Екс-дружина Симоненка викликає його коханку на дуель

22 липня 2009, 12:23
Історія сімейної саги комуністичних Симоненків отримує своє продовження. У той час як лідер Компартії намилився вдруге іти під вінець, його вже колишня дружина "гострить лижі" на дуель.

Екс-жінка Петра Симоненка викликає його коханку, журналістку Оксану Ващенко на дуель - у суд, пише "Сегодня".

"Оксану я хочу викликати на дуель у суд. Вона влізла в нашу сім‘ю, мене образила і повинна понести за це відповідальність. Я вимагаю, щоб вона це спростувала", - сказала Світлана Симоненко, коментуючи своє розлучення із Петром Миколайовичем. Раніше, як писав ТаблоID, жінка взагалі хотіла зняти з Ващенко скальп.

Екс-дружина Симоненка хоче провчити коханку комуніста

Колишня дружина головного комуніста, схоже, ніяк не може змиритися із втратою свого благовірного. За 35 років шлюбу Світлана Петром так і не надихалася.

"Буду боротися. Я хочу врятувати сім‘ю від цієї жінки. Це повний розрахунок", - впевнена вона.


За словами Світлани Симоненко, її розлучення з чоловіком відбулося 15-го травня. Після цього жінка подала заяву в апеляційний суд.

Світлана впевнена, що Ващенко з Симоненком - з розрахунку
А цей штамп тримав Світлану і Петра 35 років

"У день засідання у мене був гіпертонічний криз, мені викликали "швидку". У суд я принесла довідку, але вони сказали, що це не привід не бути на засіданні. Без мене вони підтвердили рішення про розлучення", - поскаржилася наполеглива екс-дружина комуніста.

"І взагалі, я не одержувала жодної повістки. Але у суді мені на це сказали, щоб я з поштою розбиралася", - додала вона.

Як каже Світлана, після розлучення з Симоненко вона бачилася всього лише кілька разів. З Ващенко вона ніколи не зустрічалася, а про майбутнє весілля свого комуністичного екса і поготів не чула.

Світлана Симоненко навіть не чула про майбутнє весілля Ващенко (на фото) та свого колишнього

Як писав ТаблоID, у вівторок фронтмен комуністів зізнався, що найближчим часом відбудеться його весілля з коханою журналісткою Оксаною.

"Незабаром. Йдеться лише про те, що не до кінця були довершені рішення в судовому порядку. Зараз вони довершені цілком уже, підготовлені документи, я їх здам, щоб пройти повністю цю процедуру. Після цього це питання буде вирішено", - сказав Симоненко на питання про те, коли буде весілля.

Окрім того, за словами головного комуніста, весілля зіграють в Україні.

Закохана парочка може радіти - скоро буде велика гулянка

Нагадаємо, у січні цього року у Ващенко і Симоненко, який на той час був у шлюбі зі Світланою Симоненко, народилася дочка Марія.

Про розлучення Симоненків стало відомо 30-го січня цього року завдяки телеінтерв‘ю Світлани Симоненко. Від цього багаторічного шлюбу у пари - двоє синів: Андрій (1974) і Костянтин (1977).

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Газети по-українськи", стопкадри відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів