Продюсер "ВІА Гри" перейшов на лижі, а Томенко кинув пити

23 березня 2009, 14:44

Схоже, продюсер Дмитро Костюк дещо перенаситився своїми дівчатками з "ВІА Гри" та вирішив змінити музичну орієнтацію на спортивну.

Днями в одному з розважальних комплексів столиці Костюк відкрив гірськолижний комплекс. Там є три гірськолижні тренажери, що імітують справжнє катання на лижах. А наприкінці минулого року шоумен вже відкрив аналогічний спуск у Дніпропертовську.

"Я люблю робити те, чого ніхто ніколи не робив. Що ж стосується шоу-бізнесу, то "ВІА Грі" це не зашкодить, навпаки піде на користь. Тому що лижі - це здорово!", - заявив екс-чоловік Жені Власової в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

Подивитися на нове захоплення продюсера прийшли різні представники бомонду: віце-спікер Микола Томенко, композитор Костянтин Меладзе, співачки Руслана, Гайтана, Анжеліка Рудницька, Фагот і Фоззі з "ТНМК", артист Георгій Делієв, плавчиня Яна Клочкова, режисер Семен Горов та звісно ж "ВІА Гра".


До речі, "віа-грянки" були як з діючого складу (Надя Мейхер та Тетяна Котова), так і екс - Вєра Брежнєва та "Міс Україна-Всесвіт-2009" Христина Коц-Готліб.

До лижника Костюка прийшли і політики (Микола Томенко) й екс-підопічні (Вєра Брежнєва)
Ще одна колишня "віа-грянка" - міска Христина Коц-Готліб засвітилася на заході з молодшою сестрою
Надя Мейхер знову в тріо "ВІА Гра"
Син Мейхер дещо сумував серед галасу дорослих та бокалів з алкоголем
Не пропустила можливість потусити ще одна з "ВІА Гри" - Таня Котова

Щоправда, особливого інтересу до тестування новомодного лижного тренажеру ніхто з гостей не виявляв.

Так, білявка Брежнєва, яку нещодавно росіяни визнали "найстильнішою співачкою", своє небажання стати на лижі пояснювала високими підборами.

Брєжнєва на лижі не стала

"Ну ви подивіться на мої підбори. Я страшенно люблю лижі, хоча мій перший досвід був пов'язаний з травмою - у мене був перелом хрестця", - розповіла колишня учасниця тріо "Сегодня".

Співачка Міка Ньютон позувала фотографам з більшим задоволенням, ніж приміряла лижні черевики
А її продюсер Юрій Фальоса показував, що в нього під окулярами
Плавчиня Яна Клочкова вже стала затятою тусовщицею і скрізь носить з собою свою посмішку
А от Гайтана та Анжеліка Рудницька дещо перестаралися - це вже майже оскал
Розважалися на імпровізованому гірськолижному корорті режисер Семен Горов з дружиною та компанія музинкатів - Дизель і Фагот з Фоззі з "ТНМК"

Ледь не єдиною, хто залюбки став на лижі була співачка Руслана. Виявилося, що артистка полюбляє відпочивати на гірськолижних курортах Карпат, Австрії та Андорри.

Руслана протестувала ноу-хау від Костюка
Ще одним екстрималом виявився Георгій Делієв

Майже весь вечір Дмитро Костюк не полишав компанію одного зі своїх гостей - віце- спікера Миколу Томенка.

Томенко дивився футбол та пригощався стравами, які продюсер приготував своїм гостям. Однак від спиртного Томенко відмовлявся. Мотивація - піст.

"Я ж зараз на посту. Мені лише рибку можна. І найстрашніше для мене - п'ю каву лише раз на день. Складніше за все на прийомах іноземних делегацій, де я маю говорити перший тост. А тримаю при цьому келих з соком", - побідкався журналістам політик.

Костюк майже весь час проводив біля Томенка та композитора Костянтина Меладзе (праворуч)

Що ж до спортивного життя Томенка, то він запевняє, що веде активний спосіб життя: "Кожну вільну хвилину я намагаюся провести спортивно. Після засідання Верховної Ради біжу з друзями в теніс чи в бадмінтон пограти".

Є у віце-спікера й мрія - залучення депутатів до активного проведення часу.

Цікаво, чи розповів Томенко Анжеліці Рудницькій як розслабляються нардепи?

"А взагалі, давно мрію про здоровий куточок для нардепів, де б вони знімали стрес. Це міг би бути традиційний фітнес-клуб, а для більш нервових - груші з зображенням лідерів п'яти фракції, щоб політики могли знімати напруження", - поділився планами антистресової політичної програми Томенко.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Сегодня" та stiske.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів