Трамп ляснув по коліну президента Фінляндії та насмішив мережу

4 жовтня 2019, 16:48

Американський президент Дональд Трамп, котрий зазвичай не надто переймається повагою до чужого особистого простору, втрапив у черговий конфуз.

Під час зустрічі зі своїм фінським колегою Саулі Нііністьо Трамп розізлився через запитання про Зеленського, а потім іще й ляснув гостя по коліну. І Нііністьо не в захваті.

Інцидент, зокрема, промовистий вираз обличчя фінна, звісно, потрапив на камери і став мемом.

Про це пише The Huffington Post.


Настрій у Дональда під час спільної прес-конференції з гостем був не найкращим: журналісти катували його запитаннями про телефонну розмову з Володимиром Зеленським.

Як зазначає видання, у момент, коли роздратований Трамп підвищує голос на представника Reuters і вимагає, щоби той ставив питання не йому, а Нііністьо, останній за кадром не стримався і розсміявся.

А потім фінський репортер запитав у Нііністьо, про які послуги - по аналогії з Зеленським - просив його Трамп.

"Якби поглядом можна було вбивати, у світі стало би на одного фінського журналіста менше", - підписали кадр із реакцією президента США.

"Президент Фінляндії схожий на хлопця, котрий страшенно хоче попросити чек та втекти з першого побачення", - кепкують у мережі.

"Коли приходиш додому до друга, а він починає сваритися зі своїм батьком", - пишуть користувачі.

А ще у Twitter взялися згадувати інші випадки, коли людям не подобалося, що Дональд їх торкається. Наприклад, перша леді Меланія якось, нагадаємо, ляснула чоловіка по "паскудній" руці. А якось на президента напав орел.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів