Білик привселюдно розцілувала Кіркорова

19 квітня 2012, 15:27

Російський скандаліст Філіп Кіркоров представив своє шоу у Києві. На концерт до Бедросовича зібралися його українськи колеги та шанувальники.

Серед любителів творчості "болгарського перцю" виявилося чимало іменитих особистостей, пише "Main People". Серед них співачки Ані Лорак та Ірина Білик, телеведуча Маша Єфросиніна, співачка Камалія з чоловіком мільярдером Захуром Моххамадом тощо.

Нагадаємо, нещодавно в авторській колонці на сайті "Українська правда. ЖИТТЯ" українська письменниця і рокерша Ірена Карпа про Кіркорова і його шоу писала так:

"Кіркоров давно помер. Якщо ви в це не вірите, подивіться на один із біг-бордів нашого міста. Там його так і називають, як в ужастіку з Ніколь Кідман – "Другой".


І нафарбований він саме так, як мерців фарбують, щедро. І очі, відкриті в фотошопі, домальовані. Тьху-тьху-тьху, чур нас всіх, не ходіть попри ті плакати ночами!

Померти-то він помер, а от від грошей бажаючих на формалінчик подивитися в якому-небудь палаці "Україна" не відмовиться. Несіть їх, хохли і хохлушки, хоч у папері від маргарину, хоч авоськами - справжній естраді нічого не страшно.

Але насправді то гріх із Кіркорова насміхатися. Зовсім йому, кажуть, зле. Все до церкви на районі в мого приятеля у Москві, бідака, ходить. З охороною немаленькою. Злі язики кажуть, бісів виганяти, а мені видається, що то він роль із рімейка на "Вій" приміряє".

Кіркоров представив у Києві своє шоу
Послухати російського короля скандалів прийшла Іра Білик. Ще б пак, вітчизняна зірка нині покладає на Філю сподівання як на "трансфер" у російський шоубіз
Навчитися, як заробляти гроші, співаючи попсню, прийшов і молодий Віталік Козловський. Видно, номер зі стриптизеркою поки не окупився
Один із учасників гурту "Авіатор" тихо грівся у променях слави заїжджого естрадного динозавра
Присутності на шоу Камалії з її чоловіком Мохаммадом Захуром ніхто й не здивувався. Кажуть же, що Камалія виклала 6 мільйонів доларів, аби Філіп прикинувся її другом
А от що робила на шоу Бедросовича рафінована телеведуча Маша Єфросиніна - дивина
На концерт Марія, до слова, взяла доньку Нану і чоловіка Тимура Хромаєва
Ще одна любителька старої попси - тусовщиця Маша Лиса (ліворуч) - нагадаємо, вона, за чутками, водилася із Кобзоном
На сцені з Кіркоровим заспівала і його українська кума Ані Лорак
На сцену Кароліна виплила верхи на місяці
Нагадуємо, що у 2008-му році тодішній президент України Віктор Ющенко надумав присвоїти Кіркорову звання Народного артиста України...
Підтанцьовка Філіпа
А ідею колеса Кіркоров "сплагіатив" у Лободи?
Білик концерт сподобався - вона з екс-чоловіком Пугачової аж розцілувалася


Фото "Main People", а також фото

Олега Батрака з "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів