Коломойський-фуфлижник ховається від Бродського через борг?

2 липня 2009, 10:49
Ще 1-го липня екс-глава "Яблука" Михайло Бродський ганявся за власником дніпропетровського "Дніпра" Ігорем Коломойським. Причина - гроші.

Як з‘ясувалося, саме з Коломойським Бродський менш ніж півроку тому заклався на 2 мільйони доларів і тепер хоче отримати свій виграш.

Нагадаємо, взимку два заможні карапузи почали перейматися питанням власної ваги, фігури і здоров‘я в цілому.

Добкін, Шуфрич, Бродський на зйомках фільму: "Трус, Балбес и Бывалый", "Три мушкетери" або "Три богатирі"?

Як розповів власник баскетбольного клуба "Черкаські мавпи" Бродський, він посперечався з українським мільярдером, що за 4 місяці схудне на 27 кілограмів. Так і сталося, і Михайло поїхав за "своїми грошима" у Женеву, де проживає Коломойський.

"Сьогодні приїхав у Женеву: тут у мене зважування - у зв'язку зі спором. Відповідно до умов парі, за станом на 1-е липня я маю важити 117 кг", - пише Михайло Бродський у своєму Live Journal 1-го липня вдень.


"Позавчора ввечері заїжджав до Тігіпка, тому що він був одним з ініціаторів парі між мною й опонентом. Тож, тоді ввечері я важив в одязі 117 кг. Сьогодні вранці я важу 115 кг. Я виконав умови та переміг. На момент спору я важив 144 кг і мав схуднути до 117", - підсумував вільний демократ, який нещодавно став і актором.

Бродський приїхав по душу Коломойського в Женеву
Як у четвер написав Михайло в ЖЖ: "Документальний доказ мого перебування у Женеві: вчорашня газета. Місце теж впізнаване"

Водночас сам Коломойський, згідно з умовами парі, мав схуднути на 14 кг - тобто вдвічі менше, ніж Бродський, бо й важив менше.

"Мій опонент важив 104 і повинний був схуднути до 90", - уточнює Бродський на своїй сторінці в інтернеті.

"Хто не виконає умови - платить. На коні - дуже високі ставки, але мій опонент платить вдвічі більше, оскільки йому треба було схуднути вдвічі менше. Під час спору були присутні наші дружини... Взагалі, у компанії на момент парі були присутні близько 10 осіб", - нагадав про свідків "дієтичний" Михайло.

Бродський заклався з Коломойським на 2 000 000 доларів. Тепер вони граються у кота-мишки

Зокрема, Бродський стверджує, що свідком спору з Коломойським був кандидат в президенти банкір Тігіпко. Останній нібито ще 29-го червня особисто зважив Бродського, засвідчив його вагу у 117 кг і готовий підтвердити, що той переміг. А від Коломийського тепер необхідно отримати 2 мільйони доларів. Однак до четверга існувала одна мале-е-енька проблема...

"Після того, як мій опонент побачив мої фото після схуднення в інтернеті, він перестав виходити зі мною на контакт, і я не можу з ним зв'язатися вже тривалий час. І нашим спільним знайомим він називав найнеймовірніші і найсмішніші причини", - розповідає Бродський про те, як Коломойський його уникає.

"Але сьогодні - 1 липня, день розв‘язки спору. Парі - це святе. Хто не прибув - програв. Хто не розрахувався - той фуфлижник", - заявив Бродський, використовуючи фєню. Правда, 1-го липня ім‘я свого опонента Михайло називати не поспішав, казав, що 1-ше число довге.

Ну що, борг віддавати будемо?

Натомість наступного дня у коментарях "Сегодня" Бродський розповів, що заклався саме з Коломойським.

Також "яблучний" вільний демократ поділився, як йому вдалося позбутися 27 кілограмів всього за 4 місяці:

"Я не їм м'яса, тільки овочі, майже ніколи не вечеряю, бігаю, крокомір купив, у теніс граю. Але головне - сила волі".

Правда, робити пробіжки, за його словами, Бродський зміг лише тоді, коли схуд до 130 кілограмів. До цієї миті пробіжки були йому не під силу - фізично неможливі.

Зазвичай Бродський не дає своєму шлунку волі - лише на зйомках фільму насіння налузався

"Хочу сказати спасибі тим, хто поставив мене на шлях істини, підштовхнувши стати на шлях схуднення. У моєму нинішньому стані почуваюся життєрадіснішим, щодня займаюся спортом, бігаю, отримую радість від життя", - натхненно каже переможець парі в своєму ЖЖ.

"Закликаю всіх, хто читає мій блог, піти також цим шляхом істини - зайнятися собою. Це не складно, потрібно тільки дуже захотіти. І крім дієти необхідно займатися спортом. І необхідна ще ВОЛЯ", - додав він.

А наостанок Бродський пообіцяв, що найближчим часом скине ще 12 кіло і буде важити сього лише 105.

Фото з ЖЖ Бродського, фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів