Дружина Пономарьова уявила себе моделлю

29 серпня 2011, 14:17

У вівторок подружжя Пономарьових, може, нарешті остаточно розірве свій зірковий шлюб. А поки що досі чинна дружина співака Сашка Пономарьова Вікторія викладає у соціальну мережу Facebook фотографії себе коханої у всій красі.

На 30-те серпня призначено судове засідання, яке, можливо, поставить крапку у шлюборозлучному процесі 38-річного Пономарьова та24-річної Кусі, пише "Сегодня".

Мовляв, днями пара нарешті досягла домовленості щодо їхнього спільного 4-річного сина Сашка. Щоправда, умови мирової обидві сторони тримають в таємниці.

"Вони тільки-тільки домовилися і поки вирішили не давати коментарі, щоб не погіршувати ситуацію", - кажуть в оточенні подружжя.


У вівторок Пономарьов збирається особисто прийти на засідання, а от Вікторія відмовляється розмовляти на цю тему.

Цікаво, що у 2006-му році цими днями, а саме 26-го серпня, Вікторія ат Олександр побралися. Цього року пара могла б відзначити п'яту річницю весілля, але не склалося.

"Я пам'ятаю про цю дату, але з Вікторією ми не зідзвонювалися", - сказав співак, який 26-го числа виїхав з Києва на концерт в інше місто.

До слова, чи будуть розвінчувати пару, поки неясно. Нагадаємо, Саша і Віка вінчалися у київському римо-католицькому Олександрівському костелі. Адже при тому, що Пономарьов - православний, його колись кохана Куся - греко-католичка.

Нагадаємо, Вікторія Мартинюк та Олександр Пономарьов одружилися у серпні 2006 року.

У лютому 2007 у пари народився син Сашко.

А цієї весни стало відомо, що шлюб Пономарьових розвалюється. Пара не лише майже рік не живе разом, а й вже котрий місяць поспіль намагається розлучитися через суд. Найбільше суперечок у вже майже екс-подружжя виникають через спільну дитину.

На своїй сторінці у соцмережі Facebook Вікторія Пономарьова виклала кілька фотографій у стилі "Я - модель"
Нагадаємо, після розлучення Куся на прохання Олександра змінить прізвище Пономарьвоа на Мартинюк
Отакі дівчата інколи теж застрягають у сортирах

Фото зі сторінки Вікторії Мартинюк у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів