Кільчицька зняла весільну обручку і зав'язала з куривом

26 квітня 2011, 13:34

Колишня заступниця глави Київської міської адміністрації Ірена Кільчицька зняла весільну обручку. Каблучка Ірену Реонольдівну дратує, а от діти вчать жити правильно.

Діти Кільчицької ростуть як на дріжджах: дочці Моніці виповнилося 4 роки, а сину Марку восени буде вже 3.

"Марк - жахливе базікало, у них конкуренція зараз між собою страшна. Мало того, що ми все повинні купувати у двох примірниках, але навіть в однакових кольорах. Вони граються моїми айфоном, айпедом", - розповідає Кільчицька в інтерв‘ю "Сегодня".

А після одного випадку частину номерів зі списку свого телефону жінка взагалі вивела. Сталося це після того, як Кільчицька зустріла одного "дуже серйозного бізнесмена і політика".


Діти Кільчицької конкурують і телефонують "маминим дядям"

"А він мені каже: "Так твої діти мені телефонували на День святого Валентина". Виявляється, що він сидів з дружиною, у них була романтична вечеря. Близько 11 вечора - дзвінок. Він побачив, що я телефоную, але тут починають розмовляти діти", - розповідає історію Ірена Реонольдівна.

"Перше, що вони йому сказали: "Боже, як добре, що ти з нами розмовляєш, а то ми думали, що подзвонили якомусь чужому дядькові. Мама вмивається, а ми клеїмо дурня. А чого ти не спиш?". А він каже, що зараз йду спати. Вони у відповідь: "Слухай, іди спати, а то зараз прийде наша мама - і тобі, і нам перепаде", - каже Кільчицька.

"Де була няня - я не знаю. Після цього я почала ховати телефони, але вони якось їх дістають. У дітей групова порука: один відволікає мене, а другий шукає", - визнає вона.

За словами Кільчицької, діти змусили її кинути курити і лаятися:

"Наші діти однозначно роблять нас кращими. Я відмовилася від куріння і вживання слів не зовсім для друку".

Кільчицька: "Я відмовилася від куріння і вживання слів не зовсім для друку"

"Я ніколи не була особливою курильницею. Але на ніч у мене був ритуал викурити сигарету в ліжку. Вийшло так, що Моніка почала спати зі мною. Але я ж не можу палити при ній. Через це кинула", - зізнається Кільчицька

Лихословити Кільчицька, судячи з усього, перестала не так давно.

"А минулого літа Моніка почула від мене погане слово і сказала його няням. Вони ж три дні робили вигляд, як їх вчили, не звертати на це уваги, але потім не витримали і розповіли мені", - ділиться Ірена.

"Я пояснила Моніці, що є дорослі слова, які дітям вимовляти не можна, інакше поліцейські зроблять уколи в язик. За деякий час Моніка сказала мені: "Мамо, ти королева у мене. Але коли ти говориш дорослі слова, ти стаєш така негарна", - ділиться Кільчицька.

Кільчицька: "Моніка сказала мені: "Мамо, ти королева у мене. Але коли ти говориш дорослі слова, ти стаєш така негарна"

До речі, ані після звільнення, ані після офіційного весілля Ірена у Францію їздити частіше не стала. Нагадаємо, за чутками, чоловік Кільчицької саме француз, хоча сама вона прямо цього не заявляє.

"Я відвідую цю країну з такою ж періодичністю, як і раніше. Їжджу і до Франції, і закордон. Або відпочивати, або у справах. Ні рідше, ні частіше", - запевняє експресивна брюнетка.

Заразом колишня мерська дама похвалилася, що вже й молодшу дитину на лижню вивела:

"Ми відпочивали у Куршевелі нещодавно. Поставила Марка на лижі, з соскою у зубах, щоб не ковтав холодне повітря. Із чоловіком Марком я бачуся не частіше, ніж я бачилася до того, як уклала з ним шлюб".

Ірена вже обох своїх дітлахів на лижі поставила

На питання про те, чи щаслива вона в шлюбі на відстані, Ірена відповіла, що їй так зручно:

"Мені так комфортно. Я по життю - одинак. Самий натуральний одинак. Мені не потрібна компанія, щоб піти в ресторан чи поїхати відпочивати, чи прийняти важливе рішення".

До речі, обручку Кільчицька, як і раніше, не носить.

"Я не ношу каблучки, вони мене просто дратують, хоча у мене багато ювелірних виробів".

Весільну каблучку Ірена не носить - дратує

На питання, як ставиться до цього факту її законний чоловік, Ірена відповіла:

"Ніяк. Він її теж не носить. До речі, коли ми востаннє бачилися, він теж був без каблучки. І ви мені нагадали, я у нього поцікавлюся, чому".

А наостанок, згадуючи про свої плани на майбутнє, Кільчицька запевнила:

"Реєструватися як приватний підприємець з виробництва та реалізації пельменів я точно не збираюся. Плани великі".

Фото PHL, "Комсомольська правда в Україні", "Delfi" та з особистого архіву Кільчицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів