Соколова розповіла про дохід, стосунки з ексчоловіком, нового обранця та чи готова вдруге вийти заміж

24 травня 2023, 12:15

Журналістка й телеведуча Яніна Соколова рідко коментує своє особисте життя. Наприклад, про розлучення з банкіром Володимиром Литвином, у шлюбі з яким народилося двоє синів, Соколова повідомила постфактум у листопаді 2022-го.

Привідкрити завісу щодо цього, а також розповісти про нові стосунки та виховання дітей під час війни вона наважилася в інтерв’ю YouTube-каналу Слава+.

Зі слів Яніни, з синами, старший з яких, Микола, живе з нею, а молодший Мирон з бабусею в Польщі, вона відкрито говорить про війну.

"Наші діти – дуже розумні і доволі розвинені. Мій Микола добре розуміє, хто такий Гітлер, хто такий путін, Сталін, Ленін. У нього в голові по скриням все. Для кожного є своя папочка", – сказала вона, додаючи, що в контексті сьогодення є чимало тем, які треба проговорювати з дітьми.


 
Журналістка рідко коментує особисте життя і розповідає про дітей
Фото з instagram яніни соколової

Серед них і споживання російського контенту.

"Із ними треба про це розмовляти, бо інакше вони приймають позицію, яка навіюється однокласниками. Бо мені, наприклад, сумно, що мій син, він вчиться в школі, тут в центрі, і в нього є однокласники, які спілкуються російською, і їхні батьки теж російською. І мені прикро, що мій син інколи переходить на російську, щоб поспілкуватися з ними. Там, наприклад, в якійсь грі", – розповіла Яніна.

Вона також наголосила, що важливо підтримувати зв’язок із дітьми, які фізично знаходяться не поруч.

"Час дуже губиться. Діти кожного дня міняються. Компенсувати це мабуть треба постійним спілкуванням дистанційним. Ти маєш постійно перебувати в інформаційному полі дитини. Вона в твоєму, ти в її… Я в кінці кожного дня телефоную, або пишу (молодшому сину - ред.)", – сказала Соколова.

 
Старший син Микола нині перебуває з Яніною в Києві, а молодший Мирон – у Польщі з бабусею

Обговорюючи тему батьківства, інтерв’юєр поцікавився, за якими принципами Яніна виховує хлопчиків.

"Чесність. Діти мають знати, що таке честь. Друге – це "слово". Треба розуміти, що слово має наслідки і за це треба відповідати. І третє – це любов. Діти мають знати, що таке любити, їх мають любити і вони повинні себе любити", – сказала Соколова, поснюючи, що в її розумінні означає любити дитину.

"Любити дитину – це сприймати її такою, як вона є. Давати їй свободу в прийнятті рішень, підживлюючи в ній, як квітку, те хороше, що вона проявляє. І навпаки, хімізувати ті риси, які не притаманні хорошій людині", – додала вона.

 

Також в ході розмови Соколова розповіла про намір укласти заповіт та підписати документ щодо використання її органів після смерті.

"Як не від раку (у 2019-му Яніна Соколова поборола рак - ред.), то від ракети. Насправді, я давно прийняла рішення. Треба підписати документ, який дозволяє після смерті твої органи використати для трансплантації.

Я обов’язково підпишу це. Бо мені неважливо, як я буду виглядати в труні, а потім в крематорії, менше буде горіти. Я краще віддам свої органи людям, які того потребують", – сказала вона.

Звісно, не оминули й теми стосунків з колишнім чоловіком. Виявляється, подружжя після розлучення не ділило майно.

"Шлюбний контракт – це напевно "ок". Але це – важка тема. Бо хочеш зрозуміти, з ким ти жив, розлучися. Як себе людина поведе після вашого розлучення. Я – взагалі нетиповий варіант. Коли я розлучилася з чоловіком, то взагалі ні на що не претендувала. Нічого не брала, окрім речей своїх із нашої квартири", – сказала вона.

На таку заяву інтерв’юєр відповів здивуванням, поцікавившись про аліменти. Яніна зауважила, що екс не платить аліменти, але вони в хороших стосунках і він бачиться з синами.

 
Соколова не ділила з колишнім чоловіком майно

Окремо торкнулися також теми фінансів. Соколова розповіла, скільки приблизно заробляє та витрачає в теперішніх умовах.

"По різному буває. В залежності від монетизації тих чи інших відео. Зараз вже краще. Але до того всі відео з каналу "Вечір" могли існувати лише за рахунок патронів. Плюс у нас команда велика. У нас 12 людей. Якщо зібрати все до купи, по різному буває, то це – десь більше 5 тисяч доларів.

В мене різні джерела доходу. Я не лише на YouTube, але і на телебаченні працюю. Продаю туди свій продукт як продакшн. Плюс я даю майстеркласи… Ну, це десь кілька тисяч доларів (заробітку - ред.) на місяць точно. Приблизно кілька тисяч доларів на місяць і потрібно. А скільки заробляю прям точно-точно порахувати важко, бо кожен місяць все різно", – сказала вона.

 

Про теперішнє особисте життя й обранця, особу якого вона не розкриває, Яніна відповідала ухильно. Мовляв, не готова нині про це говорити, але обов’язково все розкаже, коли прийде час. Водночас теоретично журналістка не виключає можливості вдруге вийти заміж.

"Я не знаю. Напевно готова (до заміжжя - ред.). Я про це не думала. Я люблю, як всі дівчата, бути в красивих сукнях. І хіхікати, що там зійшли з рушника або з килима.

Але насправді, я іронічно ставлюся до цього: заміжжя і шлюб як опції, до яких варто прагнути. Я не бачу причин, окрім офіційного статусу і бажання двох людей мати це як радість", – сказала вона.

 
Можливо, через деякий час Яніна все ж розкриє особу свого обранця

Журналістка також відповіла на досить непросте питання щодо усиновлення дитини. Мовляв, чи готова з теперішнім обранцем подумати про таку форму батьківства.

"Наразі не готова. Це – дуже важке рішення, яке несе за собою відповідальність. Дуже багато "але", – поділилася вона.

Нагадаємо, Яніні Соколовій вже давно закидають роман із фронтменом Другої ріки Валерієм Харчишиним.

Обоє не коментують цих пліток. Однак, як відомо, у 2022-му музикант оголосив про розлучення з дружиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Харчишин і Соколова стали парою у кліпі-сповіді "Другої ріки"

Соколова написала щемливого листа доньці, якої в неї нема: Рак-дурак відібрав цю можливість

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів