"Мій найкращий друг і мотиватор": POSITIFF розсекретив, чи вони з Сахневич готові до шлюбу, і зробив заяву про поповнення

2 травня, 15:45

Музикант POSITIFF (Олексій Завгородній), який днями розсекретив свій роман із експартнеркою за "Танцями з зірками" Юлією Сахневич, пояснив, чому вони з нею досі його приховували.

34-річний артист також дав Славі Дьоміну відповідь на два головні питання: чи готові вони з Юлею до шлюбу і до поповнення в сім'ї.

"У стосунках ми вже більше трьох років. Ми не говорили про стосунки публічно, бо відчували, що так буде краще. Бо, як кажуть, кохання любить тишу, і ми в це дуже віримо. У мене колишні стосунки були відкриті для публіки, і я не хочу повторювати таку історію", - зізнався Олексій, який до того був одружений із дизайнеркою Анною Андрійчук.

Стосунки Олексія і Юлії почалися понад три роки тому

Стосунки Олексія і Юлії почалися понад три роки тому


POSITIFF попередив: хоча вони з Сахневич і повідомили, що вони пара, надалі залишають за собою право висловлюватися (чи не висловлюватися) про своє особисте життя.

"На початку стосунків у нас було багато розмов про особисті помилки в колишніх шлюбах, де ми зробили для себе багато висновків. І кожен із нас і далі працює над собою, щоб в цих стосунках бути кращою версією один до одного. Ми кожен день кажемо, що нам не подобається, що б ми хотіли. Ми намагаємося спокійно будувати стосунки. І, до речі, дуже мало сваримося, що дуже радує", - похвалився музикант.

"Я особисто думаю, що зараз я - найкраща версія себе, і саме Юля мені допомогає та підказує, як стати ще кращим для себе та оточення. Можна сказати, що вона - мій найкращий друг та мотиватор", - поділився Завгородній.

Зі слів Олексія, родичі з обох боків максимально підтримують їх із Юлею, і між ними "зв'язок і любов". Імовірно, вже незабаром пара зважиться на важливі кроки.

То 34-річна Сахневич уже скоро може стати Завгородньою?

То 34-річна Сахневич уже скоро може стати Завгородньою?

"До шлюбу ми готові, бо за цей нелегкий час ми пройшли разом дуже багато. Ми завжди були поруч у найскладніші моменти", - розказав POSITIFF.

"Поповнення в родині зараз на часі. Коли це довіра, коли ти не сумніваєшся в людині і готовий бути з нею все життя, то, звісно, поповнення в родині - воно на часі", - наголосив Завгородній.

Нагадаємо, торік POSITIFF чесно визнав, що мав проблеми з алкоголем та переживав депресію.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів