"Я розриваюся": Різатдінова про розставання з бойфрендом, вартість життя в Іспанії та план щодо повернення до України

11 серпня 2023, 17:15

Гімнастка Ганна Різатдінова, яка нині живе між двома країнами - Україною та Іспанією - зізналася, що існувати в такому режимі їй страшенно важко, аж до депресії. Відтак вона вже працює над тим, щоби, залишивши сина до кінця війни за кордоном, самій все ж повернутися на Батьківщину.

На жаль, коханий чоловік, із яким 30-річна зірка мріяла одружитися, її тут уже не чекає. Чому вони з ним розійшлися, наскільки дороге життя у Барселоні - про це спортсменка говорила в програмі "Слава+".

"Якби не син, я би 100% жила в Україні, продовжувала своє життя в Україні, але для мене діти, особливо безпека своєї дитини - вона на першому місці", - пояснила Різатдінова.

 
Ганна хоче перебратися назад до України, але сина Рому поки лишити за кордоном
фото з instagram різатдінової

"Я хочу спробувати забезпечити сину автономне перебування все ж таки за кордоном. Я не знаю, хто це буде, поки що, хто знаходитиметься з моїм сином, але я хочу це спробувати, щоби я була на постійній основі в Україні і я буду приїжджати до сина. Хочу спробувати так, тому що так, як я живу півтора роки - це просто жах", - зізналася вона.

Варіант перевезти 4,5-річного Романа до України, але, наприклад, поселити в більш безпечному за столицю Ужгороді Ганну не влаштовує. У Барселоні малий уже пішов до садочка та завів друзів, і знову позбавляти його звичного середовища, як довелося це зробити, коли почалася повномасштабна війна, зіркова мама не хоче.

Зі слів Ганни, життя в Іспанії дешевше, ніж, наприклад, у Франції чи Німеччині. 1200 євро вона платить за оренду квартири, 400 - за садочок. Якщо додати харчування, то на місяць можна вкластися в 2000. Гроші Різатдінова заробляє завдяки її академії гімнастики. А от заощаджень не має.

"Я, на жаль, не про збереження взагалі. Я працюю. Якщо в мене щось зайве... Зараз зайве куди іде, всі знають, куди зараз зайве іде - на допомогу Україні. А коли це було до війни, то щось з'являлося зайве і це була або сумка, або ще щось таке. Ми - дівчата. Зараз нелегко, але якщо я хочу, щоби моя дитина жила у безпеці, воно коштує так", - зазначила зірка.

 
У Різатдінової нема заощаджень, на які вона могла би жити в Іспанії

Серце Різатдінової зараз вільне. Їхні стосунки з бойфрендом не витримали випробування відстанню.

"Ніяких стосунків немає. Дякую війні - все, що я можу сказати. Ми спробували жити на відстані, але не виходить", - констатувала вона.

Як пояснила Ганна, до 23 років у житті був лише спорт і вона навіть не вміла спілкуватися з хлопцями. Закінчивши спортивну кар'єру, вона стала прагнути лише родини.

"У мене не вийшло там із першого разу, але в мене чудовий син, і далі до чого я прагнула - це до родини також. Ось цей затишок на прикладі моєї родини... Але не виходить. Тут розпочалася війна, і ми на відстані, і постійно так по зуму, по вотсапу, по відео... Ну і зараз - нічого. Не виходить. В мене дитина, я розриваюся між дитиною, між коханням, між академією, в мене ось такий стан", - поділилася спортсменка.

 
Із тепер уже ексбойфрендом гімнастка познайомилася через соцмережу

Ромі дуже бракує чоловічої фігури в його житті, адже рідний батько, колишній депутат Олександр Онищенко, як дала зрозуміти Ганна, з сином так і не спілкується.

"Чому мені складно - я намагаюся знайти і для себе кохану людину, і ще батька для Роми. Це інше, тому що це інша відповідальність, це інші стосунки. І тому складно", - пояснила вона.

Пару собі Різатдінова обиратиме серцем, адже не має якихось чітких критеріїв, які чоловіки їй подобаються.

"Я взагалі думала, що я люблю такий типаж, не знаю, такий, Роналду, скажімо так, а потім я зрозуміла, що взагалі блондини мені подобаються... Я така дівчинка настрою", - визнала вона.

 
Джорджина Родрігес може не хвилюватися, типаж Роналду більше Різатдінову не вабить

Розказала Ганна трохи й про виховання сина і його характер.

"В мене не було дитинства. В мене були тренування, біг, розтяжка, сльози. І тому я бажаю своїй дитині щасливого дитинства, наскільки я можу це йому дати. Але я дуже хочу, щоби він виріс справжнім чоловіком і розумів, де біле, а де чорне. Зараз діти такі - складно з ними. Але в ньому я впевнена більше, ніж в собі. Він точно знає, що він хоче. Я вагаюсь, я там щось невпевнена в собі, це не так, це не так, а він точно знає, що він хоче. Він просто Рома. Він просто класний хлопець. І я заздрю, тому що в мене немає цього відчуття", - поділилася вона.

Коментуючи інцидент, що стався на чемпіонату світу з фехтування в Мілані, де українську фехтувальницю Ольгу Харлан дискваліфікували за відмову потиснути руку росіянці Анні Смірновій, Різатдінова наголосила, що такі ситуації зараз потрібні світу. Адже досі в інших країнах є люди, які не розуміють, що відбувається в Україні. Гімнастку обурює те, що "нейтральних" росіян допускають до змагань.

"Нехай ця Смірнова взагалі радіє, що Оля не використала зброю за призначенням, а все так закінчилося. Це б я сказала Смірновій", - заявила Ганна.

 

Різатдінова також відповіла на запитання, чи радіє вона "бавовні" в Криму.

"Я одною ногою на старті, я чекаю, коли наші хлопці просто зайдуть на свою, на нашу територію, до себе додому. Я дуже чекаю на цей момент", - зізналася вона, підкресливши, що на окупованому росією півострові живуть українці, багато хто з яких чекає на звільнення.

Нагадаємо, навесні Ганна зізналася, що її рідна мама не встояла перед впливом російської пропаганди.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Різатдінова у топі і шортиках пожалілася на ніч у підвалі та показала, як релаксувала в басейні

Різатдінова показала, якими вправами рятується від депресії під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів