Виграй подарунок до Дня Святого Валентина!

11 лютого 2008, 10:08

ЧИТАЙТЕ НА ТАБЛОID ЛИСТИ ЗАКОХАНИХ

Терпких та солодких, веселих і загадкових, простеньких чи з потаємним змістом... Напевно, їх було у вас багато - романтичних подарунків.

До Дня Святого Валентина інтернет-видання ТаблоID спільно з магазином білизни INTIMO проводять конкурс "Шовкові спогади".

Пригадайте найкращий романтичний подарунок, який ви зробили своїй найближчій людині, або який колись пощастило отримати особисто вам.


Напишіть нам про нього на електронну адресу [email protected] і виграйте приз!

Тоді, можливо, цього року завдяки ТаблоIDу, INTIMO та вашій гарній пам‘яті ви зможете зробити незабутній і дуже особистий подарунок своїй половинці.

Адже перша трійка переможців отримає один з подарункових сертифікатів від магазину білизни INTIMO на суму 500, 750 та 1000 гривень. А ще десятеро - футболки з символікою ТаблоID.

Чекаємо на ваші листи до 12:00 години дня наступного понеділка, 11-го лютого.

А оголошення результатів конкурсу відбудеться на сайті tabloid.com.ua вже у вівторок 12-го лютого.

Для швидкого зв'язку в електронному листі вкажіть ваш контактний номер телефону.

Будь-яка приватна інформація (номер телефону, адреса, e-mail, прізвище) залишиться конфіденційною.

Зі святом усіх закоханих!

Фото з сайту www.buycostumes.com

ЛИСТИ ЧИТАЧІВ ТАБЛОID НА КОНКУРС ШОВКОВІ СПОГАДИ

Ігор, 6 лютого 2008, 9:23

Маленькое красивое сердечко на пружинке :) в красивой красной сумочке и подарочное шампанское с нашим совместным фото на этикетке и поздравительными надписями.

Крістіна, 6 лютого 2008 р. 9:53

Про пригоду для коханого і трусики з секс-шопу читайте тут.

С., 6 лютого 2008 р. 10:00

Доброго дня, Tabloid! Минулого року на день Святого Валентина я подарував своїй коханій можливість робити зі мною все що їй хочеться! Признаюсь - мені було непросто :-)

П., 6 лютого 2008 р. 9:45

Про сюрприз з бабусиними панталонами читайте тут.

Аня, 6 лютого 2008 р. 11:18

Доброго дня! Мене звати Аня. Мій найкращий подарунок коханому була романтична вечеря на двох у сімейному затишку при свічках, а після цього було джакузі.

Ірина, 6 лютого 2008 р. 11:28

Якщо до вас ще не прийшло кохання, це не привід його не чекати. Одного дня воно постукає... у серце. Далі читайте тут.

Наталі, 6 лютого 2008 р. 12:02

А ви змогли б назвати 365 "причин" кохати? Читайте тут.

М.О., 6 лютого 2008 р. 12:58

У 2006 році ми з коханим посварилися напередодні 13 березня. І коханий вибачався вранці із букетом з 19-ти величезних білих троянд. Він навіть не здогадувався, що на 13 березня припадає мій День ангела. От такий був несподіваний і найромантичніший подарунок.

Катерина, 6 лютого 2008 р. 13:03

Помню муж подарил красивую картину из высушенных бабочек, а мою кровать засыпал свежими розами. Это выглядело очень трогательно. В этом году у нас 30-тилетие годовщины свадьбы и еще мы одноклассники.

Олена, 6 лютого 2008 р. 13:22

Як?! Вам ще не дарували на день народження драбину?! Тоді читайте тут!

Сергій, 6 лютого 2008 р. 13:41

Як варіант - 14-го лютого можна запустити кохану у воду, до дельфінів. Читайте тут.

Олег, 6 лютого 2008 р. 14:19

Полуниця з вершками для коханої і романтична подорож до Ялти. Читати і дивитися фото тут.

Люда, 6 лютого 2008 р. 16:06

Ваш коханий мріє літати? Які проблеми! Читайте тут.

Олена, 6 лютого 2008 р. 16:37

Добрый день! Это случилось в том году на день Святого Валентина. Когда я проснулась, мне мой любимый принес еду в постель. И все делал за меня по дому. А потом он приехал за мной на работу, чтобы забрать меня, и увез в аэропорт. Мы с ним отправились в Париж. Это было незабываемо, я никогда не забуду этого.

Таня, 6 лютого 2008 р. 18:08

Про тортик зі стриптизом читайте тут.

Олександр, 6 лютого 2008 р. 18:16

"Секс на шарУ" - як вам ідейка? Читайте тут.

Анна, 6 лютого 2008 р. 18:42

Іноді одна зустріч у День Святого Валентина може змінити все життя. Читайте тут.

Наталя, 6 лютого 2008 р. 19:37

Інтернет також часом творить дива. Про історію одного кохання і подарунок Інтернету та долі читайте тут.

Наталія, 6 лютого 2008 р. 23:20

Іноді серце чоловіка може знаходитися у новорічному мішку Діда Мороза. Читайте тут.

Наталія, 7 лютого 2008 р. 12:21

В день Святого Валентина я возвращалась домой с работы. Подняв глаза на свои окна в доме, увидела надпись через все окно: "Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ" от мужа. Было очень приятно.

Наталія Р., 7 лютого 2008 р. 13:14

Ви коли-небудь вирізали серце-валентинку з дядькових штанів? Читайте, як це робиться, тут.

Надія, 7 лютого 2008 р. 14:00

Запаморочливі букети, таємничі сюрпризи, романтична вечеря в ретсорані - це ще не все, що потрібно дівчині для щастя. Читайте тут.

Олеся, 7 лютого 2008 р. 14:59

Про те, як дарували самого Амура, читайте тут.

Роксолана, 7 лютого 2008 р. 15:23

Турецький гамбіт... Ой, тобто турецький пеньюар... Ой, тобто читайте тут!

Б.О.Ю., 7 лютого 2008 р. 17:27

Я своему любимому подарила чашку, на которой была наша совместная романтическая фотка, красивый пейзаж и наши довольные и счастливые лица!!

Яна, 7 лютого 2008 р. 17:30

Мне молодой человек подарил ярко красного цвета носочки и на них вышил собственными ручками мое имя "ЯНА" (говорил, что сначала хотел слово "люблю", но это слово длинное).

Ольга, 7 лютого 2008 р. 17:46

Що робити, якщо ваш коханий переоцінив розмір ваших принад, читайте тут.

Євген, 7 лютого 2008 р. 19:59

А ще можна зробити живий подарунок... Читайте тут.

Іван, 8 лютого 2008 р. 8:49

А може варто просто подарувати кохання? Читайте тут.

Віталій, 8 лютого 2008 р. 11:08

Ще одна мобільна історія - з лікарнею, екстримом із бабусею та іншими технчними деталями. Читайте тут.

Олена, 8 лютого 2008 р. 11:41

Іноді таким собі купідоном може стати бабулька з сувенірного магазину. Не знали? Тоді читайте тут.

Оксана, 8 лютого 2008 р. 12:17

Найкращим подарунком для мене було знайомство з моїм коханим. Воно відбулося зимового вечора 21-го лютого біля Театру Опери та Балету ім. С. Крушельницької. Йшов такий класний лапатий сніг, було таке приємне мерехтіння світла...

Віталій, 8 лютого 2008 р. 12:57

Про романтику, побудовану на брудному комбінезоні і шалено дорогих квітах і КВН-і читайте тут.

Світлана, 8 лютого 2008 р. 13:12

Про завіршоване кохання зі стажем читайте тут.

Орфей, 8 лютого 2008 р. 13:00

Хочете, аби подарунок був не лише романтичним, а й незабутнім, помучте кохану романтік-квестом. Читайте тут.

Анюта, 8 лютого 2008 р. 15:27

Про сімейну романтику із трояндами, червоними простирадлами та волохатим звірем читайте тут.

Світлана, 8 лютого 2008 р. 16:22

В прошлом году в День Святого Валентина я получила в подарок от любимого человека прогулку на воздушном шаре!(+ бутылочку хорошего чилийского вина). Это был сюрприз! Несмотря на погодные условия (не май месяц), это было невероятно романтично! Я плакала...

Ганна, 8 лютого 2008 р. 16:26

Найкращий романтичний подарунок? Мабуть, їх навіть кілька. Мені подарували весь світ... Мені зробила подарунок сама доля - подарувала Людину, яка була завжди в моїх мріях... Мені подарували очі кольору ночі...А ще мені подарували зірку...

Наташа, 8 лютого 2008 р. 17:11

Отримували коли-небудь валентинку із побажанням: "Кохана, бажаю бачити тебе у дубовій труні!" Ні? То читайте тут!

Павло, 8 лютого 2008 р. 20:32

Будьте обережні у День Святого Валентина! Часом у подарункових коробках може ховатися якийсь чоловік. Читайте тут.

Наталя, 9 лютого 2008 р. 3:41

Про любов у майонезі і крейдяну романтику читайте тут.

Ігор, 9 лютого 2008 р. 8:54

Париж, найромантичніше місто на планеті, отримала моя кохана цього року у подарунок. Це звучить банально. Але спробуйте - і Ви, і Ваша друга половинки назавжди запам‘ятають цю подорож. Здається, навіть, якщо ти не закоханий, то це обов‘язково трапиться саме тут, саме з тобою.

Ірина, 9 лютого 2008 р. 10:12

Якщо вже вітаєте коханого, та жарти лишайте осторонь! Готуйте повний арсенал - читайте тут.

Мирослав, 9 лютого 2008 р. 20:18

На що потрібно витратити усю зрплатню, аби дружина вам і слова докору не сказала, читайте тут.

Ксенія, 10 лютого 2008 р. 13:36

Помилятися телефонним номером треба вміти! Читайте тут.

Віра, 10 лютого 2008 р. 14:48

А ще ловити можна на вірш. Читайте тут.

Аріна, 10 лютого 2008 р. 17:23

Про любовне жертвоприношення читайте тут.

Алекс, 10 лютого 2008 р. 22:20

Про живий найкращий у світі подарунок-"непонятку" читайте тут.

Таня, 11 лютого 2008 р. 9:26

У когось метелики пурхають у животі, а комусь їх дарують на знак кохання. Читайте тут.

Катерина, 11 лютого 2008 р. 9:59

Валентинка може бути не лише віддрукованою чи написаною від руки. Вона може бути об'ємною, може мерехтіти різними кольорами. Про серце і додатковий підігрів любовного гніздечка читайте тут.

Юрій, 11 лютого 2008 р. 10:37

Якщо ваш чоловік і не думає шукати вам подарунки до дня закоханих у магазинах, це ще не привід страждати від нерозділеного кохання. Можливо, він задумав для вас щось особливе... Читайте тут.

Ніна, 11 лютого 2008 р. 10:30

Я своему любимому на день Валентина подарила собачку, а имя ей дала "Валентина". Мы с любимы расстались на два года, а собачка все два года ему напоминала обо мне.

Когда любимый решил помириться со мной, то он мне от нашей Валентинки на день Валентина подарил - "Валентина" мальчика. Теперь мы вмести уже 4-й год, и у наших Валиков будут скоро детки.

Олексій, 11 лютого 2008 р. 10:26

Найкращим подарунком для моєї дівчини на день закоханих від мене були чоловічі шкарпетки з намальованими на них валентинками. Після святавона віддала їх мені, і тепер, кожного разу, як кохана знаходить ті шкарпетки під шафою і відправля в прання, вона згадує той романтичний день, а валентинки нагадують про наше кохання.

Євген, 11 лютого 2008 р. 10:49

А заради вас коханий хоч на один вечір ставав поп-зіркою французької естради? Читайте тут.

Марина, 11 лютого 2008 р. 10:54

Со своим молодым человеком я познакомилась в Интернете в прошлом году. Он из Германии. Пообщавшись месяц, он на 14-ое февраля прилетел в Киев, мне ничего не сказав об этом.

Встретил меня после пар в университете с огромным букетом розовых тюльпанов. Это была наша первая с ним встреча в реале, и для меня эта встреча стала большим приятным сюрпризом.

Наталя, 11 лютого 2008 р. 11:33

Для дами що важливо? Таємничість, напівтони, звабливість ароматів... Ну і приємні подарунки, безумовно. Читайте тут.

Сергій, 11 лютого 2008 р. 11:43

Доброго дня, TabloID! В прошлом году я подарил своей любимой романтический вечер при свечах в ресторане и большой букет цветов из 19 роз.

В этом году планирую подарить громадное серце, собранное из перышек, чтобы она каждый раз, смотря на него, вспоминала, как сильно и нежно я ее люблю!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів