Білик більше не хоче молодих і заглядається на одружених

3 жовтня 2011, 16:33

Співачка Ірина Білик розповіла скільки в неї було чоловіків після Дмитра Дікусара, як дитина стала причиною розриву з Дмитром Коляденком та про свою невдалу спробу закохати в себе одруженого чоловіка.

Про все це артистка розповіла під час інтерв'ю-примирення з телеведучою Катериною Осадчою у програмі "Світське життя".

"У мене був тільки один чоловік за ці півтора роки...", - заявила Білик.

Співачка наголосила, що всі ті чоловіки які з нею ходять на тусовки - це друзі, які рятують її від самотності. Іра також пожалілася, що їй дуже заважає те, що їй приписують несправедливі романи.


"От мені заважає те, що весь час пишуть про те, що хто, коли зайшов до під'їзду та вийшов. Я хочу сказати всій країні, що за рік у мене був всього лише один коханий чоловік, з яким я, в принципі, рік тому розійшлася, його звали Сергій. Про це всі говорять, сміються, дивуються, втім, тим не менше, більш нікого, крім нього за рік в мене не було, нікого я і не зустріла", - зауважила вона.

Білик зізналася, що вона вже давно розійшлася і розсварилася зі стилістом Сергієм Звєрєвим.

"... Залишилися теплі спогади, але шкода, що люди чомусь одразу возвели його до рангу чоловіка, який не може бути чоловіком, мене – до рангу жінки, яка покохала не чоловіка, а якусь невизначеної статі істоту", - додала вона.

Наразі ж серце Білик вільне. Та, схоже, все це через те, що чоловіки просто бояться показуватися на людях із артисткою. Тим паче, якщо залицяльник - людина одружена:

"Так, мені подобалися якісь люди, але справа в тому, що одружені чоловіки бояться мати навіть зустріч якусь у ресторані зі мною.. Умовно з Іриною Білик, тому що завтра надрукують…".

До слова, Іра зізналася, що намагалася закрутити роман з одруженим. Хоча раніше артистка запевняла, що ніколи не стане розбивати чужу сім'ю.

"Оскільки мені сподобалася така людина (одружена), я подумала, що можливо я можу бути, як всі, але не вийшло, як всі… Якось все зупинилося на етапі залицянь, букетів… Можливо, що дійсно це великий стрес для чоловіка, який має жінку та подобається Ірина Білик. Тому я мрію мати відносини лише з холостяком", - резюмувала співачка.

Білик запевнила, що вже відчула усі переваги вільної від стосунків жінки. Мовляв, тепер вона може зустрічатися із ким завгодно та посилати куди завгодно того чоловіка, який їй не до вподоби.

Цікаво, що Ірина вирішила більше не заводити романі із молодшими за неї хлопцями. Адже, останній юний коханець артистки просто її використав:

"Це був жахливий момент…Минулого року мені подобався один чоловік, всі мене умовляли, що Іра, будь ласка, як ти виглядаєш, це жахливо, всі сміються, він ніхто, а ти зірка. Ти піклуєшся про нього, як про дитину… Він був танцівник у моїй команді. Але, ти знаєш, він все одно знайшов, де мене використати, і я просто була шокована, коли дізналася, що дівчина, яку він видавав за свою сестру, не є його сестрою".

Нагадаємо, три роки поспіль Білик прожила у цивільному шлюбі з молодим хореографом Дмитром Дікусаром. Однак зрештою чоловік пішов від співачки до своєї колеги - танцюристи Олени Шоптенко.

"Я щаслива, що Дмитро зараз живе з Оленою Шоптенко, і я вважаю, що жити з Дімою не так просто, можу тільки поспівчувати Олені", - сказала Іра.

На зауваження, чи бувало роман між Шоптенко та Дікусаром не почався, коли Діма був ще разом з Іриною, та відповіла:

"Ну це вже історія замовчує, ніхто про це нічого не знає, але вірогідно, якщо він все ж таки обрав цю дівчину, вона йому подобалася завжди".

Однак Білик запевняє, що й донині в неї залишилися хороші стосунки із Дікусаром.

"Він мені робить уколи, коли я хворію, так…", - поділилася подробицями співачка.

Іра додає, що й інші її екс-чоловіки так само частенько навідуються до неї.

"Всі, всі, і Нікітін нас любить, всі нас обожнюють, тому в інших жінок напевно нема такого щастя, а у мене є", - пояснила вона.

Артистка зізналася, що свого часу хотіла народити дитину від Дмитра Коляденка:

"Були моменти, коли я хотіла другу дитину, ми з Дімою Коляденко…це було в Еміратах, ми поїхали спеціально, аби в нас з'явилася дитина, але Бог не захотів, ми повернулися, і після цього майже одразу розійшлися, тому що нас вже нічого не стримувало".

Білик також вирішила наголосити, що ніколи не була заміжньою, а значить ніколи не розлучалася.

"У мене ніколи не було штампу в паспорті. Але я вважаю, що справжнє весілля у мене попереду, я буду найгарнішою нареченою. І обов’язково запрошу на це свято всіх своїх найкращих друзів", - додала вона.

До слова, попри відсутність штампів у паспорті, білу сукню Білик таки вдягала:

"Це було вінчання, але коли батечко підійшов і покликав якогось ченця, який вдягнув мені обручку, тобто не чоловік одягав її, я подумала, що щось тут не так, щось буде не так, і це буде не надовго. Мені здається, що це все ж таки було за бажанням батьків".

"Мені мій чоловік, наречений (Андрій Оверчук) не пропонував одружитися. Він слухав маму, тата, всі так мріяли, щоб це трапилося… У нього знову народився син. І він більше зайнятий новою дитиною, новим життям", - зауважила артистка.

Нагадаємо, від Оверчука Білик і народила сина Гліба. Однак хлопець не переймається, що тепер у його тата нова сім'я і новий син.

"Він щаслива дитина, дитина зіркової мами. Я купила квартиру для нього, аби він міг, якщо захоче бути щасливим, вільним від мого піклування, я придбала квартиру, ремонту там поки нема, просто вона стоїть, раптом в нього буде наречена, коли він виросте", - розповіла Іра.

"Я б хотіла, щоб в нього буле все, чого не було в мене. Я дуже не хотіла жити з батьками, коли виросла, я була дуже щаслива, коли заробила перші гроші і змогла купити свою квартиру першу", - додала вона.

Наостанок співачка розповіла про те, як відчула себе нікому непотрібною:

"А в мене були дні, коли я вдома одна і, страшна фраза, нікому не потрібна. Друзі роз'їхалися, чоловіка нема поруч, син у таборі, і я лежу одна і думаю, чому так жорстоко. В мене зараз мій фетиш – це надія. Я дуже сподіваюся на завтрашній день. Я надіюся, що хтось подивиться цю передачу, подумає, що я найкраща і напише мені листа".

Фото з сайту Ірини Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів