Як дружини Губського,Тігіпка і Лістерман вчились заробляти мільйон

22 березня 2009, 11:23

Київському бомонду показали оскароносну стрічку "Мільйонер з трущоб".

Ще до прем'єри перед глядачами виступив Данило Яневський - перший ведучий українського аналога передачі "Хто хоче стати мільйонером". Ноумен розповів, що "плюси" купили цей проект завдяки його тещі - жіночка "підсіла" на телевікторину у США.

На прем‘єрний показ фільму бомонд прийшов хто в чому ,але, скажімо ,телеведуча Катя Осадча і голову пов‘язала і кільце з ланцюжком до носа прилаштувала.

Чоловік спортсменки Подкопаєвої Тимофій Нагорний прийшов один. Та потім у гардеробі чолов‘яга на весь голос видзвонював якогось Бодічку, щоб разом потусити у фойє, де наливали шампанське брют.


Рестораторка Рита Січкар була без свого Ващука. Вона весь вечір спілкувалася з продюсером Олегом Коханом, який до початку сеансу все ж зустрівся зі своєю дружиною.

Телеведучий Дівєєв-Церковний цього разу вигулював "Міс Україна-Всесвіт-2008" Елеонору Масалаб. Фаворитка (за чутками) регіонала Горошкевича прийшла у прозорій гіпюровій блузі, яка просвічувала пишним бюстом.

Але одним з найцікавіших екземплярів вечора став московський звідник Петя Лістерман. Якось писали, що саме він звів українську дівчинку з Бердянська Олю Куриленко із "Джеймсом Бондом".

Під час самої ж прем‘єри глядачі активно переживали за головного героя, ляскаючи у долоні й щось вигукуючи. Проте Нагорний зміг всидіти тільки 15 хвилин - ну да, у залі ж під час кіно перегляду зйомка заборонена....

Телеведучий Яневський заявив, що програма про перший мільйон прийшла в Україну завдяки його тещі
Хореограф Олена Коляденко набирається натхнення для Лободи в оскарівських фільмах. Тому не дивуйтеся, якщо у номері Свєти на "Євробаченні" ви побачите індійські мотиви
Час покаже, чого набирається на вечірці з гарними дівчатами "звідник Петя Лістерман"
Телеведуча Катя Осадча (ліворуч) показувала першому віце-спікеру Верховної Ради Олександру Лавриновичу (по центру) кільце у носі
Дівєєв-Церковний, кажуть, прийшов із "Міс Україна-Всесвіт 2008" Масалаб (на фото немає). А дружина бютівця Богдана Губського (крайня ліворуч) тусила з директоркою Українського дому Заболотною та дружиною банкіра Тігіпка (крайня праворуч на лівому фото)
Потім у кінозалі Заболотна та Тігіпко всілися поруч
Дочка спікера парламента Олена Литвин прийшла зі своїм незмінним супутником. А рестораторка Січкар - без чоловіка-футболіста
Галерист-співак Паша Гудімов був із дівчиною, а кінопродюсер Олег Кохан - з дружиною
Режисер та президент "ГогольФесту" Владислав Троїцький (ліворуч)
Кліпмейкер Віктор Придувалов
Сам-самісінький Тимофій Нагорний
Музикант-"естетик" Дмитро Шуров з половинкою
Письменники брати Капранови
Камедист Ангел-Педан та телеведучий Дмитро Шепелєв
Перукар-стиліст Руслан Захарченко вдягнувся по-сучасному але з індійським вивертом

За матеріалами "Світського життя" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів