Монро, Січкар і Дівєєва-Церковного обізвали "смердючками"

2 червня 2008, 17:03
"Человек собаке друг", а от чи знають це усі навкруги, вирішили перевірити організатори собачої вечірки.

Так, наприкінці минулого тижня у центрі Києва відбулася dog-party. Звісно, були і люди, але фейс-контроль заходу вимагав наявності маленького друга.

У ході вечора відбувся, зокрема благодійний аукціон, виручені кошти з якого мають піти на зведення нового притулку "Сіріус" для бездомних тварин.

Участь у собачій вечірці взяли рестораторка Маргарита Січкар, травесті-діва Монро, співачка Аліна Гросу, репер Ларсон та інші - всього дев‘ятеро учасників.


Кожен з них за допомогою іменитих вітчизняних дизайнерів та фотографа підготував для аукціону міні-будиночок для "зіркового" цуценяти і фотоколажі.

У дружини одного з організаторів "Українського тижня моди" Олександра Соколовського був помічений біленький Вест Хайленд Вайт тер‘єр. Улюбленець Маші Жулай - москвич, а звуть його Лорд Баррі Юрасик.

Жулай на dog-party прийшла з білим Лордом Баррі Юрасиком, Вест Хайленд Вайт тер‘єром

Баррі - білий та пухнастий, але, як з‘ясувалося, терпіти не може ранні пробудження. Якось його у примусовому порядку вигулювали о шостій ранку. Він вийшов, дійшов до найближчого дерева і заснув...

Олексій Дівєєв-Церковний і актор Сергій Астахов (праворуч) прив'язалися до співачки Юлії Нельсон і її Йоркширського тер'єра Принца

Ще один Вест Хайленд Вайт тер‘єр, Дорі, був заявлений як собака рестораторки Маргарити Січкар і футболіста Владислава Ващука. Ім‘я цуцику вибирав їхній 5-річний син. Дорі назвали на честь рибки із погано пам‘яттю з мультика "У пошуках Немо".

Рестораторка Січкар є власницею білого пухнастого песика, але фото демонструє з агресивнішим цуциком. Власне, будь-яка собака буде схожою на цю маленьку злючку, якщо її роздратувати

Тим часом чоловік Січкар, безробітний наразі футболіст, Влад Ващук ніжно пригортав художницю Євгенію Гапчинську

Та й з колегою дружини Віолою Кім Ващук був ніжним

А от ведучий численних столичних аукціонів - Дмитро Оськін - прийшов із Французьким бульдогом Жаком. Уперше Дмитро побачив Жака на пташиному ринку і одразу "запав". Дві години тинявся ринком, доки врешті зважився на купівлю.

Аукціонщик Оськін спокусився на Французького бульдога Жака на пташиному ринку. Кажуть, тварина і її хазяїн завжди чимось схожі

І зробив вірний вибір - Жак став сімейним улюбленцем. Сусіди називають малого зайчиком через великі вуха чи міліцейським жезлом через смугастий хвіст.

"Добряк, весельчак, стрибунець, хропе, сопе, хрюкає, пукає, одним словом, справжній мужик!" - описано Жака у заявці на dog-party.

Жак - "справжній мужик", але з Дизелем обіймається по-дитячому

"Міс Україна-Всесвіт 2008" Елеонора Масалаб (праворуч) прийшла без собаки, просто за компанію

Аліні Гросу її йоркширський тер‘єр Аделіна дістався у подарунок від президента конкурсу "Міс Україна" Лілії Кузнєцової два роки тому. Більше за все на світі, за словами Гросу, її мала любить тягати м‘ясо з Аліниної тарілки. А трохи більше місяця тому Аделіна ощенилася.

Гросу Йоркширського тер‘єра Аделіну подарувала президент конкурсу "Міс Україна" Лілія Кузнєцова

Монро, схоже, знайшла спільну мову з маленькою співачкою і її другом

Ще один Йоркширський тер‘єр став членом сім‘ї репера Ларсона. Цуцика назвали Оскаром. Він настільки компактний, що, бувало, ходив із дружиною репера по магазинах, сховавшись у дамській сумці.

Репер Ларсон зумів дістати власного собаку Оскара

До слова, коли на благодійному аукціоні халабудку від Ларсона не поспішали купувати, співак назвав присутніх "смердючками" і дорікнув, мовляв, гроші то не йому у кишеню, а на притулок для песиків підуть.

Ларсон обізвав усіх "смердючками"

Травесті-діва Монро на благодійний аукціон прийшла із іграшковою собакою. А от її пінчерок Гаврюша, Рюшик так і не з‘явився на тусовці.

Замість пінчера Рюшика Монро привела іграшку. Гаврюша ж лишився вдома - ну не любить тваринка світські заходи, треба ж її позицію поважати

"Я - "сорока", люблю все блискуче і яскраве. Рюшик же у цьому плані повна моя протилежність - я ледве привчила його до нашийника, а коли одягала на нього кофтинку чи комбінезончик, він вигинався дугою та починав рюмсати", - розповіла раніше організаторам вечора Монро.

Наталя Розинська виявила все своє тепле ставлення до Монро через обійми

Тож Гаврюша у Монро виявився справжнім натуралом - нічого зайвого, навіть одягу.

Олена з "Сестри Сирени" прийшла зі своїм мопсом Бонею

Бідний Боня, так захекався, коли їхав на паті

Підійшла на вечірку й Інна Цимбалюк (праворуч)

А ці колажі на ряду із будочками пішли з благодійного аукціону

Монро і її Гаврюша

Між іншим, тема створення нового притулку для тварин видається особливо актуальною у зв‘язку із історіями про котячого маніяка Києва.

Фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів