Розинська сказала Партії регіонів: Ідіть гуляйте

3 серпня 2012, 12:14

Телеведуча Наталія Розинська хоче займатися міжнародною політикою або працювати у комітеті судочинства та правосуддя.

Для цього скандальна білявка збирається йти в політику або у складі партії Олега Ляшка, або самовисуватися.

А ось на пропозиції Партії регіонів підтримати її у політичних починаннях, Наталка відмовилася, бо їй з ним не по дорозі.

В інтерв’ю "Телепростору" Розинська розповіла про ставлення до нинішньої влади, про дорогі подарунки від депутатів та про тих, хто її підтримав у важкі часи боротьби з "Коброю".


Як відомо, після конфлікту з ДАІ роботу Розинської на Першому національному каналі призупинили. Але телеведучу бентежить навіть не це. Вона обурена тим, що їй не дали звання Заслуженої журналістки.

"Бенкендорф два роки тому своєю Божою ручкою підписав Подання до Адміністрації президента на присвоєння мені звання Заслуженої журналістки України. Мене висунула Профспілка, пан Бенкендорф підписав, ці документи вже 1,5 роки лежать в Адміністрації, чекають черги", - розповідає Розіта.

Наталка не дочекалася звання Заслуженої журналістки

"Я так думаю, що в Адміністрації президента вважають, що людина у 31 рік не може отримати звання заслужений. У нашій країні ці звання отримують підстаркуваті - у 43 та вище. Вони не знають, що в мене 13 років досвіду роботи в журналістиці, що в мене близько 25-ти нагород, в тому числі і міжнародних, і державних", - каже журналістка.

Наталка також додає, що вже і не хоче отримувати цю нагороди, особливо при владі "супердемократичного президента".

Тепер, як відомо, Розинською зацікавився лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Це не я його обирала. Це він до мене звернувся. Це мій не перший досвід. Я балотувалась до Київської облради на останніх місцевих виборах. З 16 кандидатів у депутати, зі скромним бюджетом моїх особистих грошей та без засобів агітації, я посіла 4-те місце. В мене було мінімум коштів, мегафон, 5 помічників и дуже сильне бажання перемогти", - хвалиться білявка.

Ляшко сам обрав Розіту

На запитання про те, що вона є позаштатною помічницею БЮТівця Волинця, а якийсь невідомий депутат свого часу подарував їй "Lexus", вона відповіла:

"З Волинцем ми познайомилися, коли я вела програму "Знайдемо вихід". Ви маєте зрозуміти, що депутат, який мені подарував "Lexus" – це людина, за яку я боролася тоді, коли в нього були проблеми у сім'ї, на роботі, Зі здоров'ям, а від нього усі відверталися".

За словами Наталі, цей чоловік і досі є депутатом.

"Я не можу вам сказати, яка це партія. Я була чи не єдиною людиною, яка залишилася з ним, коли в нього були серйозні проблеми. Коли відбулася зі мною аварія, я 4 чи 5 місяців була без машини. В мене не було грошей, аби купити новий автомобіль. І він дізнався про це через спільних друзів и торік, коли наближався мій день народження - подарував мені його", - ділиться Розіта.

Наталка так допомогла депутату, що він купив їй "Лексус"

"Це так прийнято у бідному суспільстві. Він дуже багатий. Я колись для нього зробила так багато, що він, як нормальна людина, мені віддячив", - додає вона.

Логічно, що Розинська могла б попросити цього депутата посприяти її політичній кар’єрі.

"Та я взагалі нікого ні про що не прошу. Мені, крім Ляшка, більше ніхто не пропонував мене висунути. Щоправда, через деяких людей розмови підтримати мене на мажоритарці лунали від Партії регіонів. Я сказала їм: "Ідіть гуляйте! Нам з вами не по дорозі", – видає Наталка.

Судячи з її слів, ведуча дуже розлючена на президента Януковича та його владу.

"Я бачу, що довіра до цієї партії сьогодні дуже низько. І я наголошую, якщо мій президент буде и надалі продовжувати таку політику по кожному українцю, и по мені зокрема, якщо він надалі так на мене плюватиме, то я наплюю на нього також. І так зроблять мільйони українців, які за нього голосували", - погрожує Розинська.

Розіта готова наплювати на президента

На відміну від Януковича, фігурант гей-скандалу Олег Ляшко здається Наталці нормальним.

"Та Ляшко нормальний чоловік. Він єдиний, хто мене підтримав тоді, коли мене всі мочили. Але я не знаю... На моє щире переконання - люди втомилися від партій. Тому що сьогодні ти йдеш від партії, завтра партія тебе загнала в кут, а наступного разу якийсь чувачок типу Чечетова буде давати змах рукою и ти будеш голосувати так, як він змахне. Тому я, можливо, навіть буду самовисуватися", - зауважує наречена Миколи Мельниченка.

На думку Наталі, треба вигнати усіх "старпьорів" з Ради та привести молодих і сильних людей.

"В усьому парламенті 90% депутатів не мають юридичної освіти. Мало того, що дивитися на них бридко, так англійську мову там знає 5-10 людей. Настане час, коли я розкажу про народних депутатів, яких я знаю", - наголошує Розинська, яка незабаром отримає науковий ступінь з права та вважає, що добре знає англійську.

Журналістка зізнається, що хотіла б займатися міжнародною політикою або працювати у судочинстві та правосудді.

"Комітет свободи слова мене не цікавить. Свобода слова має бути і все. Вона не потребує жодного регулювання. Я завжди мріяла бути адвокатом, а стала журналістом. І, в принципі, досягла всього, що я хотіла", - каже жінка.

"В мене було складне дитинство. Моя мати померла, коли мені було 11 років. Мене бабуся виховувала. Коли я у 1998-му році закінчувала школу, то для того, аби вступити на юрфак, треба було заплатити хабарникам 5 тисяч доларів. Тоді це булі просто шалені гроші", - згадує Наташа.

За її словами, вона власними силами вступила на факультет журналістики.

"А тепер я закінчила юрфак університету Шевченка з червоним дипломом. Я стану адвокатом і потраплю в Раду, якщо не цього разу, то наступного. Я все одно стану нардепом! Це не для того, аби дерибанити бюджет – мене це все не цікавить, я хочу пишатися своєю Україною", - пафосно наголошує Розіта.

"Я хочу, щоб тоді, коли я приїжджаю в яку-небудь країну на мене дивилися не як на симпатичну "дівчинку", чи повію, чи домогосподарку, чи чого вона сюди приїхала? Про мене так вже давно не думають, а от про більшість українок саме так і говорять", - резюмує Розіта.

Фото з сайту "ТелеПростір", фото "Дусі", фото з Facebook Ляшка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів