Проти волі Костюка і Брежнєвої Віру "повертають" до "ВІА Гри"

31 березня 2009, 16:10
"Найстильнішу співачку" Росії Віру Брежнєву, схоже, хочуть повернути до "ВІА Гри". От правда, продюсер тріо Дмитро Костюк не у захваті від цієї ідеї, як і сама Віра.

Весь галас розпочався після того, як одразу декілька російських ЗМІ сповістили, що Брежнєва повернулася до "ВІА Гри".

Нібито минулого тижня керівництво гурту звільнило білявку Тетяну Котову, а на її місце, ясна річ, взяли Віру, повідомляє "Life.ru".

До того ж, оновлена "ВІА Гра" вже начебто встигла записати першу пісню. А з 1-го травня, як повідомлялося, гурт працюватиме у "золотому складі": Надія Мейхер, Віра Брежнєва та Альбіна Джанабаєва.

Брежнєва знову мала стати білявкою з "ВІА Гри"?

Найдивніше те, що в різних виданнях подаються протилежні коментарі продюсера "ВІА Гри" Дмитра Костюка.


"Віра дійсно вирішила повернутися у колектив. Вона ніколи не казала, що йде остаточно. У Віри був час на відпочинок і роздуми, і вона зрозуміла, що не уявляє свого життя без "ВІА Гри", - нібито сказав Костюк "Life.ru".

Віра та продюсер Дмитро Костюк мило спілкувалися на відкритті гірськолижного комплеску. Часом не про повернення до тріо була їхня бесіда?

У той же час в інших ЗМІ продюсер тріо спростовує чутки про повернення Брежнєвої.

"Мені неодноразово телефонували з цього приводу. Не знаю, звідки взялася ця інформація. Сам особисто я її не бачив. Напевне, вона просто народилася в головах жовтих журналістів. Жодних змін в гурті немає!" - сказав Костюк "E-motion".

Одним Костюк каже, що взяв Брежнєву назад, іншим - що і не збирався

Не стерпівши, мабуть, такої концентрації пліток навколо своєї особи, озвалася і сама білявка.

"Я так стомилася від цих порожніх розмов. У мене хороші стосунки з усіма дівчатами, але навіть думки про повернення в мене не було. "ВІА Гра" для мене вже у минулому" ,- пише Віра у повідомленні, розісланому її прес-службою.

"Та й навіщо повертатися? У цьому немає жодної необхідності. Я багато гастролюю, як сольна співачка, графік мій розписаний, і я цілком щаслива тим, як складається моя творча діяльність", - додала Брежнєва.

Сама білявка до "ВІА Гри" більше не хоче

Щоправда, раніше Надя Мейхер також говорила, що планує зайнятися оперним співом, а до "ВІА Гри" більше ані ногою.

Нагадаємо, Віра Брежнєва стала учасницею "ВІА Гри" у 2003-му році. Однак вже через три роки артистка залишила колектив. Основними причинами такого її кроку, за офіційною версією, були втома та бажання розпочати сольну кар'єру.

Фото "E-motion", "News Music Ru" , stiske.tv та прес-служби Брежнєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів