуть", - підсумувала вона.

Нагадаємо, старшу доньку Нану теперішній чоловік Приходько виховує з 2 рочків, однак дівчинка не знає, що її біологічний батько - не він.

І хоча Настя продовжує заробляти професійною діяльністю, раніше вона зізналася, що не знає, як зараз може заробляти в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Плювок в мою сторону": Приходько про дружбу з Гагаріною, псевдопатріотів та конфлікт із Потапом

Приходько пожалілася на втрату свідомості та пояснила, чому їй соромно іти в салон краси

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів