Коновалюк був одноклубником рекетирів

22 лютого 2006, 16:27

Лідер трудовиків вирішив бути оригінальним. Якщо про Тимошенко хтось пише книжки, то Коновалюк написав мемуари про себе сам.

У чималій розповіді "Мне нечего скрывать" Валерій Ілліч розповідає виборцям про своє босоноге дитинство, кохання, бізнес і політичну кар'єру.

Виявляється, Коновалюк з дуже бідної сім’ї. Обоє батьків були з багатодітних сімей.


"Мені пощастило більше, ніж старшому братові — я народився вже з пропискою. У батьків на той час з'явився власний куток — квартира в двадцять вісім квадратних метрів", - пише Коновалюк.

Маленьким хлопчиком Валерій "хворів рідко, але яскраво". Що мається на увазі під "хворіти яскраво" Коновалюк пояснив так: "У ранньому віці мене переслідували дитячі інфекції, і мама кочувала зі мною з однієї лікарні в іншу".

фото Анни Андрієвської

Політик пам’ятає себе з трьох років і ці спогади явно його тішать: кількість хвалебних епітетів у автобіографії не мала.

Виявляється, і читати політик навчився задовго до школи, і на машині навчився їздити в одинадцять років, в тринадцять він уже визначав несправність мотоцикла на слух, найкращим музичним експертом в околиці він теж став скоро...

Більше того, як справжній трудовик, Коновалюк швидко подорослішав і допомагав батькам в усьому.

"Гроші заробляти навчився досить рано. Ремонтував автомобілі, розвантажував вагони, але це було в Донецьку", - пригадує молодість Коновалюк.

"У Москві мені це давалося значно легше. Багато хто не хотів обтяжувати себе написанням курсових робіт, дуже врожайною тоді була пора написання дипломів".

Як наслідок, "я перший у родині подарував мамі справжні французькі парфуми".

Навчаючись у військовому училищі в Москві (куди він поступив "без блату і медалі") курсант Коновалюк перечитав п’ять бібліотек!

фото з сайту "Трудової України"

"Настав момент, коли я усвідомлено жадібно усмоктував будь-яку інформацію", - розповідає Валерій.

"Для цього, щоправда, були створені всі умови: закритий навчальний заклад із прекрасною базою: п'ять бібліотек, читальний зал. Я перечитав все, починаючи від античних класиків", - зізнався Коновалюк.

"Якщо спочатку я був приголомшений Москвою, рівнем підготовки і начитаністю більшості столичних однокурсників, то пізніше вони дивувалися мені", - скромно підсумовує Коновалюк.

Найбільшим захоплення Валерія стало дзю-до. Як і Путіну, лідеру трудовиків цей вид спорту допоміг сформувати характер.

"Саме дзю-до відповідало моєму внутрішньому "я" і виробило стиль подальшого життя - позитивне мислення, прагненні до перемоги".

Коновалюк зізнається, що його спортивне минуле багато допомогло у майбутньому – і під час навчання, і в бізнесі.

Навіть рекетири його не чіпали: " Для них я був одноклубником, а значить недоторканним. Мене не чіпали, незважаючи на те, що я був одинак, і мій бізнес розвивався стрімко".

Одружився Коновалюк на однокласниці, з якою сидів за однією партою. Дуже активного хлопчика тоді в такий спосіб намагались угомонити – посадили з тихою скромною дівчинкою.

"По-моєму, я і пропозицію зробив незграбно: "Ти мені потрібна"...Наше весілля не було багатолюдним. Наречена не встигла зшити собі весільну сукню", - розповів Коновалюк у своїх мемуарах.

фото Анни Андрієвської

Спочатку молодята жили бідно, але незабаром Коновалюк почав торгувати.

"Першу машину, пригнану з Німеччини, продав чи ледве не в двадцять разів дорожче, ніж купив. Пригнав ще три, але продав уже з меншим прибутком".

"У результаті в мене з'явився початковий капітал для організації власного бізнесу".

"Я відкрив кілька спільних фірм, розмежувавши відразу сфери діяльності. Імпортував, починаючи від продуктів харчування, закінчуючи побутовою технікою".

А далі, як це часто буває у політичних казках, Коновалюк зрозумів всю несправедливість існуючого ладу, не хотів змиритись з необхідністю давати взятки і пішов у політику.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів