Янукович в інтернеті чатиться з молодим чоловіком

19 серпня 2010, 13:11
Заступниця глави адміністрації президента Ганна Герман "заклала" Віктора Януковича і розповіла, чому перша леді цурається публіки.

Передусім, Ганна Миколаївна розповіла, чим займається президент Янукович в інтернеті.

"Відкрию таємницю - він по скайпу спілкується зі старшим сином", - сказала вона в інтерв‘ю "ЛігаБізнесІнформ".

На відвертості вболівальницю "Євробачення-2010" потягнуло, коли її спитали, наскільки Віктор Федорович дружний з комп'ютером.

Янукович "шпарить" з сином Сашком по скайпу

"Ну а відповідь президента блогерам ви, напевно, читали", - додала тут же Герман.


Нагадаємо, 6-го серпня "Українська правда" писала, як Янукович висловив бажання зустрітися з блогерами після того, як одного з них викликали у Службу безпеки України для допиту по записах в Інтернет-щоденнику.

"Розповім, як було. Щоранку ми обговорюємо з президентом найбільш резонансні публікації. Цього ранку Віктор Федорович звернув увагу на інформацію, де йшлося про те, що блогери масово просяться на допит", - почала розповідати Ганна Миколаївна.

Герман "заклала" шефа

"От куди вони менш за все мають прагнути, - сказав президент, - то це на допит". Сказав і закрив папку з моніторингом. А потім каже: "Я хотів би їм це сказати". Так виникло рішення надиктувати відповідь блогерам", - пояснила Герман випадок, коли "проффесор" поспілкувався з блогерами через "УНІАН".

Водночас любителька діамантів і "Chanel" не змогла ґрунтовно відповісти на питання, чому дружина президента, інтелігентка Людмила Янукович, проявляє до інтернета таку низьку зацікавленість.

Янукович стає інтернет-активним?

Так, коментуючи відсутність у першої леді персональної сторінки, як це було у Катерини Ющенко, Герман наголосила:

"Мати чи не мати таку сторінку - це вибір самої першої леді".

А коли зайшла мова про те, що на жоден офіційний "президентський" захід, окрім інавгурації, Людмила Янукович так і не з‘явилася, Герман знову вигороджувала першу леді правом вибору.

"Сім‘я президента - найдорожче, що у нього є. І у нас прийнято глибоко поважати право сім‘ї президента самостійно обирати лінію і стиль поведінки", - сказала заступниця Сергія Льовочкіна.

Людмилі Янукович дозволили "самостійно обирати лінію і стиль поведінки"

Власне, Людмила Олександрівна навіть у 2004-му році свої "лінію і стиль поведінки" обирала самостійно. Про це вона зізнавалася ще тоді, просто у центрі Києва, оповідаючи громадськості про те, як тягнеться і тягнеться рука до наколотих апельсинів.

Фото "ЛігаБізнесІнформ", "Власті.нет", прес-служби президента, стоп-кадр з фільму про Януковича та фото з "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів