У Данилка бувають припадки і мрії про пансіонат для пенсіонерів

15 квітня 2008, 16:50
Андрій Данилко каже, що й сам не проти вдруге взяти участь у "Євробаченні" - людям про себе нагадати.

"Але, ти знаєш, якось торік після фіналу було більше бажання, ніж зараз... Я думаю, просто людям було б весело знову побачити Сердючку. Але фішка в тому, що зірка у мене на голові виросла вдвічі більша!" - повідомляє артист в інтерв‘ю "Бліку".

Тим більше, що Андрій впевнений, що зірка його зараз дуже актуальна. "Це найточніший образ з усіх моїх головних уборів. Зірка Сердючки підходить до всього - і до народних пісень "а-ля весілля", і до просунутих", - каже він.

Проте якщо все ж таки зірка Данилку набридне, він взнає, що із нею зробити: "Якби ми поїхали вдруге на "Євробачення", то у фіналі я б обов'язково розбив би її на сцені. Щоб уся Європа загадала бажання!"


Сердючка збирається на "Євробачення-2008"

Вдруге на "Євробачення" Сердючка таки поїде. Проте вже не як конкурсант. Натомість Вєрка скоріше за все візьме участь у вечірці країн-спонсорів пісенного конкурсу - Англії, Іспанії, Німеччини та Франції.

"Зараз ведуться переговори з приводу організації мого виступу на українській вечірці і вечірці "Євро 4". Також плануємо мій сольний блок у 40 хвилин", - уточнив Андрій.

А от з приводу шансів цьогорічної учасниці від України, Ані Лорак, Данилко нічого конкретно не сказав.

"Дуже складно щось сказати, тому що "Євробачення" дуже непередбачувана штуковина. Коли ми їхали торік на конкурс, то фаворитами були шведи. Вони працювали під Фреді Меркюрі. Але трапилося непередбачене, і ці хлопці навіть у десятку не увійшли. Тому прогнозувати що-небудь складно. Адже ніхто не думав, що ми будемо другими. Хоча, по суті, це було перше місце", - згадує Андрій.

Данилко також зауважив, що торік він вболівав за сербку, переможницю. Також, на його думку, тоді було два яскравих персонажі - це сербка і Чаклун від Білорусії. Але сам відбірковий був дуже поганим - нудним.

"Тож судити, які шанси в Ані - дуже важко. У принципі, так само, як і в Білана", - додав артист. Андрій також доповнив: "Його пісня на минулому "Євробаченні" мені видалася сильнішою, ніж ця".

Данилко каже, у Білана торік була сильніша пісня, а шанси Лорак - неясна справа

Причому наразі жодна з пісень, представлених до участі у конкурсі, вітчизняній Сердючці не до душі: "Я погортав кілька країн в Інтернеті. Мені нічого не сподобалося - чогось яскравого не почув".

Що ж до того, що у команді Ані Лорак вагому роль відіграє Філіп Бедросович Кіркоров, Данилко має однозначну думку.

"Це злі язики на Філіпа наговорюють. Вважаю, Лорак пощастило, що у її команді Кіркоров. Він прораховує ситуацію "Євробачення", як ніхто інший", - впевнена Вєрка.

І знову повертаючись до теми Сердючка-Данилко, Андрій нагадав, що мислить не як його персонаж. "Ну, я ж не живу на Фрунзе, 103. Коли мені задають подібні питання, я дивуюся", - відрізав він.

Між іншим восени напружена робота в образі Сердючки довела Данилка до лікарняного ліжка. Проте він зауважив, що його хворобу надто перебільшили у пресі.

"Я просто лежав у лікарні. А написали, начебто я вмираю, і вже ледь не уточнювали, куди вінки заносити", - каже Андрій.

Данилко сказав, що не живе на Фрунзе, 103, і вважає, що Лорак пощастило з Кіркоровим

Саме тоді Данилку "прописали" більше відпочивати. А відпочивати він любить скоріше пасивно. "Можу сходити на якусь виставу, а іноді з друзями п'ємо пиво..," - каже він.

"Я люблю пасивний відпочинок! Бажано, щоб це був пансіонат для пенсіонерів. І тільки в Україні! Тому що, щойно подумаю, що треба кудись летіти - відразу відпадає всяке бажання. І так півжиття проходить у літаках!" - відсахнувся від думки про закордонні лижі Данилко.

Також Андрій-Вєрка заперчив чутки про свій начебто маєток у Кончі-Заспі: "Ну немає в мене там будинку! Мені часто приписують то якийсь замок під Бучею, то квартири у Москві і Монте-Карло".

А ще Данилко обмовився про те, що у нього бувають припадки... кулінарні. Вдома готувати хочеться не завжди, але:

"Любиш - не любиш... Це необхідність! Снідати доводиться вдома, а іноді навіть і вечеряти. Але, буває, що в мене трапляються кулінарні припадки", - додає він.

Також Данилко, за його ж словами, - людина більше закулісна, ніж публічна, - сказав усе, що думає про сучасну естраду.

"А що по телевізорі показують? Одні співаючі тьолкі. Я їх не розрізняю і не розумію, хто з них хто. Один типаж, один мотив! А коли хтось іде, а хтось приходить, я різниці не зауважую", - чесно сказав артист.

Данилко любить пасивний відпочинок: "Бажано, щоб це був пансіонат для пенсіонерів"

Між іншим, гумористичних номерів від Сердючки більше не передбачається.

"Я закінчив з цим. Тому що їх тиражують, показують по тисячі разів. Знаходять старі записи моїх виступів, яких навіть у мене немає! Я там виглядаю років на п'ятнадцять", - коментує Данилко.

"Насправді, не тільки я страждаю... Мені і Гальцев говорив, і Олена Воробєй, що без їхнього відома повторюють записи їхніх концертів у той час, як вони гастролюють по країні. Це ж збитки для артиста! Людина захоче скоріше подивитися по телевізору виступ зірки, ніж йти на концерт", - ділиться Андрій.

Згадав у бесіді з журналістами Данилко і про свою сценічну маму Інну Білоконь. Вона, виявляється, живе на два міста - Київ, де працює, і Полтаву, де у неї сім‘я, батьки, чоловік...

"Але вона настільки звикла, що поїздка на потязі з Полтави у Київ для неї те ж саме, що нам проїхатися з Харківського до центра через затори", - тлумачить "зореносець".

Так і живуть.

Фото "Бліка", "Газети по-київськи", фото з офіційного сайту "Євробачення"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів