"Пройшли друге розлучення": Горова про припинення співпраці з Потапом, бездоганну репутацію та складнощі роботи з Дорофєєвою

10 червня, 14:30
Горова про розрив співпраці з Потапом

Горова про розрив співпраці з Потапом і свою ідеальну репутацію

Музична продюсерка Ірина Горова, яка 10 років тому розійшлася з чоловіком, продюсером Потапом, розповіла про причину розірвання співпраці з ним.

В інтерв'ю Аліні Доротюк вона також розказала про секрет бездоганної репутації та ділові стосунки з подругою і колегою Надею Дорофєєвою.

У червні 2023-го Горова повідомила про кардинальні зміни компанії "MOZGI Entertainment". Того ж дня продюсерка оголосила про створення лейблу "POMITNI".


Ірина розказала, чому таки розірвала співпрацю з ексчоловіком.

"Тому що це якийсь час, коли ти розумієш, що щось закінчилося. Як сімейна справа, стосунки, бізнес може закінчитися... Тим паче, що вся країна і ми перебуваємо у такому контексті, коли не знаєш, що буде завтра".

Коли почалося повномасштабне вторгнення, я взагалі не думала, що зможемо працювати, тому що музична сфера швидко впала, і в нас прибуток впав на 90%", - зазначила вона.

Ірина поїхала з країни в перший місяць повномасштабного вторгнення, але вирішила повертатися, щоби бути людиною, яка у найбільш пекельні часи щось робить в тій країні, де народилася.

"Тому я залишилася (в Україні - ред.). Олексій виїхав на відпочинок і там і залишився. З кожним місяцем у нас розривався контекст. Ми не розуміли, що тепер нас об'єднує. Він почав більше займатися Настею (Настею Каменських - ред.), а я залишилася в Україні, і ми з Надею (Дорофєєвою - ред.) намагалися вибудувати якусь нову історію. Поєднуючих сенсів і проєктів між нами (з Потапом - ред.) просто не залишилося. Ми поговорили і домовилися, що все, що напрацювали до повномасштабної війни, не можемо поділити. А все, що відбувалося після війни - залишилося мені. Тому що гроші вкладалися лише мною", - пояснила продюсерка.

Ірина Горова про заняття коханням

В одному з інтерв'ю Ірина відповіла на запитання щодо інтиму з бойфрендом. Горова розказала, як і де займається коханням і що у цей час робить її син: "Він пішов до своєї кімнати, а ми пішли до своєї. І все! Йому 15 років, він все розуміє. Якщо він почує, що мамі трішки зле, вона сильно дихає, він скаже: "Окей, ввімкну навушники і буду грати у свої ігри"

"Мені не подобається, що мене називають колишньою дружиною Потапа. Окрім цього я ще продюсерка, роблю багато чого, мене звуть Ірина Горова. Ми не працюємо з Потапом, а спілкуємося як батьки нашої дитини. В нього ціль - просунутися на міжнародних ринках, в мене - залишитися в Україні і потім також просунутися на міжнародних ринках", - зазначила вона.

Продюсерка про стосунки з POTAP

"Ми пройшли друге розлучення. Дуже справедливе, спокійне. Для мене важливо, щоб ми як партнери і через роки могли зустрітися і запитати: "Ну що, як ти тепер?"", - додала вона

Горова також відкрила секрет своєї бездоганної репутації:

"Я вважаю, що це про партнерські стосунки, про відкритість, про прозорість, спроба все включити в договори, домовитись на березі, про постійне пояснення, чому саме так, і в цьому є секрет".

Ірина запевнила, що завжди розуміє ризики, коли мова йде про вкладання її грошей:

"Ризик, що артист забухає. Ризик, що артист перестане писати... Ризик повинен бути передбачуваний".

А ще Горова розказала, як це, бути приятелькою і водночас колегою зі співачкою Надею Дорофєєвою.

"Складно. Ніби ти постійно шапочку одягаєш. Ти подружка, радниця, продюсерка, партнерка. Зараз ми партнери. Ми визначили для себе наші ролі. Вона відповідає за свою творчу складову, за стиль, а я забезпечую всю складову з грошима, процесами, договорами, правами. Разом думаємо, яким чином бути в контексті. Ми довіряємо одне одному, дуже багато всього пройшли. Це найважливіше", - запевнила продюсерка.

Ірина Горова про стосунки з Дорофєєвою

Ірина успішно балансує між дружбою і роботою з Надею

Як відомо, Ірина і Потап розлучилися ще у 2014-му, однак приховували це протягом двох років. Експодружжя виховує 15-річного сина Андрія.

Нагадаємо, місяць тому Горова розповідала, чи спілкується з Потапом, а їхній син роказував, як змінилися стосунки з батьком.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів