"Люди не пробачають зморшок": 38-річна Астаф'єва пояснила, чому вік - це "вирок" для жінки

21 серпня 2023, 13:20

Колишня співачка Даша Астаф'єва, яка не збирається боротися зі старішанням за допомогою ботоксу та пластики, замислилася про те, чому нинішнє суспільство не готове "пробачати" жінкам, надто гарним, їхнього віку.

Про рамки, які час послати слідом за відомим кораблем, вона поміркувала у своєму Instagram.

 
Астаф'єва поміркувала про вік жінки та ставлення до нього суспільства

"Що залишається від дівчини, коли закінчується її молодість? Вік - це вирок для жінки. Люди не пробачають зморшок, вбачаючи в них зайвий для легкості досвід і вантаж відповідальності, що ліг на плечі жінки. Це якось "нерадісно". Жінка завжди має бути юною, усміхненою та сексуальною", - зазначила зірка.

"Коли закінчується молодість, ти наче маєш її чимось замінити втридорога. Пружну шкіру - успішною карʼєрою. Струнке тіло - дітьми. Довге волосся - грошима й статусом. Легкість - діамантами. Ти виборюєш повагу, інакше- осуд і штамп. Молодість стає дамокловим мечем, що обовʼязково впаде. Навіть приплив сил у людей поважного віку називають "другою молодістю", бо лише вона має значення. Бути жвавою і яскравою на пенсії дорівнює бути пародією на молодих", - додала Даша.

 
"Що залишається від дівчини, коли закінчується її молодість?", - риторично питає Даша

На думку Астаф'євої, гарних жінок ідеалізують і тому не пробачають їм старіння, помилки й трансформації.

"Іноді жінки витрачають життя на те, щоби балансувати між "гарна" і "розумна", "зіркова хвороба" і "простачка". Просто бути - бути собою тут і зараз - не вийде", - зауважила вона.

"Я помітила, що в більшості гарних жінок на фото сумні очі. Чого? Біжи й радій, дурненька, що виграла генетичну лотерею. Але ж вони знають, що вони винні щось суспільству просто так. Сьогодні її спитають, а чого вона не використовує свої дані, балда чи шо, а завтра спишуть її успіх на "колись" солоденьке обличчя", - поділилася Даша.

 
Суспільство не бажає пробачати красуням старіння

Хай там як, але сама бути комусь щось винною категорично відмовляється. Та іншим жінкам не радить.

"Мені 38 років. Я все вже собі довела й більше не хочу працювати заради чиїхось упереджень. Нікому нічого не винна. Турбуюся про себе, люблю себе, але не чіпляюся за "молодість". Жінкою бути сміливіше, ніж усе життя ховатися за зрозумілий образ. Я складна, я обурюю і надихаю, я когось розчаровую і закохую, я не дівчинка. І в цьому я відчуваю силу", - заявила Астаф'єва.

"Давайте разом спиратися лише на власні відчуття. І тоді рамки, в які нас хочуть загнати, підуть вслід за тим кораблем", - підсумувала вона.

 

Нагадаємо, свого часу Астаф'єва розповідала про режим, завдяки якому їй вдається підтримувати своє тіло в хорошій формі, не відмовляючи собі при цьому зовсім у "бухлі" та інших радощах.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Мені за це соромно": Астаф'єва розказала про виступи в росії після 2014 та пошкодувала, що була аполітичною

"Народити дитину - це не зварити борщ": Астаф'єва про те, чому поки не вагітніє і чому боїться всиновлювати

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів