Потап пояснив, чому не постить фото з Каменських, в яких стосунках з Горовою та сином і чи збирається завершувати музичну кар'єру

4 серпня 2023, 13:00

Продюсер і шоумен Олексій Потапенко розказав про стосунки зі своєю дружиною, співачкою Настею Каменських і пояснив причину відсутності спільного контенту у мережі.

В інтерв'ю для Viva він також розповів, чи спілкується з колишньою дружиною, продюсеркою Іриною Горовою та чи думав коли-небудь про кінець своєї музичної кар’єри.

За словами Потапа, він жодного разу не думав про завершення творчого шляху.

"Моя музична кар'єра змінюється, знаходить інші форми, але не закінчується. Це саме те, чим я займаюся і чим буду займатися. Як показує практика, в мене це досить прикольно виходить. За 25 років я неодноразово трансформувався.


Починав з українського репу (ВУЗВ), писав тексти, рими, фрістайлив на музичних фестивалях. Зараз розумію, що писав український реп ще тоді, коли цього жанру та сегмента не існувало в принципі. Вибудував компанію, паралельно продюсував свої проєкти, був сонграйтером. Так що впевнений — в музиці буду завжди, бо це мій профіль", - впевнено відповів він.

 
Олексій не збирається завершувати свій музичний шлях, тому взявся відроджувати кар'єру, повернушись у неньку

Не оминули і тему особистого життя. Потап вкотре взявся пояснювати, що відсутність спільних фото з дружиною не свідчить про сварки в родині і не є підставою для розлучення.

"По-перше, зараз ми буваємо одне з одним не так часто, бо кожний зайнятий своїми справами і намагається бути максимально корисним там, де він може це зробити. По-друге, зараз моє особисте життя багато в чому знаходиться за межами соціальних мереж. Мені здається, що зараз такий час, коли в мережах потрібно пропагувати важливі соціальні меседжі, доносити інформацію про війну.

Але це досить дивно і навіть трохи смішно, що плітки про наше розлучення з’явились тільки тому, що ми не викладали спільних фото", - зазначив шоумен.

 
Цікаво, що після пліток з боку фолловерів Потап і Настя почали частіше з'являтися разом у мережі

Розповів продюсер і про стосунки з ексдружиною Іриною Горовою та їхнім спільним сином Андрієм.

"Здорові стосунки. Ділові і батьківські. Ми вирішуємо як ділові питання в тому проєкті, який нас пов'язує, так і батьківські питання, якими ми консолідовано займаємось", - прокоментував він рівень спілкування з Горовою.

"У нас неймовірно теплі стосунки, він росте справжнім українцем, отримує якісні знання. Зараз, поки літня перерва в навчальному графіку, ми проводимо багато часу у нас вдома, іноді їздимо разом у моїх справах, також Андрій любить час від часу бувати в селищі у дідуся Андрія неподалік від Києва.

Постійно спілкуємось щодо планів на цей навчальний рік. Упевнений, він виросте спеціалістом високого ґатунку і усі свої знання та навички направить на розвиток нашої держави. Приділяє увагу спорту, любить баскетбол, також, хоч і підліток, а вже розвивається цікавість до новітніх технологій, і я пишаюсь, що нам в цьому напрямі завжди є про що з ним поговорити", - резюмував Потап.

 
На фото колишня дружина Олексія і їхній 14-річний син Андрій

А ще Потап прокоментував, чи залишається він частиною їхньої з ексдружиної компанії Mozgi Entertainment.

"Зараз компанія Mozgi Group стала компанією відкритого типу. Це був той еволюційний процес, на який чекали всі в компанії досить давно. Ці зміни були очікуваними. Війна просто прискорила момент, коли компанія Mozgi Group із компанії закритого корпоративного типу перетворилася на компанію відкритого типу, змінила назву і зробила ребрендинг.

Я залишився акціонером цієї компанії, і це теж мій бізнес", - запевнив він.

Як відомо, Потапенко та Каменських офіційно стали чоловіком і дружиною 23-го травня минулого року.

Однак вже за півроку після одруження навколо голуб'ят було чимало чуток про розлучення. Спочатку виправдовувати плітки взялася Настя, а потім і сам Потап.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Потап привітав "свою королеву" Каменських, а вона показалася у кріслі та закликала відкрити серце

"Якщо щось робить Потап - не приклеювати Горову": продюсерка повідомила про припинення співпраці з ексом

Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів