Ющенко зводив сім’ю на Тото Кутуньо: Віталіна розмовляла італійською, а Андрій переставав плакати

13 листопада 2006, 12:50

Колись Юлія Тимошенко звинувачувала президента Ющенка у тому, що він, мовляв, у найвідповідальніші для країни часи займається усім, чим завгодно, але не державними справами.

Як приклад вона наводила те, що у період газової кризи Ющенко поїхав на Івано-Франківщину різьбити по дереву.

Така ж біда з Ющенком сталася і цієї суботи. Поки його "дітище" "Наша Україна" 11 годин намагалася реанімувати сама себе, президент розважався у більш приємному колі.


"Бонжорно Тото! Я ж ваші платівки до дір заслухував!"
"Передайте Віктору, що я його теж десь бачив"

Ющенка раптом охопила ностальгія по молодості, і він вирішив проміняти з’їзд "Нашої України" на концерт відомого італійського співака Тото Кутуньо.

Проте, крім президента, на концерт співака, шалено популярного у Радянському Cоюзі, з’їхався майже весь український політичний бомонд.

Але, на відміну від усіх інших, Віктору Андрійовичу пощастило самому поспілкуватися з кумиром 80-х.

"А тепер разом - Solo noi" . Фото прес-службипрезидента

У суботу на сайті Ющенка з’явилося скромне повідомлення про те, що президент разом з родиною відвідав концерт італійського співака, а перед початком виступу особисто поспілкувався з Тото Кутуньо.

Більш поінформованою виявилася губернатор Київщини і давня соратниця Ющенка Віра Ульянченко, яку президент не забув взяти з собою подивитися на живого Кутуньо.

"Я була присутня при спілкуванні Ющенка з Кутуньо, для нас виявилося відкриттям, що він багато чого знає про Україну, стежив за подіями на Майдані. І не просто так пообіцяв виконати пісню, з якою переміг на "Євробаченні-1992". Під цю музику італійці вступали в Євросоюз", - каже Віра Іванівна.

"А тепер ви: два кольори мої, два кольори-и-и!" "Mio Dio! Я ж лише італьяно!"

А от Віктор Андрійович, виявляється, любить пісні "за романтизм".

"Дочка президента Ліна, спілкувалася італійською – вона знає цю мову. Вона розповідала смішну історію про брата: малим Андрій Ющенко завжди заворожено слухав пісні Тото і припиняв плакати при перших звуках", - розповіла Віра Іванівна.

Після таких теплих слів Тото Кутуньо пішов на сцену, а Ющенко спустився у залу.

"Ця пісня для вас, Вікторе Андрійовичу"

Як пише "Газета по-киевски", президентська родина та свита зайняли увесь сьомий ряд партеру палацу "Україна", де виступав італієць.

"За п'ять хвилин до початку Катерина Ющенко зі святковою укладкою і в золотих туфельках строго поглядає на доньок, які граються. Христина і Софія, одягнені в оксамитні сукні, перемовляються зі старшою сестрою Віталіною. Андрій Ющенко з ніжністю дивиться на супутницю. Зять президента – Олексій Хахльов спілкується з губернатором Київщини Вірою Ульянченко. А глава ДУСі Ігор Тарасюк щось шепотить міністру Павленку", - пише газета.

А в цей час на сцені вже співав Тото Кутуньо. Мабуть, розчулившись зустріччю з українським президентом, італієць заспівав дві пісні спеціально для Віктора Андрійовича.

Одна – "Разом" – про єдність Європи, де повинна бути й Україна. А друга – дуже романтична, під яку, за словами Тото, "президент, напевно, танцював із дружиною".

Родзинкою концерту мала б стати запальна "Ах, Одесса, жемчужина у моря" – маестро почав її вчити за п'ять годин до концерту. Але з нею вийшов невеликий конфуз. Організатори не пояснили співаку, що ця пісня зовсім не українська і нею навряд чи можна було б догодити президенту.

Особливо цим обурився присутній міністр молоді і спорту Юрій Павленко.

"Прокол організаторів – вони не пояснили співаку різницю між українськими і російськими піснями. Усе-таки співак хотів зробити приємне столиці України, а не Одесі. І ще були явні проблеми з перекладачкою, – моя дружина Юля теж хотіла допомогти Тото спілкуватися з залом", - каже поки що міністр Павленко.

А от Віра Іванівна залишилася у захваті від концерту.

"Ми з чоловіком спеціально на цей концерт взяли доньку, щоб вона відчула, що любили її батьки. "Мама, давай, купимо диск, і вдома ще раз послухаємо" – такою була її реакція на концерт", - розповідає губернаторка.

Прийшов на концерт і епатажний соратник Тимошенко Михайло Бродський, який зізнався, що отримав від нього масу задоволення.

"Я дуже люблю італійських співаків. Звичайно, найулюбленіший у мене Челентано, але і від Кутуньо одержав масу задоволення. Добре знаю італійську мову, неодноразово бував на Апеннінах, і коли перекладачка губилася і запиналася, хотілося вибігти на сцену і перекласти для Тото. Але дружина утримала – сказала, що неправильно зрозуміють", - розповів політик.

"Для мене Кутуньо – це перший магнітофон, який я купив у чековому магазині за 105 рублів, потім довго встановлював у машині. І коли я його включив, і почув голоси італійців – зрозумів, як виглядає щастя", - зізнався Бродський.

Андрій Ющенко зі своєю пасією

А от новоспечений міністр юстиції Олександр Лавринович каже, що "під Кутуньо заколисував сина - брав його на руки, включав Кутуньо і він засинав".

"У Радянському Союзі був культ цього співака. І коли вперше на грамплатівці вийшов його ліцензійний запис, то кожен поважаючий себе меломан повинен був нею обзавестися і виставляти магнітофон у вікні", - згадує Лавринович.

Ось таке сентиментальне повернення у молодість пережили у суботу українські політики. Байдуже, що ціна цього задоволення сягала 1500 гривень за квиток.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів