"Тихо дякую йому щодня": Седокова розказала, як п'яна та в шкарпетках намагалася піти від Тімми

1 жовтня 2021, 11:00

Співачка Ганна Седокова зізналася, що її шлюб із баскетболістом Янісом Тіммою - це не лише романтична ідилія, яку можна побачити на фото в Instagram.

Виявляється, пара сварилася та розходилася "сотні разів", але стосунки з цим чоловіком дали артистці абсолютну підтримку, якої раніше вона ніколи не мала, та "знеболення".

Своєму коханому Янісові Аня присвятила нову пісню "Обезболил", а про дуже особисте розповіла в Instagram.

 
Седокова називає Тімму "своїм знеболювальним"
фото з instagram седокової

"...Якби ви знали, скільки абсолютного кретинізму в наших стосунках. Так, ми не постимо, як ми лаємося. Так, ми не постимо, як він від мене йде. Як я від нього йду. Хоча вже майже рік ми тримаємося, але нещодавно він пішов від мене до іншої кімнати спати", - поділилася Седокова.

"Тому що я - ідіот. Тому що людині, скаліченій раніше, складно створювати нормальні стосунки, де всі такі миленькі. Де все рівненько. А мені весь час треба сказати, копнути, розібратися, з'ясувати, до...тися. І він скаже", - зазначила співачка.

Куплет пісні, де співається про те, як вона, п'яна, тікає від нього, бо в ній говорять монстри, заснований на реальних подіях.

 
Пара "сто разів" сварилася та розходилася, але кохання перемагає

"Я пам'ятаю, як п'яна, в білих шкарпетках його клубу, вибігла на вулицю. Я була в незнайомому місті й точно вирішила від нього йти. Він зупинив мене біля воріт будинку. Я нічого не пам'ятала вранці. Просто побачила, як акуратно лежали брудні білі шкарпетки. Він затягнув мене в душ та ввімкнув воду. Пам'ятаю, як сильно злилася на нього, що він мене не відпускає", - зізналася Ганна.

"Я тихо про себе дякую йому кожен день за те, що він тоді мене не відпустив", - додала вона.

Як висловилася Седокова, незважаючи на те, що на той момент вона вже народила трьох дітей, у її голові була "вермішель", і вона лише вчилася жити щасливо та без болю.

 
Для Ані це третій шлюб, для Яніса - другий

"Кохання - не фотки в Instagram. Кохання - це коли ти проходиш усе із ним рука в руці та розумієш, що ніхто ніколи не триматиме тебе так міцно як він", - сказала артистка.

Тімма в мережі поділився в мережі фрагментом відео з піснею дружини та написав, що пишається своєю "Принцесою".

Нагадаємо, Яніс вважає, що Бог створив Аню саме для нього, щоби він кохав та піклувався про неї. Спортсмен упевнений, що саме цю жінку, чиї пісні слухав іще 13-річним хлопчиськом, шукав усе своє життя.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Седокова в квітчастому купальнику поговорила про "термін придатності" жінок

"Розлученка, з дітьми": Седокова закликала жінок ніколи не переставати шукати кохання

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів