У Раді депутати читають анекдоти, грають у кеглі й обирають авто

8 липня 2011, 15:32

Коли у Верховній Раді розглядали Пенсійну реформу, у деяких депутатів були справи поважливіше. Хтось грався на мобільнику у кеглі, хтось гортав статті про вітчизняний й зарубіжний шоубіз, а хтось вивчав новинки автопрому.

А хітом четверга у сесійній залі став Роман Ландік, який жорстоко побив дівчину у ресторані, в результаті чого потерпіла опинилася в лікарні.

Татуйований Сергій Андрос з Партії регіонів, який став депутатом лише в лютому 2011-го, читав на iPad про Віктора Януковича молодшого і смажених поросят.

Андрос захоплено читав з iPad
Депутата Андроса можна впізнати по татуюванню на середьому пальці лівої руки, а його партійність - по тематиці статей, які він читає. На роботі регіонал почитував про сина Януковича

Регіонал Олександр Касянюк, який набув депутатських повноважень лише рік тому, на дівайсі htc читав анекдоти. По тому "зайнятий" депутат вирішив погортати друковану газету.


Касянюк з Партії регіонів замість думати про пенсійну реформу розважався анекдотами
"Тракторист Василий, уснув за рулем, нечаянно стал участником президентской программы по сносу ветхого жилья". Або: "Задача: Директор школы собрал 200 тыс.грн. Вопрос: Зачем школе Хонда Цивик?"

Олексій Кунченко з Партії регіонів, з депутатським стажем в один рік і калька місяців, захопився прочитанням статті про Московський міжнародний кінофестиваль. На супутницю актора Марата Башарова "Місіс Росію-2011" дивитися явно приємніше, ніж на Литвина, Мартинюка чи інших товаришів по сесійній залі.

Кунченко з Партії регіонів роздивлявся "Місіс Росію-2011"

Не давала депутатам спокою доля сина-бєспрєдєльщіка їхнього соратника Володимира Ландіка.

Олексій Плотніков з Партії регіонів читав про звірства Роми Ландіка на ТаблоID з iPad. А зовсім "зелений" регіонал Андрій Пінчук (дата набуття депутатських повноважень: 30 березня 2010 року) дивився Ланідка з iPhone.

Регіонали хором читали ТаблоID: Плотніков - на iPad, а Пінчук - на iPhone

Пінчука на ТаблоID також зацікавила екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва без макіяжу. І навіть коментарі під статтею Андрій не залишив поза своєю увагою.

Пінчука на ТаблоID також зацікавила екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва без макіяжу

Регіонал Владислав Забарський у навушниках повністю абстрагувався від голосування пенсійної реформи, граючись з iPad. На новомодному гаджеті депутат передивлявся зокрема відео бійки Романа Ландіка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Забарський дивився зокрема відео бійки Романа Ландіка

Заступник голови фракції Партії регіонів у ВР Вадим Колесніченко "сидів" на партійному сайті.

Колесніченко "сидів" на партійному сайті

Його соратнику Івану Вернидубову було цікавіше - регіонал роздивлявся автомобілі, їхній дизайн, оснащення та комплектації.

Вернидубов роздивлявся тачки. Фото Facebook

Регіонал Віктор Корж читав "Українську правду" з Samsung Galaxy.

Корж читав "Українську правду"

Валерій Баранов з "Блоку Литвина" читав "УП" на ноутбуку, зокрема статтю "Ілюзія доступу - від адміністрації президента та Верховної Ради". Трохи згодом він перейшов до відео дня - бійки Ландіка у Луганську.

Баранов з "Блоку Литвина" спершу теж читав "УП"
А побиття Ланідком дівчини стало хітом дня у Верховній Раді. Куди там тій пенсійній реформі...

Не дуже переймала доля українських пенсіонерів і депутата "Блоку Литвина" Сергія Павленка. Ще б пак, у нього і зарплатня, і у майбутньому пенсія, далеко не пересічні. Тож Павленко на робочому місці грав у кеглі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

За п'ять років каденції кожен депутат проїдає щонайменше 2,5 мільйони бюджетних гривень, відзначається у блозі "Української правди".

Як відомо, щомісяця депутат отримує 15 тисяч заробітної плати з бюджету. Це не рахуючи 35 тисяч матеріальної допомоги на літо, 18 тисяч щомісяця на виконання своїх повноважень, плюс 26 тисяч на рік на безкоштовний проїзд і так далі, і тому подібне.

Однак, незважаючи на таке нескромне фінансове заохочення, депутати лінуються хоча б імітувати бурхливу діяльність на своєму робочому місці.

Фото ТаблоID і "Української правди"

Відео "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів