Монатік прокоментував своє "перевзування" та розказав про вартість життя родини за кордоном і зловживання алкоголем

19 липня 2023, 11:10

Співак Дмитро Монатік, який разом зі своєю дружиною Іриною виховує двох синів Данила та Платона, розказав, де наразі перебуває його родина та чи планує повертатися.

В програмі "Слава+" він також розповів про плани на поповнення в сім'ї, стосунки з коханою та прокоментував своє "перевзування" і ставлення до артистів з невизначеною позицією.

Родина Монатіка наразі живе в Англії, де навчаються його сини. Але згодом вони з Іриною прийняла рішення повернутися на батьківщину.

"Закінчили перший клас, і ми прийняли рішення нарешті зважливе, чітке, що родина повертається в Україну, а сини вчитимуться в Києві. Так, як я колись мріяв. З одного боку ти як батько і мама переживаєш за ментальне здоров'я дітей, а з іншого боку, де це головне правило сім'ї, всі болі і радощі проходити разом", - повідомив музикант.


 
фото з instagram

Співак також розказав про їхні з дружиною стосунки на відстані.

"Насправді складно: ходити по пустому будинку, дивитися на холодильник зі спогадами, з фотками, немає цього шуму, дуже одиноко і пусто. Мені здається, у нас так горить, що там треба постаратись, щоб потухло. Оце вогнище, це якраз є діти.

Я дуже її люблю і поважаю за те, що вона робить. Вона неймовірна мама. Я знаю, що їй дуже складно одній з двома синами", - зазначив співак.

 
скріншот з відео

"Я б, до речі, дуже хотів донечку. Ми про це спілкувались. Тільки єдине, що ми не впевнені, що буде донечка. Але... Побачимо. Це все як доля розкине", - поділився Монатік планами на поповнення в родині.

Артист також прокоментував перехід на державну і як ставиться до артистів, які мали неоднозначну позицію на початку війни.

"Я знаю багато російськомовних українців, які зараз намагаються перейти на українську. Так, ну, я хочу перейти на українську: "перевзувся". Нащо цькувати і вішати на мене якісь нові імена. Я вважаю, що ти просто взяв і зрозумів те, чого не розмів раніше.

Охрещувати людей "перевзувним", мені здається, це неправильно", - зауважив він.

 

"Я чітко бачу, що інститут репутації з розвитком інтернету в Україні працює дуже гарно. Це для публічних людей дуже важливо, що були репутаційні рішення, які сьогодні йокаються, прилітають назад", - додав він.

За словами Монатіка, співачка Світлана Лобода зробила "сильний крок", залишивши російську сцену:

"Свєта просто цього поки що не відчула. Вона все ж таки довше працювала в росії. Вона ще хоче якось про себе нагадувати аудиторії в Грузії, в Білорусі... але це можна робити і українською".

Торкнулися і теми відчаю та алкоголю під час війни. Як розказав артист, впродовж цього часу він напивався 4-5 разів.

"Це однозначно проявлялася слабкість. Думав, що все життя займався не тим, чим потрібно було, що не знаю, як мені вчинити зараз (під час війни - ред.) з сім'єю, а я, як чоловік, маю прийняти рішення, а я не можу. Ти валишся... Це війна...", - згадав він.

 

Не оминули і теми фінансів.

"Трішечки починається в Україні, слава Богу, розвиватися система роялті... Це коли артисту платять за те, що його пісня звучить на радіо, в ресторанах, по телевізору, цифрові прослуховування з iTunes, Spotify", - пояснив артист.

"Працює студія, ми заробляємо як продакшн, звідти трошечки йде. Концерти - це взагалі не ті гроші, звітуємо весь час", - додав співак.

"Ми мали подушку, завдяки тій подушці сьогодні і живемо. Мені особисто 1000 доларів на місяць сьогодні вистачить", - зазначив Монатік.

Артист також підкреслив, що його родині вистачає 2000 фунтів на місяць життя в Англії.

Нагадаємо, раніше Монатік розповідав, чому не пішов у ЗСУ та що сталося з його будинком під Києвом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Голос нації: Монатік для проєкту Vogue душевно виконав українську народну пісню. ВІДЕО

"Мусив переступати через своє чоловіче его": Monatik пояснив, чому після 24-го лютого залишився за кордоном

Monatik під час масованого ракетного обстрілу заспівав у бомбосховищі Охматдиту

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів