Михайло Поплавський свій новий кліп присвятив сину

15.03.2013, 10:50
НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Напередодні прощенної неділі Михайло Поплавський пропонує всім батькам попросити вибачення у власних дітей, якщо вони недостатньо приділяли їм уваги.

Тему батьківства народний артист України піднімає у новому відеокліпі "Сину мій". Цю роботу він присвятив своєму вже дорослому синові – Олександру.

Прем’єра відбулася у стінах рідного вишу – Київському національному університеті культури і мистецтв.

Серед тих, хто першими оцінили роботу колеги, були народні артисти України Ніна Матвієнко, Оксана Білозір, Віктор Шпортько, Анжеліка Рудницька, Наталя Бучинська, Анатолій Матвійчук, Алла Попова, композитори Ніколо та Геннадій Татарченко.

– "Сину мій" для мене не просто пісня, вона вистраждана мною і пройшла крізь мої душу і серце. Відзнятий на неї кліп є філософією життя, адже з віком все частіше розмірковуєш про його сенс. Через бурхливий темп сучасного життя ми все менше приділяємо уваги своїм дітям, які так її потребують.

Ця відеоробота – звернення до молодих батьків, щоб вони цінували кожну мить проведену зі своїми дітьми, бо життя швидкоплинне, – зазначив народний артист України Михайло Поплавський.

 

Захопливо розповідав про роботу над кліпом режисер Денис Ковтун:

– Перед зйомкою ми дуже хвилювалися, адже весільні кадри мали стати основою майбутнього кліпу.

Та коли біля Володимирського собору з лімузина вийшли Саша та Аліна, і я через візир камери побачив ці щасливі закохані очі, стало зрозуміло – більш красивої і правдивої картинки в кліпах ще не було!

Під час зйомок я відкрив для себе іншого Михайла Поплавського: не ректора, не шоумена, не бізнесмена, не громадського діяча, а люблячого батька.

Давно хотів зняти такий щирий живий кліп – без акторської гри і постановок. Результат перевершив мої сподівання.

Відео наповнене такою позитивною, теплою та щирою енергетикою, що неможливо відвести погляд, хочеться дивитися ще і ще. Після презентації сімейної історії про любов батька до сина – глядачі від зворушення не стримували сліз.

 

– Ми всі знаємо, як з’явилася ця пісня і серцем цей момент відчували та хвилювалися. Кожна дитина була б щасливою мати такого батька. Фільм налаштовує молоде покоління на те, як потрібно жити та шанувати сімейні цінності, – зазначила народна артистка України Оксана Білозір.

– Мати народжує дитину, але дороговказом є батьком. Для дітей, він взірець. Мати дає доброту і любов, а батько - мудрість, він те дзеркало, в якому діти бачать себе. Михайло Михайлович турботливий батько і друг.

 

А те, як він ставиться до своїх студентів, створює всі умови, щоб діти, навчаючись в університеті, коли їхні батьки далеко, відчували справжній затишок і підтримку, викликає захоплення та повагу, – зазначила народна артистка України Ніна Матвієнко.

Пройнялася сюжетом кліпу і студентська родина КНУКіМ. Свого улюбленого ректора, якого називають між собою "батьком", студенти винагородили гучними оваціями.

Переглянути новий кліп «Сину мій» можна на офіційному каналі Михайла Поплавського в YouTube http://www.youtube.com/user/poplavskiytv

 

Фото Олега Гриба, за матеріалами "Лівого берега"Коментарі
Таке чуттєве відео, без нічого зайвого. Дуже гарне весілля, молоді такі щирі по відношенню один до одного. Але головним все ж є батьківська любов, яка чудова зображена в цьому кліпі. Поплавський гарний батько, я думаю це всі помітили. Бажаю вашій сім'ї щастя та радості кожного дня.
20.03.2013 14:32
Так ,я згоден, це так щиро та просто. Без всякого фальшу та гри. Тільки справжні почуття і відкритість. Ось за це я поважаю його ,в будь якій ситуації , Михайло Михайлович залишається добрим та відвертим до людей!
Очень круто и впечатляюще. Тронуло до глубины души. Он молодец, что снял этот клип, ведь он показал все свои чувства и это тронуло. Берегите родителей и родных, цените каждый момент в своей жизни и просто радуйтесь!
19.03.2013 16:35
какая красивая пара и какая красивая свадьба. У меня даже слов не хватает чтобы описать. Клип вышел очень тёплый и добрый. Вызывает что ни есть самые положительные эмоции. Поплавский молодец, сумел выразить свои эмоции с помощью видео! И все равно я не перестаю удивляться насколько же он разносторонний человек. Одним словом - Мих Мих браво!!!
Добрый клип. счастливая семья - залог успеха! Приятно смотреть на счастливую и радостную семью. Клип мне очень понравился! Очень трогает. Спасибо, за такое теплое видео!
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2014, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.