Кільчицька зізналася, що зблизиться із сином Черновецького

27 жовтня 2008, 13:02

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька повернулася. Повернулася голосно - із рушницею і дефіле по подіуму. А потому ще й розповіла, як зблизиться із сином свого начальника Леоніда Черновецького Степаном....

Степан Черновецький (ліворуч) стане кумом Кільчицької

"Зате знаю точно, що він (Степан Черновецький) разом із Ольгою Богомолець буде хрещеним мого сина Марка", - впевнено сказала Ірена Реонольдівна в інтерв‘ю "Газете по-киевски". Отакої, а мер Києва так натякав Кільчицькій, що й сам не проти її кумом стати.

За її словами, одномісячний Марк вже вміє робити все, що й належить за віком: їсть, спить, плаче, коли його вчасно не погодують.

Моніка вже активно розмовляє зі мною по телефону, що для мене навіть дивно. Адже ще зовсім нещодавно вона могла тільки слухати і... плакати. А ще вона любить співати й танцювати, і дуже посидюща, на відміну від мене", - додала епатажна мерська дама.


За словами Кільчицької, народжувала вона свою другу дитину у Києві усвідомлено.

"Я справді дуже довіряю нашим лікарям. Крім того, тут моя сім‘я, народилася Моніка, до речі, у тому ж пологовому залі. Я й лежала у тій самій палаті, що й із нею", - розповіла кума київського мера.

Кільчицька розповіла, що її дочка не зовсім схожа на неї

Окрім того, Ірена Кільчицька, схоже, не відкидає можливості третьої вагітності. "Якщо це й станеться, то не так скоро", - додає вона.

"У формі я буду місяці за 3-4. Хоча, вважаю, не була у ній давно: прийшла у мерію, чекаючи на першу дитину, за короткий час - нова вагітність. Перед наступною дитиною перерва буде більшою", - попереджає любителька татуювань.

Вона також поділилася секретами підтримання якої-не-якої фізичної форми.

"Свої секрети, звичайно, є: кікбоксинг, тренажерний зал і контроль за харчуванням. Хоча це не означає, що мучу себе дієтами. Утім, я не дуже зараз стурбована своїми формами. Материнство - важливий крок у житті жінки, коли форми відходять на другий план", - зізнається дама із папочкою у рай.

Ірена натякнула на третю вагітність і зізналася, що не зовсім у формі...

Згадала Кільчицька в інтерв‘ю й про маленьку дівчинку Віку, яку брала під опіку деякий час тому.

"Її удочерили кияни - дуже хороша бездітна сім‘я, яка кілька років чекала у черзі на всиновлення. Майже рік знадобився, щоб оформити всі юридичні документи. Сім‘ю контролює управління мерії з питань дітей-сиріт", - розтлумачила новоспечена модель.

Також Ірена Реонольдівна розповіла, як її сімейний бюджет змінила економічна криза: "Як я дізналася від хатньої робітниці, десяток яєць коштує вже 10 гривень, не можу точно сказати, скільки їх іде у моїй сім‘ї на місяць, але бюджет уже змінився"

Зміну сімейного бюджету через кризу Кільчицька теж може відчути - по яйцях

А декретна відпустка Кільчицької закінчується вже 23-го листопада. Тому далі буде...

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Бульвара Гордона" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів