Лише 3 предмети: експертка припустила, в яких коштовностях поховають королеву Єлизавету

14 вересня 2022, 12:30

19-го вересня у Британії відбудеться похорон Єлизавети ІІ. Її Величність спочине навіки, маючи на собі декілька особливих прикрас.

Що саме це може бути, припустила голова відділу комунікацій Ради із натуральних алмазів (Natural Diamond Council) Ліза Левінсон.

На її думку, на Її Величності буде її весільна обручка і пара сережок. Левінсон вважає малоймовірним, щоби королева розпорядилася додати щось іще, пише The Daily Mail із посиланням на Metro.

 
Її Величність поховають 19-го вересня
фото getty images

"Її Величність у душі була неймовірно скромною жінкою, навряд чи її поховають із чимось іще крім простої весільної обручки з валлійського золота та пари сережок із перлами", - зазначила експертка.

"Її прикраси є великою частиною її насліддя", - сказала Левінсон.

Заручальна обручка Єлизавети, для якої свого часу було взято діаманти з тіари матері принца Філіпа, принцеси Аліси фон Баттенберг, може перейти до принцеси Анни.

Приватна ювелірна колекція королеви складається з приблизно 300 предметів, зокрема 98 брошок, 34 пар сережок та 15 обручок. Вони виставлені в художній галереї в Букінгемському палаці, і Єлизавета брала їх звідти, коли було потрібно.

Офіційні ж коштовності корони, колекція з XVII-го сторіччя, яка налічує понад 23 тисячі діамантів, сапфірів та рубінів, зберігаються в Тауері.

Під час похорону труна Єлизавети буде накрита королівським штандартом. Згори поставлять державну корону Британської імперії, яку королева надягала лише один раз на рік, на церемонію відкриття парламенту. її виготовили у 1838-му році для королеви Вікторії.

 
1976-ий рік, Її Величність позує в тронній залі Букінгемського палацу після того, як виголосила промову на церемонії відкриття парламенту
фото afp з сайту getty images

Нагадаємо, королева неодноразово позичала свої коштовності принцесі Уельській Кейт Міддлтон. А у тій самій тіарі, в якій Єлизавета одружувалася з принцом Філіпом, у 2020-му пішла до вівтаря її онука Беатріс.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Кенді, Сенді, Ліссі та Мік: що буде з собаками Єлизавети після втрати улюбленої хазяйки

Її Величність пішла по веселці: в день смерті Єлизавети в небі помітили світлі знамення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів