Мами Білик, Січкар і Єгорової посиділи разом у ресторані

8 червня 2011, 18:02

У вівторок дизайнерка Юлія Айсіна зібрала в одному ресторані зіркових матусь. Жіночка вже вчетверте організувала тусовку до Дня матері.

Цього року на захід завітали мама співачки Ірини Білик - Ганна Яківна, мама актрис Ольги та Наталії Сумських - Ганна Іванівна, мама телеведучої Сніжани Єгорової - Людмила Василівна і мама шоумена Антіна Мухарського - Валентина Андріївна.

Була в гостях у Айсіної її мама Ніна Іванівна, мама колишнього бойфренда Наталі Ворони Сергія Ларкіна - Людмила Михайлівна, мама співачки Ольги Крюкової - Галина Василівна, а також мама співачки-студентки Аліни Гросу - Ганна Андріївна.

Ресторатор Маргарита Січкар прийшла на вечірку не тільки у супроводі мами Валентини Іванівни, а й з чоловіком футболістом Владом Ващуком. Телеведуча Тала Калатай з'явилася у ресторані у товаристві мами Наталії Борисівни і дочки Маші.


На вечірку до Дня матері телеведуча Тала Калатай прийшла з мамою Наталею Борисівною і дочкою Марією
Маргарита Січкар прийшла з мамою Валентиною Іванівною і чоловіком Владом Ващуком

Цього вечора, традиційно, гості дизайнерки ділилися кумедними історіями з дитинства своїх відомих дітей пише агентство PR Batteries

Ведуча вечірки Ольга Сумська, представляючи всім свою маму - заслужену артистку України Ганну Опанасенко-Сумську, розповіла історію свого народження. Виявилося, що відомої акторки-тусовщиці могло і не бути.

"Коли мама була вагітна мною, вона задумалася про те, чи варто зараз народжувати другу дитину, адже вона тоді перебувала на піку своєї кар'єри. Так от, весь театр умовляв маму народжувати! І вмовили! У якомусь сенсі, своєю появою на світ я зобов'язана корифеям театру імені Заньковецької", - розповіла Сумська.

Ольга Сумська з мамою Ганною Опанасенко-Сумською

"Оля - унікальна людина. Якби ви знали, скільки вона пошила сама собі одягу! Колись вона пошила Віталію (Борисюку) 10 сорочок, батьку - штани, а мені - піджаки та сукні. До того ж, вона - рабиня сім'ї, оскільки день і ніч прибирає, готує і виховує своїх дітей. Напевно, через її м'який характер ми з нею ніколи не сваримося", - сказала у свою чергу Ганна Іванівна, пише "E-motion".

Так само хазяйновитою вважає дочку Сніжану Єгорову Людмила Василівна:

"Моя дочка дуже проста, і я до неї не ставлюся, як до зірки. До того ж, вона дуже хороша господиня, наприклад, вона сама вигадала дизайн для дому. Сніжана - дуже спокійна і зовсім не вибаглива. Буває, звісно, ми іноді сваримося. Але попри її запальність, вона дуже швидко відходить, як і я".

Від Сніжани Єгорової, яка на вечірку не доїхала, була її мама Людмила Василівна

Водночас свекруха Єгорової, мама Антіна Мухарського зауважила, що інколи мусить мирити своїх дітей.

"Мій син поза екраном такий самий веселун. До того ж, він у мене дуже запальний, емоційний і трішки жвавий. Одним словом, зовсім неспокійний чоловік. Незважаючи на це ми з ним ніколи не сварилися, а до мене він звертається "мамуся", - поділилася Валентина Андріївна.

А от Сніжану і Антіна мені іноді доводиться мирити, коли у них якісь непорозуміння. Іноді я й поради даю своєму сину, але це буває рідко, оскільки він вже дорослий і розумний чоловік", - запевнила мама Мухарського.

Кілька слів про відсутнього на вечірці Антіна Мухарського сказала його мама Валентина Андріївна

Мати Ірини Білик зізналася, що співачка - татова дочка й інколи забуває, про що розмовляла по телефону 5 хвилин тому.

"У справжньому житті моя Ірочка - господиня. І взагалі, вона в мене дуже сімейна людина, і, незважаючи на те, що у неї є люди, які допомагають по господарству, вона сама часто готує і прибирає в квартирі", - сказала мати Білик Ганна Яківна.

"Але коли вона зайнята, і якщо її щось напружує, з нею дуже важко спілкуватися. Наприклад, коли я з нею говорю, вона за 5 хвилин може запитати, що я їй казала. До того ж, ми з Ірочкою дуже рідко говоримо по телефону - я намагаюся не заважати їй працювати. Я на неї не ображаюсь за це, тому що вона творча людина, і їй буває важко. До того ж, вона більше татова донька, ніж мамина, і її тягне більше до батька", - додала щиросердо жінка.

Мама Ірини Білик, якої теж не було, Ганна Яківна визнала, що її донька - більше татова

Водночас мама юної співачки Аліни Гросу Ганна Андріївна зауважила, що її дочка змінилася.

"Знаєте, у неї в 16 років змінився характер, зараз вона стала дуже впертою. Тому щось їй довести абсолютно неможливо. Напевно, це на неї так вплинуло навчання в Москві - вона стала більш упевненою. Іноді я навіть ображаюся на неї за її впертість. Але вона ніколи не грубіянить мені, вона вислуховує мою думку - і все одно робить, як хоче. А от тата нашого вона трохи боїться", - зізналася жінка.

Мати Аліни Гросу Ганна Андріївна виховує дочку вже 16 років і ще кінця-краю не видно

На вечірку завітала і мама репера Ларсона, який спершу зустрічався із співачкою Євгенією Власовою, а потім із колишньою дружиною Нестора Шуфрича.

"Мій Сергій - дуже прямолінійна і діяльна людина, яка не може прожити й дня без роботи. Хоч і кажуть, що він дуже запальний, це неправда, тому що він у мене спокійний і врівноважений. До того ж, він дуже поступливий і ніжний", - рекламувала сина Людмила Михайлівна.

"На жаль, ми з ним бачимося не дуже часто, адже він постійно зайнятий. А ще мені хочеться, щоб у нього нарешті з'явилася сім'я і домашнє вогнище. Але він із цим не поспішає, оскільки якось дуже обпікся", - спробувала пояснити мати Сергія Ларкіна.

Мати репера Ларсона (другий праворуч) запевняє, що син - дуже поступливий, ніжний і "попечений"

Кілька слів про свою доньку сказала і мати господині вечірки, Юлії Айсіної.

"Моя донечка - дуже завзята і цілеспрямована людина. Вона завжди любить все контролювати, тому часто, коли я їй телефоную, вона мені відповідає, що зайнята. А після того, як я двічі-тричі почую таку відповідь, я починаю на неї ображатися. Можу навіть дні зо два не телефонувати і чекати, коли вона вибачиться", - зізналася Інна Іванівна.

"Я вважаю, що для мами діти не повинні бути зайнятими. А ще Юля вся в мене - вона дуже охайна, так прибирає квартиру, що все блищить. Більше того, вона дуже смачно готує", - наостанок пропіарила доньку мама Айсіної.

А мама дизайнерки Юлії Айсіної може днями на неї ображатися

Фото PR Batteries, "Main People", "E-motion" та etvnet

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів