Олена Мозгова навчилася бити в ніс та захопилася Рінатом Ахметовим

16 березня 2009, 12:51

Продюсерка Олена Мозгова заради своїх підопічних готова йти до суду. А от до РАГСу вона не піде, якщо не буде справжнього кохання.

Дочка артиста Миколи Мозгового розповіла про побиття хлопця, дружбу з Віталіною Ющенко й іншими політиками та чому екс-коханий Олександр Пономарьов виявився героєм не її роману.

Мозгова поцілувала свого Пономарьова на першому ж побаченні, прожила з ним 10 років, народила йому доньку Женю, але до шлюбу справа так і не дійшла. Виявляється, Олена заміж хотіла, а от Сашко не дуже...

"Був період, коли я хотіла, а він - ні. Він тоді вигадав собі таку історію, що всі наші друзі, які жили-жили у шлюбі, а потім одружилися - одразу розходилися. Але все це, звісно, збіг обставин..," - розповіла Мозгова, яка так і не стала офіційною дружиною Пономарьова.


Десять років прожила Мозгова з Пономарьовим, а дружиною так і не стала

А на питання, чи не шкодує вона, що розійшлася з Олександром, Олена відповіла:

"Ні. Я дуже рада, що мені вистачило сил зізнатися собі, що я не кохаю його і що це не герой мого роману. Мені сьогодні комфортно бути самій. Тепер я стала мудрішою - жити з людиною просто за звичкою не буду".

До речі, Мозгова з самого початку розуміла, що вони з Пономарьовим дуже різні. Але, як зізналася сама Олена, таким чином вона діяла всупереч думці оточуючих.

"Знаєте, що таке дух протиріччя? Це якість, яку мені довелося довго у собі переборювати. Здається, вдало. А тоді... коли всі без виключення - від батьків до друзів і знайомих - говорили "Олено! Та це взагалі не герой твого роману! Навіщо він тобі потрібен?" - у той момент у мені піднялася натура незрілих Терезів і дух протиріччя зіграв свою роль", - розповіла продюсерка.

"Достатньо швидко стало зрозуміло, що вони були праві, але мені важко було це визнати. І лише тоді, коли остаточно стало неможливо, я сказала: "Я не кохаю тебе. Все, я йду". З цієї історії я зробила висновки", - додала жінка.

Причиною зникнення почуттів Мозгової до "золотого голосу" України стало кохання до іншого чоловіка.

"Це правда. Хоча це було навіть не кохання, а спалах почуттів. Таке кохання довго не триває, але залишає у житті помітний слід. Я вдячна цій людині за те, що вона опосередковано допомогла мені прийняти рішення розійтися з Сашею", - розповіла про своє нетривалекохання дочка Миколи Мозгового.

Взагалі, Олена не надто охоче згадує позитивні моменти спільного життя з Пономарьовим. Натомість мінуси нині чоловіка Кусі продюсерка не приховує. Зокрема, виявляється, Пономарьов не дарував Мозговій квіти.

Що ж до того, чи вважає продюсерка успішним проект "Олександр Пономарьов" з жіночої точки зору, то Олена відрізала:

"Ні. Єдиний позитивний момент - у нас є дочка. Тут кінець речення. Крапка".

Наразі Мозгова не відчуває "потреби ані у білій сукні, ані у машині з квітами".

"Тим більше, що у моєму житті перший шлюб був у 18 років. Були фата, сукня, обручки, 200 гостей...", - пояснила Олена.

Зараз же у 35-річної екс-дружини Пономарьова коханого чоловіка немає. Але якщо б і був, то навряд чи вона б одразу йшла за нього заміж.

"У мене розуміння шлюбу зазнало сильних змін. Для мене точно краще бути музою, ніж дружиною. Тому що, коли люди живуть разом, їм дуже складно створювати атмосферу захоплення, кохання, свята. Деяким це не потрібно, але життя без свята, інтриги для мене нецікаве", - зізналася продюсерка.

Зараз Олена заміж не хоче. Їй вистачило шлюбу у 18 років

"Я успішна людина, у мене двоє дітей. І я вже ніколи не вийду заміж, тому що це комусь потрібно, чи так заведено, та й просто стосунки будувати не буду, якщо немає кохання. Кохання для мене найвагоміший аргумент і арбітр в усьому", - додала вона.

Однак не самим коханням наповнене життя Олени. Мозгова доволі успішно продюсує різноманітні телевізійні проекти і багато в чому завдячує своєму батькові - Миколі Мозговому. Зокрема, тато навчив Олену рахувати гроші.

"Ось з математикою я не дружила, але тато мене за неї не сварив. Завжди казав: головне - щоб ти змогла порахувати готівку", - розповіла продюсерка.

Окрім цього, ще малою Мозговий навчив дочку постояти за себе.

"Була історія: мене ще маленькою образив у дворі хлопчик - скинув мене з турніку. Я впала, розбила колінку і побігла до тата жалітися. А він спитав, чому я не дала здачі. "От і піди зараз і трісни його у ніс, - сказав він мені суворо, - вмій за себе постояти". Я пішла і тріснула. Відтоді мене у дворі ніхто не ображав", - згадала дитячий урок екс-кохана Пономарьова.

"У дорослому житті цей метод мені теж декілька разів став у нагоді. Хоча я не прихильних силових рішень, волію домовлятися", - додала Олена.

Взагалі, для неї батько є прикладом справжнього чоловіка.

"У дитинстві батько мені навіть квіти дарував. Приходив з роботи з двома букетами: один мені, інший - мамі. Він взагалі дуже дбайливий. Поки у домі не було пральної машини, сам прав білизну, тому що у мами була жахлива алергія на пральний порошок. По вихідних готував нам сніданок", - розповіла продюсерка.

Тому й у своєму майбутньому обранці Олена хотіла б бачити якості, притаманні її батьку.

"Силу, мужність, вміння зрозуміти й пробачити, вміння бути щедрим. І ще розум. Не люблю нерозумних чоловіків", - перерахувала Мозгова чесноти, які мають бути у її коханого.

А на питання, чи був її екс-чоловік Пономарьов розумним, Олена з посмішкою відповіла: "Ну... у ньому є такий життєвий розум... Але книги ми з ним не обговорювали".

Наразі ж відсутність поруч розумного чоловіка бізнес-вумен компенсує впливовими друзями. Так, не секрет, що Мозгова є подружкою дочки президента Віктора Ющенка - Віталіни.

Продюсерка водить дружбу з впливовими людьми

"Спочатку Марія Бурмака познайомила мене з Віктором Андрійовичем. А потім вже, у нього на дачі, ми познайомилися і з Віталіною", - розповіла про початок дівочої дружби Олена.

Та крім дочки керманича країни, Мозгова водить дружбу й з іншими впливовими особами:

"Я дружу з людьми не тому, що вони мають партійний квиток якогось кольору... Одна з моїх найкращих подруг - дружина гендиректора ICTV Олександра Богуцького, Олена Кондратюк, вона є членом фракції БЮТ, а мій кум, Андрій Деркач, у Партії регіонів".

"Минулого року ми познайомилися з Рінатом Ахметовим, і я відчула до нього щире захоплення - його поведінкою, манерами, думками, життєвими принципами", - зізналася наостанок Мозгова.

За матеріалами "Сегодня", "Публичных людей", "Комсомольської правди в Україні"

Фото "Публичных людей", "Комсомольської правди в Україні" та livestory.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів