Табачника гріє думка про Вінні-Пуха, а Чорновіл тихо курить на балконі

9 вересня 2010, 14:19

У будь-якої живої людини зазвичай є те місце, де око відпочиває, а душа тішиться. Українські політики теж мають або місцинку в домі, або улюблену річ чи заняття, які посідають у їхньому житті особливе місце.

Як розповів газеті "Сегодня" міністр освіти і науки Дмитро Табачник, найбільше він любить свою домашню бібліотеку.

"Це - бібліотека, місце, де я спілкуюся із найулюбленішими друзями: книгами і хорошими письменниками. Коли вони починають нас "виселяти", я проводжу скорочення рядів", - каже Табачник.

Книг міністр позбувається "безболісно" для них самих:


"Книги викидати не можна, тому я передаю їх у Національну бібліотеку імені. Вернадського: вже понад 3500 томів. Вдома й у офісі їх у мене близько 10 тисяч. Щовечора я читаю хоча б 15 хвилин - і втома минає", - запевняє Дмитро Володимирович.

У Табачника всього лише близько 10 тисяч книг вдома

Першу свою книгу Табачник пам‘ятає досі:

"Перша книга - її мені раз 70 прочитали бабуся - з'явилася, коли мені був рік: "Вінні-Пух і всі-всі-всі" Алана Мілна".

Для колишнього міністра економіки Анатолія Кінаха улюбленим місцем у квартирі залишається кабінет. Щовечора Анатолій Кирилович по кілька годин грає там з дочкою Софією у гру "Хто хоче стати мільйонером".

"З дня у день я спостерігаю цю картину: чоловік, дочка, гори енциклопедій і кішка Лізі. Мене до гри не допускають. Буває, уже не витримую: "Спати йдіть, перша година". "Мамо, ми ще разок мільйон виграємо", - розповідає дружина Кінаха Марина.

Кінах грає з дочкою у "Хто хоче стати мільйонером". Видно, бракує людям грошей

Водночас сама жінка екс-міністра любить побути вранці на кухні:

"Почитати газети - не менше 15 штук, попити каву і погодувати свій звіринець: кішку, кенара Жоріка, польову мишу Бафі та хом‘ячиху Алісу. Влітку мої підопічні ще й шпаки на дереві надворі".

Марина Кінах полюбляє почитати газети на кухні

А от депутата Партії регіонів Тарас Чорновіл взагалі своє помешкання не вподобав.

"Ой, я не люблю свою квартиру. Я якось у неї не вжився, а після ремонту, який затіяла моя рідня, вона і зовсім якась чужа: усе новеньке, глянсове, а я не аматор гламура", - запевняє він.

Втім, як зізнався Тарас В'ячеславович, лежить у нього душа до балкона:

"Люблю, щоправда, балкон - на ньому я розслабляюся, коли курю. Це, звісно, обман, але я так сам із собою домовився, що покурив - і вже не злий. Нічого цікавого з балкона не видно - він виходить на глухий торець сусіднього будинку, але натомість ніхто із сусідів за тобою не спостерігає. Цього мені вистачило з лишком, коли за мною стежив КДБ".

Бідося Чорновіл не любить свою глянсово гламурну квартиру

Тим часом, колишня глава Фонду державного майна Валентина Семенюк дуже любить бувати в оточенні свого "зимового саду".

"Я обожнюю вітальню, у якій у мене близько 30 вазонів. Чоловік каже: "Дивно, що вони у тебе так буяють", - розповідає Валентина Петрівна.

А секрет того, що рослини у Семенюк ростуть і розвиваються ніби як на дріжджах, - простий:

"Секрет простий - я з ними розмовляю. Любов до квітів у мене від бабусі - вона на них зналася. І, пригадую, захворіє в мене вушко, вона листочок герані засуне у нього, теплу пов'язку накладе, і на ранок хворобу знімає як рукою".

Семенюк обожнює свої 30 вазонів

Також дружина бізнесмена Віталія Самсоненка любить вітальню у будинку її матері:

"На стінах - стародавні портрети ще моїх прародичів. Посидиш коло них, і з'являються сили. У цьому ж куті, коли закладали будинок, дотримуючись звичаю, у фундамент заклали освячений хрестик. І тому там дуже цілюща енергетика"

А головний комуніст країни, "шаловлівий ПєНіС" Петро Симоненко і чоловік журналістки Оксани Ващенко, розповів не про улюблене місце, а про улюблену річ.

"Улюблений предмет - шахи. Оксана нічого у них не розуміє. Тож я вирощую собі суперника з дочки Машеньки - "змагаюся" з нею", - розповідає Симоненко.

Дружина Симоненка "не шарить" у шахах, доводиться грати з півторарічною дочкою. Фото "Публичные люди"

"Машуся - вилита Петро Миколайович. Така ж наполеглива, і склад розуму у неї татовий. Тож не здивуюся, якщо за 2-3 роки дочка буде його обігравати", - вставляє п‘ять копійок Ващенко, яка за два роки встигла народити комуністу аж двох малюків.

"А мені дорога ваза. Чоловік любить дарувати мені квіти, не чекаючи приводу. Попередні ще не зів'яли, а він ввечері несе вже новий букет. Вартісної вази спершу не було. А потім якось мама моя прийшла в гості і здивувалася: кількості квітів і відсутності вази. І незабаром подарувала її", - розповідає журналістка.

Власне, за словами Оксани, мама подарувала їй навіть дві вази - щоб уже напевно вистачило на всі Симоненкові букетики.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів