Кільчицька розповіла про весільну сукню та "пі-пі-пі" для Луценка

19 лютого 2010, 17:41
Заступник Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька вирішила піти заміж не тоді, коли "планувалося". Свою весільну сукню жагуча брюнетка покаже влітку.

Про свій талант розривати стосунки, про те, куди вона може послати, і про "пі-пі-пі" для міністра Луценка Ірена Реонольдівна відверто розповіла в інтерв‘ю "Українська правда. Київ".

Нагадаємо, як писали у ЗМІ, Кільчицька збиралася зіграти весілля ще під час новорічних свят.

"Я ніколи не казала, що воно буде в новорічні свята. Це запустили журналісти, яким сказав хтось з мерії, що я виходжу заміж", - запевнила Ірена Реонольдівна.

Проте сам факт, що заміж вона таки виходить, улюблениця Черновецького підтвердила:


"Так, я справді виходжу заміж. Весілля буде влітку - гуляння, вінчання. А виходжу я заміж раніше. Я думаю, що це станеться до кінця лютого. Але поки я обговорюю шлюбний контракт".

Кільчицькій нарешті підійшов банківський рахунок. Його власником виявився француз

Також Ірена зізналася, що її весільна сукня буде не білою.

"Ні, вона буде кремового кольору. Я планую цивільну церемонію провести найближчим часом - до кінця лютого, якщо ми нормально обговоримо умови шлюбного контракту. А основне святкування я збираюся пристосувати до свого дня народження у серпні. Запросити гостей, які завжди до мене прилітають на Лазурне узбережжя на день народження", - розповіла вона.

З дружкою Кільчицька ще не визначилася. А от з гостей запросить Світлану Суркіс, дочку "народного підрахуя" Тетяну Ківалову, медика і куму Ольгу Богомолець, а також мера столиці. Щоправда, чи прилетить Черновецький на її паті, Ірена Реонольдівна сумнівається.

"Я не знаю. Я його, звісно ж, запрошу. А то він страшно образиться. Він мріє, щоб я вийшла заміж. Він навіть не вірить, що хтось здатний на мені одружитися", - пояснює жінка.

Правда, наречених за мільйон долорів, як Довгому, Черновецький Кільчицькій, за її словами, не шукав: "Ні, він вважає, що це нереальна ідея, тому він не шукав таких людей".

Як уточнила мерська дама, її весілля стане першим шлюбом як для неї, так і для її обранця. Вона також розповіла, що вже знайома із сім‘єю свого бойфренда: "Так. Я знаю його маму. Батько у нього помер".

От тільки називати ім‘я свого нареченого і водночас батька свого сина Марка Ірена вперто не хоче: "Вам його ім'я ні про що не скаже. Я обов'язково вас із ним познайомлю, коли він прилетить у Київ".

Ірена не хоче здавати батька свого сина Марка (на фото)

Познайомити ж свого коханця з громадськістю Кільчицька обіцяє тоді, коли домовиться із ним про умови шлюбного контракту. А також відбуде цивільну церемонію у паризькій мерії.

Разом із тим Ірена Реонольдівна зазначила, що навряд чи її обранець буде вдочеряти її старшу доньку Моніку.

"Так, це батько Марка. Але це питання (удочеріння Моніки) я з ним не обговорювала. Це питання дуже делікатне. У Моніки є батько, з яким я спілкуюся. І я думаю, що стосовно нього це буде неправильно", - впевнена вона.

Кільчицька зізналася, що подарунки бойфренд їй робить "відносно часто": Дарує те, що я вибираю... Я по дрібницях не розмінююся. По дрібницях я можу сама собі все купити".

Ще б пак, адже, як розповіла заступниця голови Київської міської держадміністрації, за 2009 рік вона декларуватиме 21 мільйон гривень.

А гідним подарунком для себе коханої Ірена вважає "якийсь гарний ювелірний виріб". Та говорити скільки має коштувати така цяцька, аби зацікавити брюнетку, Кільчицька не стала: "Я навіть не буду вас лякати".

За 2009 рік Кільчицька задекларує 21 мільйон гривень. Цікаво, скільки ж мусить мати на рахунку її француз...

При цьому треба мати на увазі, що, коли Кільчицькій щось не до душі, вона і послати може.

"Але я, у разі, якщо мені щось не подобається, посилаю усіх в одному напрямку. У такому напрямку, що я вам озвучити не можу", - відверто заявила вона.

"Мало того, я по своєму мобільному телефону, що прослуховується давно, і по домашньому - я знаю, що прослуховується, - говорю постійно гидоту на адресу Луценка. Причому таку гидоту, що її роздрукувати не можна - там будуть одні крапки. Її не можна озвучити по телевізору, тому що там будуть одні "пі-пі-пі", - попередила жінка.

Причому таке "пі-пі-пі" Ірена Реонольдівна собі дозволяє спокійно. "А чому ні? А надто якщо це у справі", - каже вона.

Цікаво, що на питання, чи сварилася вона коли-небудь із Черновецьким, Кільчицька відповіла так:

"Я не сильний дипломат. Мене для дипломатичного корпусу використовувати не можна. Мене добре використовувати там, де треба розірвати стосунки. Причому я можу зробити це зовсім безкорисливо, з гарантією на найближчі сто років".

"У Леоніда Михайловича найбільша претензія до мене - щоб я розмовляла спокійно. Він чомусь весь час думає, що я нервую. Мало того, він це думає протягом усіх тих років, що ми знайомі. Я його не можу переконати, що я просто не можу ніяк позбутися цієї манери".

"Мене добре використовувати там, де треба розірвати стосунки. Причому я можу зробити це зовсім безкорисливо, з гарантією на найближчі сто років"

Щоправда, Ірена визнає, що дуже запальна. І плаче вона, за її словами, досить часто. До сліз мерську даму може довести образа.

"Але я плачу так, щоб цього ніхто ні бачив. Не схожа я на людину, яка часто плаче? Я плачу часто, але цього ніхто не бачить і ніколи не побачить. Я вважаю, що однаково тебе ніхто не пожаліє. Я у цьому переконувалася неодноразово на власному досвіді і вважаю, що, якщо у тебе є причина... треба поплакати. Я дуже багато працюю, я дуже багато переживаю", - пояснила ексцентрична матуся.

При цьому емоційна Кільчицька, як усі смертні, мріє про щастя.

"Для мене вже неможливо бути повністю щасливою. Є такі обставини у житті. Я себе пам'ятаю цілком щасливою тільки у дитинстві. І я вважаю, що людина, яка при своєму розумі і не дитина, повністю щасливою бути не може. Сьогодні щасливі тільки діти та божевільні".

Щастя ж Ірена черпає зокрема зі спілкування зі своїми дітьми Марком та Монікою. З ними жінка намагається максимально проводити час.

"От учора, наприклад, я була хвора. Я і сьогодні не дуже здорова, та вийшла на роботу, але, видно, рано вийшла. Я вчора день пролежала вдома. І коли я встала, діти танцювали у кімнаті, і я з ними почала танцювати у колі", - почала розповідати вона.

"Сьогодні щасливі тільки діти та божевільні"

"Ну, це треба було бачити. Ми ходили 5 хвилин в одну сторону. І коли я спробувала розгорнутися в іншу сторону, вони мене кинули, почали між собою вдвох крутитися знову в одну сторону, у ту саму, в яку ми крутилися. От це для мене щастя, не зважаючи на проблеми з вестибулярним апаратом", - зізналася Кільчицька.

Натомість спортзалу Ірена Реонольдівна час взагалі не приділяє: "Зараз я не ходжу у спортзал. Коли я скидаю вагу, я ніколи не ходжу в спортзал і раджу цього нікому не робити. Якщо ви хочете скинути вагу, потрібно в першу чергу обмежити харчування, збільшити кількість води, яку ви п'єте, виключити якісь певні продукти".

"Ви от сказали, що я схудла. Але річ у тім, що я поки що повертаюся у свою вагу. Я ще не повернула свою вагу до двох вагітностей. Коли я стала публічною людиною, я вже була на достатньому терміні - на середині терміну вагітності Монікою", - підкреслила Кільчицька.

Жінка гадає, їй ще кілограм 10 треба скинути. Тим більше, що Ірена не байдужа до подіуму.

"Я ж працювала у модельному бізнесі. Я віддала пару своїх костюмів (ви бачили, які дівчата у мене моделі працюють), які один-два рази вділа: Gucci, Dolce & Gabbana. А тепер я їх весь час лякаю, що я їх незабаром у них заберу. Така я буду", - запевнила підопічна Черновецького.

Кільчицька заряджається щастям від дітей, а спортзал ігнорить

Натомість на гелікоптер Кільчицька, попри розмови, не пересяде і купувати таку махіну не буде: "Ні. Ви знаєте, я, звичайно, це сказала з гумором. Але річ у тім, що вертоліт - це не мій вид транспорту. Він дуже гучний".

"Хоча от у Червоненка є вертоліт. Ми з ним у дуже добрих стосунках. Треба попросити, щоб він мене хоч раз на ньому прокотив. Але, як на мене, це дуже гучний вид транспорту. Крім того, я вважаю, що надійнішого за те, що стоїть на землі, немає. У тому числі і мої ноги", - додала Ірена.

Вірогідно, і на Лазурне узбережжя у серпні Кільчицька полетить не на гелікоптері. До слова, Ірена Реонольдівна пояснила, чому запрошує своїх гостей аж у Францію, щоб всього лише відсвяткувати її день народження:

"Річ у тому, що я вже понад 10 років відзначаю свій день народження у серпні на Лазурному березі. Я не змінюю своїх традицій".

Можливо саме тому, через традицію, Кільчицька майже щодня обідає в одному й тому ж ресторані на Подолі. Каже, і кухня там французька чудова, і кухар-француз, і ціни доступні.

Фото з особистого архіву Кільчицької

Читайте повне інтерв‘ю з Іреною Кільчицькою на "Українська правда. Київ".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів