"Мій кисень, вітер, сонце": Приходько зізналася, кого з дітей любить найдужче

10 квітня 2023, 15:45

Співачка Анастасія Приходько, яка виховує доньку Нану і двох синів, Гордія та Луку, розповіла про материнські почуття, зробивши зізнання: в неї серед дітей є улюбленець.

Про це вона написала в Instagram.

 
Анастасія поміркувала про материнську любов
фото з instagram приходько

"Хочу сказати що любов до доньки - вона одна, до сина - інша! Чому в мене так, я не знаю, але коли я бачу своїх синів, то я прям розтікаюсь як та олія і нічого не можу зробити! Особливо коли вони мене обліплюють, щось хочуть та посміхаються!", - поділилася Настя.


"А головне, напевно, не можна так виділяти когось з діток, багато зараз налетять на мене типу всіх однаково треба любити і все таке інше, але я скажу відверто! Лука мій світ! Він найулюбленіший мій малюк! Життя моє! Мій кисень, вітер, сонце! Та остання любов на планеті!", - заявила артистка.

 
2-річний Лука - матусин улюбленець

Нагадаємо, треті пологи в Приходько були складні, а вона їх так сильно боялася, що навіть написала заповіт. Як відомо, Гордія та Луку виконавиця народила від свого нинішнього чоловіка Олександра. Нану він виховує з 2 рочків, і дівчинка не знає, що її біологічний батько - не він.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Приходько зізналася, що хотіла змінити стать: Вважала, що я страшенно некрасива

Приходько пожалілася на втрату свідомості та пояснила, чому їй соромно іти в салон краси

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів