Аліна Паш пожалілася на хейт і відповіла тим, хто бажає їй закінчення кар'єри

16 травня 2022, 13:15

Співачка Аліна Паш засмучена тим, що попри те, що вона перепросила за помилки минулого, її продовжують хейтити. Свою відповідь тим, хто бажає їй кар'єрного краху, вона розмістила в Instagram.

"Стараєшся робити все що можеш для України, визнаєш і перепрошуєш за помилки минулого, але все одно залишаєшся тотальним ворогом для певної публіки, бо вочевидь до справжніх ворогів дотягнутись важкувато, а так є розрада – завжди можна вколоти свого улюбленого антигероя на трендах соцмереж. І закривати очі на гірші і свідомі прояви інших діячів, бо не модно.Так працює суспільна думка та інтернет. Я це знаю, приймаю вже не перший рік і розумію, чому так стається", - написала Аліна.

 
Аліна стикнулася з черговою хвилею хейту
фото з instagram паш

"Та нічого, товариство, всі Ми навчимося бачити ширшу картину, дивитися в деталі, визнавати помилки і вибачати одне одного, бо це ознака сильного й свідомого суспільства, яким Ми точно стаємо, за яке зараз відчайдушно боремось. На тому й стою. З любов‘ю до України", - наголосила вона.


Паш пояснила, що цей допис навіяний "черговою хвилею сліпої ненависті". Хай там як, але співачка налаштована продовжувати "їбашити".

 

Нагадаємо, нагадаємо, гучний скандал спалахнув під час цьогорічного Нацвідбору на Євробачення. Перемогла в ньому Alina Pash, але в мережі пригадали поїздку виконавиці до окупованого Криму в 2015-му році. Аліна стверджувала, що в'їхала на окупований росією півострів, не порушуючи законів України, і навіть надала довідку.

Після того, як з'ясувалося, що довідка фальшива, Паш зняла свою кандидатуру як представника України на Євробаченні. Рішення про припинення її участі в відборі ухвалив і оргкомітет.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Хочу вибачитися перед українцями": Аліна Паш прокоментувала скандал із довідкою

"Це було негідно": Паш зізналася, що жалкує про колаборації з російськими артистами до війни

"Не бійтеся цієї болотної недоімперії": Паш закликала відмовитися від усього російського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів