Симоненко місяць утримувався від сексу з дружиною

30 вересня 2010, 12:36

Молода дружина лідера Компартії Петра Симоненка зізналася, що місяць не бачилася з чоловіком. Відірвалися на річницю.

Днями "Шаловливый ПеНиС" та його кохана політична журналістка Оксана Ващенко відсвяткували річницю весілля. Нагадаємо, пара взяла шлюб 26-го вересня 2009-го року.

Правда, свято подружжя відсвяткувало трохи пізніше, 29-го вересня. Як розтлумачила Ващенко журналістам, все через те, що вони з Петром Миколайовичем знаходилися у різних містах і не бачилися цілий місяць.

"Я з дітьми була у Дюльбері, у санаторії Верховної Ради, а Петро Миколайович в силу того, що був зайнятий роботою, - у Києві", - пояснила друга дружина Симоненка "Сегодня".


Симоненко з Ващенко відзначили річницю після місяця розлуки

"А от сьогодні ми повертаємося до столиці й відзначимо річницю у сімейному колі. Відзначати будемо вдома. Будуть ще мої батьки - тато, Микола Федорович, і мама, Людмила Миколаївна", - розповідала газеті Ващенко.

З нагоди сімейного свята Оксана збиралася подарувати своєму коханому комуністу у рамці гарне сімейне фото, де була б зображена вона з їхніми спільними дітьми - Машею та Ванею.

"Ви знаєте, у нас уже з Петром Миколайовичем двоє дітей. Це п'ятирічка - за рік", - потішилася Ващенко, для якої минулий рік був щасливим.

Нагадаємо, першою у пари, ще поза шлюбом, народилася дочка Марія - у двадцятих числах січня 2009-го. А 22-го червня 2010-го року Симоненко вже вчетверте став батьком - Ващенко народила йому другу дитину, сина Івана.

Після місяця утримання Симоненко гульнув з тестем і тещею

Власне, до народження Вані, Оксана, здається, вважала їхню сім‘ю неповноцінною.

"Для нас дуже важливо було, щоб у нас була не одна дитина, а дві, тому що ми вважаємо, що дві дитини - це вже повноцінна сім‘я. Тож я вважаю, що нам вдалося багато чого", - додала Ващенко.

На свою річницю Симоненко попивав червоне винце, а дружина ласувала білим кримським.

Нагадаємо, Ващенко попри штамп у паспорті і вже двох спільних малюків так і не взяла прізвище головного комуніста і до Компартії не вступила.

"Ні, це не пов'язано з тим, що я не поділяю ідей Маркса-Леніна-Симоненка, просто я залишаюся політичним журналістом, тому повинна бути рівновіддалена від усіх політичних сил", - сказала найближча до тіла лідера КПУ жінка.

У Симоненко з Ващенко донедавна була неповноцінність

Наостанок Ващенко відкрила секрет, що найближчим часом їх з Симоненком можна буде побачити на концертах Юрія Антонова, а також шоу Ігоря Крутого і Лари Фабіан. Як пояснила жінка, її інформагентство займається їхньою інформаційною підтримкою.

Фото "Gazeta.ua" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів