Дружина Остапчука помилувалася собою топлес та заселфилася для соцмереж

13 серпня 2023, 10:43

Третя дружина ведучого Володимира Остапчука, 23-річна блогерка Катя Полтавська похизувалася у сторіз Instagram ранковою топлес-рутиною.

Дівчина, яка разом з благовірним зараз перебуває в Іспанії, показалася в рушнику, прикривши груди руками. Одну найкращу сторіс блогерці було важко обрати, тому собі та своєму бюсту Катя присвятила відразу три історії.

"Ранок добрий. Сьогодні додому. Вова голиться. (Я - ред.) гола. Не змогла визначитися. Вибачте", – написала Полтавська, жартома виправдовуючись за три сторіс.

 
Катя вирішила вранці не показувати обличчя, натомість посвітити тілом в рушнику

 
 
Полтавська та Остапчук зараз перебувають в Іспані, де Вова нібито мав би проводити благодійні івенти

Як відомо, Остапчук нещодавно втрапив у серйозний скандал. Ведучий у своєму YouTube-шоу взявся міркувати про зовнішній вигляд жінок на "10 з 10". І хоча спершу негативна реакція змусила Вову зайняти позицію "моя думка, нікому не нав’язую", згодом ведучий пішов у "наступ".

Остапчук заходився критикувати тих, хто публічно висловився проти його сексистських заяв. Серед цих людей були, зокрема, Маша Єфросиніна, Володимир Дантес, alyona alyona й бандуристка KRUTь.

Нагадаємо, у непублічному просторі Остапчук відзначився судовим процесом із колишньою дружиною Христиною. У їхній спільний будинок ведучий надумав в’їжджати з теперішньою благовірною, забувши що нерухомість частково не його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ви 10 з 10 у своєму вмінні засирати": Остапчук узявся викривати колег, які засудили його сексистські заяви

"Мальдіви раз на рік": Остапчук розказала, якого фінансового рівня очікує від обранця та чим сама заробляє на життя

"Ноги блищать, зате живіт стирчить": alyona alyona в трусах і з кавуном відреагувала на сексистські заяви Остапчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів