Пономарьов розлучився й угнав у дружини авто?

12 липня 2011, 17:29

Місяць тому співак Олександр Пономарьов отримав офіційне розлучення, а його вже колишня дружина Вікторія нині повертає своє дівоче прізвище

Однак мильна опера триває. Дійшло до того, що 24-річна Куся почала підозрювати свого 37-річного екса в угоні своєї крутої тачки. За словами Вікторії вона побоюється погроз колишнього чоловіка і, можливо, найме охорону.

Тиждень тому в екс-дружини Пономарьова угнали "Porsche Cayenne" 2008-го року випуску. Шикарне авто Кусі подарували її батьки, а коштує воно близько 100 тисяч доларів.

"Її викрали вночі, просто з-під вікон нашого будинку. А за місяць до цього у ній вибили скло, вкрали мою сумку", - розповіла Вікторія "Сегодня".


"Я в шоці від ситуації. Сигналізацію ми не чули, значить, у когось ключ підійшов, хоча він комп'ютеризований", - розповіла вона "Комсомольській правді в Україні".

"Мені в міліції сказали, що такі машини, як у мене, не крадуть - невигідно, і потім, авто занадто помітне - червоне, з дизайнерським салоном, таке складно з міста вивезти непоміченим. Кажуть, це замовна справа. Швидше за все, хтось відкрив авто і поїхав на ньому. Причому викрадачі знали, де знаходяться відеокамери біля під'їзду, не побоялися охорони... " - додала Куся.

Пономарьови офіційно розлучилися. Фото Story

За словами екс-дружини Пономарьова, по цій справі розглядають варіант помсти:

"…Розпитували мене, кому я дорогу перейшла, чи є у мене вороги..."

При цьому Вікторія, хоч звинуваченнями і не кидалася, але на свого колишнього чоловіка натякнула.

"Не моя справа когось підозрювати, звісно. Але дуже дивно, що саме після розлучення у моєму житті почалися якісь дивні моменти - вибили скло, вкрали машину... Та й до цього з боку колишнього чоловіка надходили погрози. Були, наприклад, неприємні дзвінки моєму батькові..."

Раніше Вікторія розповідала, що Олександр Пономарьов навіть написав заяву на її батька до міліції. Мовляв той погрожував вбити співака.

Вікторія підозрює у крадіжці її шикарного Porsche Cayenne екс-чоловіка. Фото Story

"…Причому дивно - загрози-то були нам з боку Олександра та його кращого друга (до речі, хресного моєї дитини). А зрештою заяву написали на... мого батька!" – дивується жінка.

За словами Вікторії, її мати радить їй обзавестися охоронцями, а вона сама, схоже, таки налякана.

"Я не знаю, чого можна чекати далі. Машина, погрози... Головне, щоб все було добре з дитиною, щоб ми були живі-здорові. Моя мама взагалі дуже хвилюється, пропонує мені найняти охорону. Розумію, що з охороною буде некомфортно, але якщо так піде й надалі, треба буде вживати якихось заходів", - сказала Куся.

Окрім того, Вікторія прокоментувала заяву Пономарьова про те, що вона буцімто не змогла знайти спільну мову з його дочкою від попереднього шлюбу Женею.

"Чула також про те, що у мене нібито не склалися стосунки з його старшою дочкою. Але всі п'ять років нашого сімейного життя вона довго жила з нами, і нерозумно, по-моєму, на шостий рік шлюбу розлучатися нібито через це", - зауважила Куся.

Куся запевняє, що дивно було б на шостий рік спільного життя розлучатися через дочку чоловіка. Фото з сайту "Кормящие отцы"

Стосовно ж розбірок по спільному сину Олександру Пономарьову молодшому Куся відзначила:

"Я чула, як Олександр розповідав про те, що я не даю йому бачити дитину, - за той рік, що ми не живемо разом, жодного разу такого не було. Я б хотіла, щоб він возив сина на плавання, в інші гуртки. Але в нього інше бачення свого часу з сином".

До речі, як стверджує Куся, при розлученні зіграв свою роль зірковий статус її колишнього. Це стосується зокрема питання спілкування Пономарьова з сином.

"Я і раніше говорила, і зараз кажу, що я не проти їхнього спілкування. Я тільки за! Адже він хлопчик, йому потрібно проводити більше часу з татом. Але у нас є розбіжності у регламенті часу. Я казала про це в суді, але мене майже не слухали! Вийшло, що зірковий статус чоловіка зробив більше, ніж материнське слово..." – побідкалася жінка.

Зірковий статус Пономарьова переконливіший за Кусин статус матері? Фото Delfi

Тепер, за словами Вікторії, вона повертає своє дівоче прізвище Мартинюк.

"Тим більше цього в судовому порядку вимагав сам Олександр. Хоча спершу я не хотіла брати його прізвище, це він мене змусив! А зараз передав через адвоката, мовляв, хоче, щоб я змінила прізвище Пономарьова на дівоче. Щоб його не ганьбила... Нехай не хвилюється, я все зміню", - відрізала вона.

Як відомо, Вікторія Мартинюк та Олександр Пономарьов побралися у 2006-му році. У шлюбі у пари народився син Сашко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів