Симоненко місяць утримувався від сексу з дружиною

Четвер, 30 вересня 2010, 12:36

Молода дружина лідера Компартії Петра Симоненка зізналася, що місяць не бачилася з чоловіком. Відірвалися на річницю.

Днями "Шаловливый ПеНиС" та його кохана політична журналістка Оксана Ващенко відсвяткували річницю весілля. Нагадаємо, пара взяла шлюб 26-го вересня 2009-го року.

Правда, свято подружжя відсвяткувало трохи пізніше, 29-го вересня. Як розтлумачила Ващенко журналістам, все через те, що вони з Петром Миколайовичем знаходилися у різних містах і не бачилися цілий місяць.

"Я з дітьми була у Дюльбері, у санаторії Верховної Ради, а Петро Миколайович в силу того, що був зайнятий роботою, - у Києві", - пояснила друга дружина Симоненка "Сегодня".

 Симоненко з Ващенко відзначили річницю після місяця розлуки

"А от сьогодні ми повертаємося до столиці й відзначимо річницю у сімейному колі. Відзначати будемо вдома. Будуть ще мої батьки - тато, Микола Федорович, і мама, Людмила Миколаївна", - розповідала газеті Ващенко.

З нагоди сімейного свята Оксана збиралася подарувати своєму коханому комуністу у рамці гарне сімейне фото, де була б зображена вона з їхніми спільними дітьми - Машею та Ванею.

"Ви знаєте, у нас уже з Петром Миколайовичем двоє дітей. Це п'ятирічка - за рік", - потішилася Ващенко, для якої минулий рік був щасливим.

Нагадаємо, першою у пари, ще поза шлюбом, народилася дочка Марія - у двадцятих числах січня 2009-го. А 22-го червня 2010-го року Симоненко вже вчетверте став батьком - Ващенко народила йому другу дитину, сина Івана.

Після місяця утримання Симоненко гульнув з тестем і тещею 

Власне, до народження Вані, Оксана, здається, вважала їхню сім‘ю неповноцінною.

"Для нас дуже важливо було, щоб у нас була не одна дитина, а дві, тому що ми вважаємо, що дві дитини - це вже повноцінна сім‘я. Тож я вважаю, що нам вдалося багато чого", - додала Ващенко.

На свою річницю Симоненко попивав червоне винце, а дружина ласувала білим кримським.

Нагадаємо, Ващенко попри штамп у паспорті і вже двох спільних малюків так і не взяла прізвище головного комуніста і до Компартії не вступила.

"Ні, це не пов'язано з тим, що я не поділяю ідей Маркса-Леніна-Симоненка, просто я залишаюся політичним журналістом, тому повинна бути рівновіддалена від усіх політичних сил", - сказала найближча до тіла лідера КПУ жінка.

 У Симоненко з Ващенко донедавна була неповноцінність

Наостанок Ващенко відкрила секрет, що найближчим часом їх з Симоненком можна буде побачити на концертах Юрія Антонова, а також шоу Ігоря Крутого і Лари Фабіан. Як пояснила жінка, її інформагентство займається їхньою інформаційною підтримкою.

Фото "Gazeta.ua" та "Бліка"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Симоненко збирається балувати свою позашлюбну доньку та сам її сповиває

Ващенко про дочку і Симоненка: "Він постійно носить Машу, вона вже звикла до його рук. Кажу йому: "Потрібно її у ліжечко, а то звикне засинати на руках". А він мені: "Нічого страшного, треба буде - буду носити"
Фокус

Коханка Симоненка розповіла, чому приховувала вагітність. ФОТО

"Каблучки з великим діамантом у мене точно немає. Парфуми дарував і квіти ледве не щодня. На Новий рік - відеокамеру. Ще ноутбук, про який я давно мріяла. Я люблю практичні подарунки, пов'язані з технікою", - каже практична Ващенко.
Останні матеріали
Більше матеріалів