Іглесіас влаштував "статевий акт" на сцені

28 листопада 2007, 11:26

Ошаленілий натовп фанаток, які перекочовували від червоної доріжки до самого приміщення Палацу Спорту. Вітчизняні VIP-и, які вистоювали чергу в туалет і в концертну залу поруч із простими смертними. І чекання журналістів тривалістю у дві з половиною години. Все це результат приїзду в Київ сина Хуліо Іглесіаса гарячого хлопця Енріке.

Співака, хоча він і запізнився не багато-не мало майже на три години, дівчата-підлітки зустріли райдужним верещанням. А маститі пані та панове з VIP-лож радісно потерли руки і розплилися у задоволених посмішках.

Натомість Енріке вже після трьох пісень, протягом яких фотокори мали можливість працювати, віддячив залу сповна. Хоча на камеру зафіксувати журналісти цього вже не могли.

Отже, спершу син Хуліо, заливаючи про романтичний поцілунок, розставив ноги своїй бек-вокалістці і піднавалився на неї, зображуючи статевий акт.


Далі було ще веселіше. Під час двохвилинної темряви, яка заповнила залу Палацу Спорту, на сцену витягли два диванчики.

На них з публіки Енріке запросив кількох своїх фанатів. Після розмови англійською в дусі "Як тебе звати? Як справи? Скільки тобі років?" молодіжний кумир хильнув зі своїми "гостями" чарку. Горілки?

Спостерігали за цим з натовпу глядачів чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк, екс-"ВІА-Гра" Оля Корягіна, заступник Черновецького Віталій Журавський, "нунсівець" Руслан Князевич та інші.

За деякою інформацію, у VIP-ложі сиділи також відома модель Сніжана Онопка та екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва. Проте їх, на відміну від Інни Цимбалюк, яка захоплено танцювала під Іглесіаса, розгледіти було важче.

Заступник Черновецького через Іглесіаса мусив вистояти чергу у туалет Палацу Спорту

А "нунсівець" Руслан Князевич з супутницею не лише кіно любить, а й Іглесіаса-молодшого, виявляється

Енріке, син Хуліо, хоч і спізнився майже на три години, проте потім повесилив усіх

По ходу справи, Енріке під кінець чергової пісні приліг на свою бек-вокалістку, зображаючи статевий акт

Але й деяким фанатам співака пощастило. Де з ким з них Енріке Іглесіас хильнув чарку просто на сцені, на диванчиках

Фото Дмитра Амідова та Дмитра Дем'янчука, фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів