Кільчицька мріє бути нянькою, а своїх "залякала"

8 грудня 2009, 10:45

Заступниця Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька зізналася, що не може назвати себе щасливою.

Також Ірена Реонольдівна розповіла, як "залякала" няньок своїх дітей Моніки та Марка, а також поділилася особливостями дитячого виховання.

За словами 41-річної Кільчицької, її син та дочка досить часто бачаться зі своїми татусями.

"От скоро ми їдемо у Куршавель, там будемо відпочивати з батьком Марка", - поділилася Тим часом основна відповідальність за виховання малюків лягла на плечі Ірени Реонольдівна. І, як з‘ясувалося, матуся з мерської дами вийшла подекуди жорстка.


"Я ніколи не стаю ні на чию сторону, якщо діти сперечаються. Коли Марк був ще меншим, няньки казали Моніці: він маленький, не забирай у нього іграшки. Я проти такого. Він чоловік, нехай сам себе захищає", - пояснила свою позицію жінка.

Кільчицька розповіла, як "муштрує" своїх дітей Моніку та Марка

"Якось почула, як нянька каже дочці: ти дівчинка, маєш бути ніжною. Я заборонила так казати, зараз дівчинці треба бути твердою і вміти постояти за себе", - впевнена мати-одиначка.

От тільки така політика виховання Кільчицької залякала її домашній персонал.

"Правда, мої повчання призвели до того, що няньки при мені мовчать. Я запитала у хатньої робітниці: чому, а вона відповіла: "Не знають, що при вас говорити", - сміється Ірена Реонольдівна.

Як наголосила улюблениця Черновецьких, вона поважає особистості своїх дітей і їхні бажання: "Якщо Моніка хоче одягти червону сукню - вона любить цей колір - нехай вдягає. Я не сюсюкаю з ними. І я бачу, що цей метод працює - Моніка міркує, як доросла людина".

Повчання Ірени Реонольдівни змусили няньок при ній мовчати

"Моїй дочці Моніці ще немає 3-х років, а Марку - 1 рік і 2 місяці. Вони дуже люблять одне одного, разом грають, щоправда, до мене ревнують і можуть навіть через це побитися. Марк, наприклад, у таких випадках Моніці заважає малювати, скидає її іграшки", - поділилася подробицями сімейного життя Кільчицька.

За словами Ірени, її дочка - дуже добра дівчинка: Моніка без проблем ділиться іграшками та постійно пригощає няньок та охоронців цукерками.

"Діти вже ходять у школу раннього розвитку тричі на тиждень. Дві години займаються малюванням, співами, логікою та англійською. Ще вони обожнюють кататися на каруселях", - розповіла Кільчицька.

За її словами, кататися сім‘я виходить на дитячі майданчики, у зоопарк на гойдалки. "І Моніка, і Марк можуть цілу годину кататися в одному напрямку. Я не можу похвалитися таким вестибулярним апаратом", - зізналася колега Черновецького.

А нещодавно все сімейство взяло участь у показі дитячих новорічних костюмів

"Вони з няньками часто ходять у зоопарк, люблять відвідувати наших тигрів. Моніка ввечері завжди розповідає про них. Я якось пожартувала - може, додому їх приведеш? А Моніка серйозно каже няньці: "Наступного разу приведемо!" - розповіла Ірена.

На свята улюблені чада Кільчицької дарують їй малюнки і вироби з пластиліну: "Моніка любить ліпити з пластиліну вареники і весь час намагається мені їх запхати до рота, щоб я скуштувала".

"А взагалі вона сама любить отримувати подарунки. Коли я приходжу додому, вона завжди першою справою питає, що я принесла. І навіть якщо я дістаю з сумки якийсь гарний папірець, вона однаково радіє", - додала Кільчицька.

Ірена хоче, щоб її Марк виріс справжнім чоловіком

В цілому ж, як виявляється, Ірена Реонольдівна мало чим відрізняється від звичайних матусь.

"Насправді всі батьки хочуть, щоб у дітей життя було краще, ніж у них. Але я не буду диктувати, чим їм у житті займатися, головне, щоб вони були щасливі", - запевнила вона.

Водночас сама Кільчицька, схоже, абсолютно щасливою не почувається.

"Я у житті досягла чимало, але не можу сказати, що я на всі 100 щаслива. У мене купа проблем і відповідальності. Якби життя можна було повернути назад, то я, можливо, захотіла б піти іншим шляхом. Аж до відмови від брендового одягу, дорогих курортів, популярності та забезпеченості з усіма навантаженнями, які йдуть причепом до цих задоволень", - заявила жінка.

"...Не можу сказати, що я на всі 100 щаслива"

Правда, як каже Кільчицька, зараз у неї немає іншого виходу: "Відмовитися від такого життя я не можу. Це в будь-якому разі залежність. Хоча іноді я няньці кажу: я мрію бути вами!"

Фото Артема Жавроцького (ТаблоID) і "Сегодня", "Старлайф" та КМДА

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів