Обвислі цицюлі, живіт і розтяжки: Приходько оголила неідеальне тіло на підтримку усіх мам

24 травня 2021, 12:30

Співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно стала мамою втретє, вирішила підтримати усіх жінок, тіло яких змінилося після пологів.

Артистка показала свій обвислий живіт та заявила, що пишається ним, адже у ньому вона виносила трьох своїх діток.

"Я не соромлюся бути справжньою! Як часто жінка чує образливі слова на адресу її фігури після пологів? А як часто комплексує через зовнішність? Я думаю, часто. Зараз бодіпозитив в моді. Але як бути тим, хто звик завжди бачити одне відображення в дзеркалі, а після пологів на тебе дивиться зовсім інша людин?", - запитала Настя.

"Зайві кілограми, розтяжки, обвислий живіт, обвислі цицюлі, недоглянутість (ну, не всі тут супермоделі і відмінний генофонд, коли від води з-під крану ти прекрасніша за Моніку Белуччі). І буває так, що просто немає сил що-небудь робити. Не будемо забувати про часту післяпологову депресію і гормони", - зазначила Приходько.


 
Настя нещодавно також показувала живіт і розказувала про дієту

"Бути мамою - найскладніша місія на землі для жінки: виносити і народити! Я пишаюся своєю смужечкою на животі, яка кожен день нагадує мені про сина, я не соромлюся свого живота, який обвис і схожий на тертку, так, у мене целюліт. Так-так, бо я їла і допомагала рости моїй дитині", - зізналася співачка.

"Я пишаюся своїм животом (хоча я зараз дуже стараюся його побороти). Але я з гордістю його показую вам, я пишаюся, що стала мамою втретє! Я хочу підтримати кожну маму, я знаю, як це складно!", - наголосила мама трьох дітей.

 
Це Настя між другими і третіми пологами

"Бог створив жінку до появи глянцю, лайків, подіуму, сцени. Він створив жінку, щоб вона могла подарувати життя. І кожна жінка повинна пишатися кожною клітинкою свого тіла, яке допомогло виносити і народити нову людину. Мої досягнення стоять за моєю спиною Три чудових дитини! Два синочка і лапочка дочка", - зауважила Приходько.

Нагадаємо, Приходько показала тіло майже одразу після народження свого сина Луки у квітні.

Фото з Instagram

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приходько показала себе вранішню: топлес та без мейкапу

Приходько показала свою вагу та язикате селфі з дітьми

Невиспана Приходько замилувала фото з немовлям: Робота мамою 24/7 найважливіша у світі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів