Брежнєва розповіла, як вагітною душила звірячий апетит

4 лютого 2010, 13:04

Екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва хоч і народила трохи більше місяця тому, але вже у всій красі роз‘їжджає по Україні. Незважаючи на наявність двох маленьких дітей, співачка, акторка і телеведуча встигає і спортом позайматись і на роботі засвітитись.

Історію ж, яка розгорнулася навколо дитини Брежнєвої, сама Віра називає дивною. Те, що її дочку спершу називали сином, співачка списує на некомпетентність журналістів.

"На ту мить, коли відбувалася ця безглузда ситуація, я знаходилася у пологовому. І вже точно не давала жодних коментарів. Якби я розповіла пресі про народження дитини, то назвала б реальну ситуацію зі справами. Мені немає жодного сенсу вигадувати. І вже тим більше я не хотіла, щоб мене вітали з народженням сина, а не дочки!" - запевняє Брежнєва в інтерв‘ю "Фактам".

Водночас від коментарів не відмовлялася прес-служба співачки, яка і заплутала ситуацію, підтвердивши, що у Віри народився син.


Як каже Віра, вона вже тоді знала, що через дев'ять днів після народження дитини буде виступати на "Фабриці зірок". Там вона і збиралася повідомить журналістам правду.

Якщо вірити чуткам в інтернеті, то Брежнєва взагалі не народжувала, а дівчинка Сара з'явилася на світ завдяки сурогатній матері

Нагадаємо, екс-учасниця популярного колективу "ВІА Гра" свою другу дочку назвала Сарою. Хто вибирав ім‘я для дитини, Брежнєва захотіла залишити у таємниці.

Що ж до того, що майже одразу після народження Сари Віра повернулася до роботи у шоу-проекті "Суперзірка", білявка каже: "...Слава Богові, є кому допомогти мені з малям - мама, няня".

Власне, помічників по господарству у зірки і справді вистачає. Вірі залишається лише все контролювати:

"У мене є помічники, кожен з яких займається своєю ділянкою роботи. Я в основному керую процесом, попередньо налагодивши систему".

"Коли дозволяє час, займаюся побутовими питаннями. Дуже люблю розкладати речі по своїх місцях, систематизувати все, викидати непотрібне. Тож з хатнім господарством жодних проблем не виникає", - додала вона.

Брежнєва контролює хатню "бригаду" помічників

Тим більше, що, за словами Брежнєвої на зйомках телепрограми вона зайнята в середньому один день на тиждень. Тим не менш, попри незавантажений графік і помічників співачка однаково вся втомлюється.

"Поки справляюся, хоча, звичайно, це досить важко - особливо морально", - поділилася зірка.

Натомість повернутися до чудової фізичної форми після другої вагітності Брежнєвій було просто.

"Секретів немає. Я просто намагалася не роз'їдатися під час вагітності. Звичайно, будь-яка жінка в такому положенні може себе виправдати: мовляв, потрібно їсти за двох. А їсти справді дуже хочеться, я це відчувала на собі. Тепер точно знаю, що таке звірячий апетит!" - зізналася екс-"ВІА-Гра".

Віра точно знає, що таке звірячий апетит

"Але доводилося себе обмежувати. Не те щоб я сиділа на якійсь дієті, просто харчувалася збалансовано, без надмірностей", - пояснила Брежнєва.

За словами Віри, вона жінка самокритична і розуміла, що гладшати їй не можна.

"До того ж, коли ти весь час знаходишся вдома з дитиною, на їжу іноді просто не залишається часу", - сказала співачка.

Окрім того, Віра вже почала потихеньку займатися спортом і знову контролювати своє харчування:

Віра просто не жерла - звідти й фігура

"Обмежую себе у калорійній і жирній їжі, що, втім, робила завжди. Повинна визнати, що у мене дуже гарна генетика. Моя мама народила чотирьох дітей і зараз виглядає просто шикарно!"

Також співачка розповіла, як її старша дочка Соня сприймає маленьку сестричку.

"Вона дуже рада. Тепер із задоволенням допомагає мені няньчити маля. Коли я ще ходила з животиком, Соня обіцяла: "Мамо, я тобі буду допомагати. Поки у віковій різниці між дітьми я знаходжу лише переваги. Невеликі ревнощі є, але Соня намагається з ними впоратися..," - поділилася Віра.

Няньчити Сару співачці-телеведучій допомагає старша дочка Соня

Скажімо, зі своїми сестрами Брежнєва підтримує дуже теплі і турботливі стосунки.

"Сталося так, що я і мої сестри живемо у різних місцях, але, як і раніше, близькі за духом. Одна сестра живе у Греції, друга - у Москві, а третя - у Києві. З нею ми, природно, бачимося частіше. Але всі постійно зідзвонюємося, обмінюємося sms-повідомленнями, піклуємося одна про одну", - розповіла екс-"ВІА-Гра".

Натомість зі своїми колишніми колегами по співочому колективу Віра спілкується вибірково - дружить не з усіма:

"Не з усіма. Дуже теплі взаємини у мене залишилися з Альбіною Джанабаєвою. Іноді перетинаємося у спільних компаніях з Олею Романовською (Корягіною). Більше ні з ким".

А інформацію про те, що Надія Мейхер-Грановська запросила її дружкою на весілля, Віра називає просто чутками.

Із Джанабаєвою і Корягіною у Віри збереглися товариські стосунки

Нагадаємо, 3-го лютого у Брежнєвої був день народження. Їй виповнилося 28 років.

Фото "Комсомольской правды", "Фільм.ру", Русского радио, "Папарацци.ру", "Звезды.ру", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів